Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Bruszolki!

U mnie od wczoraj upały, których wręcz nie da się znieść. O wyjściu na dwór nie ma mowy bo od razu słabo mi się robi. Najchętniej pojechałbym nad jezioro i siedziała całe dnie w wodzie, ale to za rok, teraz zostaje tylko chłodny prysznic.

3majcie się Dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusie !
U mnie też dzisiaj skwar i duszno 😎
Cały dzień spędziłam z moją bratanicą, ale dziś wzięłam jej jeszcze do towarzystwa siostrzenicę męża mego i jestem strasznie umordowana... Dziewczyny cały dzień szalały i wymyślały coraz lepsze 😉 zabawy, a ja starałam się dopasowywać 🙂 Dałam radę, ale wieczorem wróciłam tak umęczona, że szybko wsloczyłam pod chłodny prysznic i położyłam się przy wentylatorze z nóżkami do góry 🙂 I tak mi teraz dobrze... A do tego przed chwilą była burza, trochę popadało i orzeźwiło się powietrze, ale noc i tak zapowiada się duszna 😞
Jutro bratanicę przywożę do siebie i dziewczynki mają zamiar pluskać się w basenie, co oznacza, że nie mam szans na posiedzenie w chłodnym domku 😞
Mam nadzieję, że znajdę chwilkę żeby z Wami popisać.

Buziam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki kochane 🙂
własnie zauważyłam, ze mój post poszedł w odchłań.. 😠 .no trudno...dwa razy pisać nie będę... 😎

Kochane mi pogoda nawet słuzy, wczoraj był upała a ja dupsko w basenie moczyłam i nawet troszkę ciałko podpiekłam:P Wróciłam przed 20-tą padnięta z Bartim. 🙂

Dzis od rana juz obiady robie na wyjazd i wekować je będę 🥴
w południe do lekarza na wizyte się wybieram. Krzywa cukrowa wyszła powyżej normy 😞 ale poczekam n adiagnoze lekarza i staram się nie panikować 😉

Miłego DnIA 🙂
Martuś dziś teń dzień 😆 POWODZENIA !!! for you 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Krzywa cukrowa wyszła powyżej normy 😞 ale poczekam n adiagnoze lekarza i staram się nie panikować 😉


Pewnie Kar_ola, nie panikuj 🙂 Ja miałam powyżej normy i musiałam powtórzyć badanie tylko z większym obciążeniem glukozą 😞 Nie jst to przyjemne, ale warto było, bo wynik wyszedł bardzo niski. Z tego co pamiętam miałaś cukrzycę z Batim, więc co ja Ci tu mówię, sama wiesz jak to wygląda... Więc powtórzysz badanie i wszystko będzie git, nie martw się na zapas 😉

Atuś dzikuję za miłe słówka z ranka 😘

Wstałam dzisiaj z zawrotami głowy i okazało się, że mam niskie ciśnienie 101/66 - to już drugi dzień 😞
Popijam teraz kawkę i próbuję się wzmocnić.

Miłego dzionka moje kochane.
Do napisania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babolki 🙂

w końcu udało mi się do Was zalogować - dwa podejścia wczoraj nic nie dały... Ech...


Siostra dzielnie dotrzymuje mi towarzystwa 😉 była nawet ze mną na badaniach - też zaliczyłam glukozę - przedwczoraj. Ohyda!!! Ale dałam radę, siedziałam, a serce waliło mi jak po zbyt mocnej kawie... taka głodna wyszłam stamtąd że aż nogi się pode mną uginały... Wyniki może uda mi się dzisiaj odebrać...

Atuś gratulacje zdolna mamusiu - teraz dzieciaki będą całe lato śmigać na rowerkach 😉

Martuś powodzenia!

Mi się też marzy basen, ale z tą pogodą nigdy nic nie wiadomo... ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...