Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Atuśka 🙂

Ja tam nic szczególnego nie robię,po kościółku i obiadku poszłam z synkiem na spacerek,dziś mam czym oddychac to spacerowałam do woli 🙂Spotkałam sąsiadke z bloku obok i zapytała czy nie chcę kupic jagód,wzięłam cztery litry i zaraz idę robic słoiki i jakieś ciacho z jagodami 🙂
Oczywiście najpierw je dobrze wymyję w ciepłej wodzie bo tyle się naczytałam o bąblowicy ,że aż się boję teraz 😞 🤢

Pozdrawiam Was buziale 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane

Po weekendzie u teściów jestem bogatsza w swojskie masełko i twaróg 😁 😁
Ale oprócz tego to i nerka i żołądek/wątroba (bo dalej nie wiem) dokuczają strasznie...
Więc tylko pozdrawiam Was ciepło i zmykam

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babolki

Atuś 😘

a ja się dalej męczę... 😞 kurcze aż normalnie bałam się sama zostać na noc w domu, bo M. znów ma nocki... Ale noc przespałam, obudziłam się bez bólu, tylko że jak zaczęłam się ruszać po domu to znów zaczyna... 😞
Zaparzyłam sobie siemię lniane i będę pić jak wystygnie...
No i ograniczę się do samych lekkostrawnych posiłków. Wczoraj u teściów wypiłam kawę bez mleka i możliwe że to przez nią się tak męczyłam, więc na razie kawa w odstawkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Atuska dzieki za obrazeczki:P na NK
Toja przykro mi z powodu Twoich boli:/ Moze faktycznie to przez tą kawe?:/ 😘 na pocieszenie 😉
Ja dzis do ginki a jutro ide na usg:/
Do ginki ide zaniesc wynki krwi, oczywiscie nieladne, bo mam mala anemie- 10,6 hemoglobina, zas glukoza tez nierewelacyjna bo, jak przed wypiciem jest ok, to po wypiciu 140...lekko duza, ale niby w granicy.
O jutrzejszym usg nawet nie chce myslec.
Buziaki i milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...