Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mieli uroczyste zakończenie przedszkola, z dyplomami, słodyczami i książkami, ale z wakacji nie bardzo są narazie zadowoleni, bo nie ma dnia , żeby nie lało, powódź mamy w Mielcu, więc niewiele na polu przebywają, a w domu, to im się okropnie nudzi, a ja już nie mam pomysłów na zorganizowanie im zabaw... [img size=314]http://www.mamusie.net/images/fbfiles/images/234392884.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Atula nie narzekaj 🙂 dwa tygodnie szybko mina a Ty sobie z mężem posiedzisz,odpoczniesz ,troszkę tęsknoty za dziecmi Ci nie zaszkodzi no i dzieciaczki zmienia klimat i otoczenie i tez wrócą odmienione 🙂Ja bym chciała tak z mężem dwa tygodnie spokojnie pobyc 🙂Ooo właśnie,suwaczek sobie zmienią przy okazji bo prawdopodobnie 7 lipca bedzie...dopiero.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
No czytałam na necie,że Was tam podlało 😞..niedobrze ...niedobrze.. 😞


Na całe szczęście, nas nie dosięgnęło jeszcze nigdy, oby tak dalej, ale alarm cały czas jest i opady obfite mają być do wtorku...

Byliśmy dzisiaj u babci, miała imieniny, ma 92 lata i mówiła, że taką powódź to pamięta z 1934 roku, no i tą z 1997.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane brzucholki!
Atuś, miłych komentarzy nigdy nie za wiele, dziękuję ☺️

Dziękuję Wam za życzonka 😘 Dam Wam po 😘 Zaczynam od Toji...

Starzeje się człowiek, nie ma rady 😉

U mnie znowu leje i już zaczynam się powoli strachać o tą wodę 😞

Zmykam, miłego dzionka mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki moje kochane 🙂 🙂 🙂
Przepraszam ,że wczoraj tak bez słowa zniknęłam ale jak mi net siadł to już nie mogłam się połączyc 😞 złośliwośc rzeczy martwych....

Inka wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 😘

Atus u Ciebie stronka chodzi jak burza a u mnie wręcz przeciwnie 😞 rano nie mogłam się zalogowac ,dopiero teraz mi się udało..

Miłego dnia kochane 😘 U mnie zapowiadali 30 stopni-nie wiem skąd ta prognozę wytrzasnęli 🤨 za oknem szaro buro nie wiem może później się rozpogodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!Nie był mnie ąz dwa dni, bo cos mi strona szwankowała, ale sie wkurzałam 😠 😠 nie chciało mnie wogole zalogować 😠 😠
U mnie gorrąco ufff 🤢 dzisiaj po przyjściu z kościoła normalnie padłam tak mnie nogi bolały pomimo ze siedziałam w ławce, nie za ciekawie sie zapowiada w te upały 🤨 ale cóż trzeba to jakos znieśc 🙂
Dzisiaj jade z mezem do Łasku urządzac mieszkanko i pewnie nie zajrze na forum z tydzień, bo netu tam nie mamy jeszcze 😞 😞
ale trudno...lece poczytać co tam pisałyście 🙂 🙂
Dobrej niedzieli wam życzę 😘 buźki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...