Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobietki

Atuś 😘 miłego dnia, też bym sobie odwiedziła mamusię...

Dzisiaj wizyta u ginekologa, ciekawa jestem co mi powie, czy mnie skieruje na jakieś badania, czy tylko znów powie, że jak urodzę to mi przejdzie 🤢

nerka spokojnie, ale żołądek 🤢 🤢 🤢 tak jakby mi tam coś siedziało i co chwilę kuło... czasami tak ściśnie że masakra...
Może to od ucisku macicy na jakiś nerw... już sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
żołądek 🤢 🤢 🤢 tak jakby mi tam coś siedziało i co chwilę kuło... czasami tak ściśnie że masakra...
Może to od ucisku macicy na jakiś nerw... już sama nie wiem...


Toja, kochana moje, może lekarz coś Ci poradzi... może herbata miętowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Moje kochane 🙂
...tak za Wami tęsknie, ze zainstalowałam sobie neta w laptopie przez bluconnect:Pz telefonu ma darmówki...a co 🙂
a obiecalismy sobie z T, ze dajemy sobie 2 tygodnie luzu...jednak on złamał obietnice pierwszy, wiec ja bez wyzutów sumienia juz Was wczoraj wieczorem czytałam, ale nikogo nie bylo....
u Nas znów upał...zaraz przyjada kuzynki Bartusia- rówiesniczki, wiec bede miala radosne przedpołudnie z dziecmi 🙂
odpoczywam na maxa...dokucza mi starsznie kregosłup, i skurcze przepowiadajace mam bardzo czesto...narazie udaje sie bez no-spy...ale nie wiem na jak długo...popoludniu jade do miasta po wyniki z glukozy i do mojego gina to dam Wam znac kochane 🙂

Martuś nie przejmuj się takimi ludzmi i nie bierz do siebie debilnych słów. Jejku az płakałam jak poczytałam wszystko co taki człowiek moze wypisywać...Jestesmy z Tobą w myslach i zawsze słuzymy pomoca i rozmową...a tamto pusc w eter 🤪
Buziak for you 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no laseczki jestem 🙂
wyniki niestety niedobre 😞dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej w Bydgoszczy- jade raniutko w piatek- nie wykluczone ze połozą mnie na oddział, ale trzeba myslec pozytywnie, moze tylko rozmowa z dietetykiem i do domu puszczą 😉

u Nas upał w dalszym ciagu...kto chce troszkę...
Atus dziekuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny:*

Na poczatku bardzo dziekuje za wsparcie i pocieszenie, bo wczoraj juz mialam wszystkeigo dosc;(

Bede sie troszke spieszyc, bo jade po mame do pracy i wroce wieczorkiem.
Zatem: Hania wazy 1505g. to jest 30 tydzień. Poród napewno bede miala przez cc - najpóżniej kolo 36 tyg., zatem jeszcze w sierpniu, ze wzgledu na małowodzie. W nerkach jest mały zastój moczu, ale nereczki nie sa zniszczone, funkcjonuja prawidlowo. Pecherz moczowy takze funkcjonuje ok, ale najgorzej wyglada lewy moczowód (prawy prawidłowy). Lewy jest duzo poszerzony, kręty, dlatego mocz ma problem z prawidlowym dojsciem do pecherza i sie mocno cofa. Mała urodze w szpitalu koło mnie. Na wizyte kolejna usg ide za 2 tygodnie i wtedy dokladnie oznacza mi termin porodu- napewno nie pozniej niz 20 sierpnia.
Buziaczki i trzymajcie sie mocno. Zycze milego dnia i lece do mamuski, bo mezus w pracy:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
no laseczki jestem 🙂
wyniki niestety niedobre 😞dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej w Bydgoszczy- jade raniutko w piatek- nie wykluczone ze połozą mnie na oddział, ale trzeba myslec pozytywnie, moze tylko rozmowa z dietetykiem i do domu puszczą 😉

Karolka bede myslami z Toba, aby obyło sioe przez leżenia tam lub ewentualnie szybciutko Cie wypisali. Oczywiscie daj znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:
Hej dziewczyny:*

Na poczatku bardzo dziekuje za wsparcie i pocieszenie, bo wczoraj juz mialam wszystkeigo dosc;(

Bede sie troszke spieszyc, bo jade po mame do pracy i wroce wieczorkiem.
Zatem: Hania wazy 1505g. to jest 30 tydzień. Poród napewno bede miala przez cc - najpóżniej kolo 36 tyg., zatem jeszcze w sierpniu, ze wzgledu na małowodzie. W nerkach jest mały zastój moczu, ale nereczki nie sa zniszczone, funkcjonuja prawidlowo. Pecherz moczowy takze funkcjonuje ok, ale najgorzej wyglada lewy moczowód (prawy prawidłowy). Lewy jest duzo poszerzony, kręty, dlatego mocz ma problem z prawidlowym dojsciem do pecherza i sie mocno cofa. Mała urodze w szpitalu koło mnie. Na wizyte kolejna usg ide za 2 tygodnie i wtedy dokladnie oznacza mi termin porodu- napewno nie pozniej niz 20 sierpnia.
Buziaczki i trzymajcie sie mocno. Zycze milego dnia i lece do mamuski, bo mezus w pracy:*



kochana bedzie dobrze 🙂
widzisz Hania pieknie przybiera i wszytsko jest ok 🙂
ja Ci powiem, ze nawet miałabym lepsza opieke jakbym zaczeła rodzic w Bydgoszczy...tam jest prawdziwy szpital "Rodzić Po Ludzku"...a nie Nasi grudziadzcy sadysci...ale cóż co ma być to będzie...pożyjemy zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
niech ci lekarze juz sami decydują 🙂


lekarze będą decydować, a my zakłady będziemy robić 🙂 🙂 🙂:laugh: :laugh: :laugh:

Żartuję oczywiście, niech będzie jak najlepiej dla Was i Dziewczynek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...