Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Sylwio! 🙂

Tak zazwyczaj bywa, że im bliżej czegoś tym bardziej się o tym myśli - w tym pewnie nie jesteś sama... Chociaż człowiek najbardziej boi się nieznanego. Ja osobiście wolę nie słuchać o porodach bo po co bać się zawczasu a i tak tego nie unikniemy.

A to Twoja pierwsza ciąża?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny
musze wam cos pokazac . dostalam paczki z alegro co maz mi zamowil. kupilam sobie tunike http://www.allegro.pl/item665403448_tunika_ciazowa_na_szelkach_falbanka_podwojna.html i geterki ciazowe http://www.bemummy.pl/index.php/product/show/id/42 ktore sa nieesamowite! chwala dla czlowieka ktory wymyslil geterki ciazowe, no rewelacyjne sa na brzuszek 🙂 a i tej stronieo z geterkami sa tez te rajstopki ciazowe o ktorych wam mowilam za 9 zl 🙂 a ja za nie dalam w sklepie kupe kasy. rewelacja po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus super zakupy 🙂
Leginsy są teraz na ta pogode w sam raz 🙂 Ja smigam codziennie jak nie w długich to 3/4 do tego tunika lub sukienka i super 🙂

poprasowałam 2 pralki...i jeszcze mam, bo duzo dzis juz tez przeschło...ale nózki mam jak banieczki wiec luzik...odpuszczam na dziś...
synek wyemigrował na plac zabaw ze swoim chrzestnym...a maz baju baj pojechał:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusię 😉
Ja już dzisiaj padam z nóg... Tyle było do zrobienia przed imprezką, a co dopiero jutro, muszę zregenerować siły, więc tylko Was poczytam i zmykam pod prysznic i lulu 🙂
Jest tak strasznie duszno, że chyba obłożę się lodem na noc 🙂

Atuś, masz ode mnie zaproszenie na nk 🙂 Tzn. mam nadzieję, że to Ty 🙂

Słodkich snów brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.
U Nas miało dzis byc 30stopni, a ja widze, ze bez polaru sie nie obedzie takie wiatzrystko 😞
Mimo tego mysle, ze jakoś fajnie spedzimy ten weekend.

Wczoraj na brzuszek nie mozna było wejsc 😞Ja ogladnełam 5 filmów czekajac na T, wrócił około 3-ciej...oczywiscie zmeczony padł od razu...z ja zasnełam około 5-tej... 😞 narazie nie czuje zmeczenia, ale zapewne po sniadaniu padne...

Miłego Dnia Brzuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babolki

a ja wczoraj padłam jak kawka po powrocie do domu... Obeszłam dwa sklepy tesco za ciuszkami dla niuni i trochę kupiłam bodziaków i pajaców... Ale to kropla w morzu z tego co widzę na wyprawkowej liście...

Byliśmy jeszcze w Media Markt bo są wyprzedaże i oglądaliśmy sprzęt AGD do zabudowy... Nogi mi normalnie w d... wchodziły...

Atuś a na co się szczepiliście?

Inka ja się raczej na ten Motherhood zdecyduję jeśli już - jest tańszy no i w kształcie księżyc a nie 9 - gdzie dajesz rękę jak leżysz na niej? bo chyba nie da się jej wsunąć pod poduchę, nie?

Dzisiaj po południu sama, bo M. na drugiej zmianie. Mam w planach sprzątnie, ech... Jutro jedziemy do moich rodziców i zabiorę do siebie siostrę na tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Bąble 🙂
Martuś 😘

Wreszcie udało mi się wejść na stronkę, nieco się zmieniła, wiec może już nie będzie z tym problemów 🙂

Wpadłam na chwilkę tylko, żeby sprawdzić, co u Was 🙂 🙂 🙂

Inka, zaproszenie przyjęte, dziękuje bardzo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.
Atus dziekuje i rowniez caluje 😘
ja od rana mialam jeszcze problemy ze stronka-nie moglam sie zalogowac., tzn niby bylam zalogowana,ale nie moglam nic pisac i pisalo u mnei ze jestem gosciem 🙂 juz po logowaniu, ale wreszcie moge.
my rano bylismyw mikolowie w auchanie po wafle duze okragle i krówke do smarowania i zrbilam piszingery- mnie wiem jak sie pisze:P
buziaki i do pozniej
za jakis czas nadrobie zaleglosci bo mezus obiad serwuje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki! Mam chwilkę, bo już wszystko gotowe i tylko na gości czekam 🙂
Atuś dziękuję za komentarz i przyjęcie zaprosznia 😘

Toja napisał:
Inka ja się raczej na ten Motherhood zdecyduję jeśli już - jest tańszy no i w kształcie księżyc a nie 9 - gdzie dajesz rękę jak leżysz na niej? bo chyba nie da się jej wsunąć pod poduchę, nie?


Rękę daję pod poduchę i wcale mi nie zgniata, mimo że jest twardawa 🙂 Też oglądałam tą z motherhood i chciałam ją kupić, tylko mężuś mnie uprzedził, bo ta była za droga, ale jestem baaardzo zadowolona 🙂 Dzisiaj obudziłam się w tej samej pozycji, co się wiczorem położyłam i nic mnie nawet nie bolało, więc dla Ciebie ze względu na to, że musisz leżeć na boczku będzie super...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje drogie 🙂
Ale miałam problem z zalogowaniem się na nasz brzuszek,muli się coś okrutnie 😠

Co tam u Was słychac? Ja tam zaraz do pracy się biorę,zrywałam dzisiaj z siostrą czereśnie i teraz będę wkładała je w słoiki,na zimę jak znalazł 🙂Mam nadzieje,że brzusio mnie nie rozboli bo strasznie się objadłam nimi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ata 🙂
Strasznie działa teraz ta stronka 😞czekam długo zanim zapisze moja wypowiedź,nie mogę spokojnie poczytac o czym pisałyście wcześniej-masakra,mam nadzieje,że jak zmienia ten serwer to będzie to szło lepiej.
A na samopoczucie Atuchna narazie nie narzekam 🙂Chociaz ta pogoda strasznie uciążliwa jest,nie ma czym odychac 😞Teraz znalazłam sobie zajęcie-słoiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...