Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 🙂 🙂

Ja dopiero wstałam,ale pospałam dziś 🙃

Moni miejmy nadzieję,że mały jeszcze się odwróci jak trzeba..ale wielki jest 🙂 kawał chłopa 🙂

Karola nie martw się na zapas,masz rację co ma byc to będzie,przecież Ty zuch dziewczyna jesteś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!!Ja w końcu jestem po połtora tygodniowej przerwie, juz sie za Wami bardzo stęskniłam,tam w Łasku z mężem nie mamy netu, wiec dopiero teraz zaglądam 🙂 🙂
Niestety nie zdaże juz nadrobić tego co pisałyście, ale mam nadzieje ze u każdej a Was wszystko jest oki 🙂 Ja poki co czuje sie dobrze, dzisiaj miałam wizytę kontrolna zeby posłuchać jak tam seduszko synia i na szczescie wszystko jest oki 😉
Z meżem powoli urzadzamy dom pokupywalismy sobie karnisze, zyrandole, i inne drobiazgi, w poniedziałek mają nam przywieźć meble i bedziemy je skręcać, ja wybrałam sobie firaneczki i tez nie moge sie doczekac jak je powiesimy 🙂 🙂
Uciekam na pyszne wisienki do mojego sadu 😉Miłego popołudnia kochane;*;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mimi 🙂 🙂 🙂 Jak super ,że wszystko u Ciebie gra 🙂 i oby tak dalej aby do przodu 🙂 🙂

U mnie tez wszystko ok,też pomału się urządzam na stancji i remontujemy nasz domek 🙂Teraz czekam na męża ale ciągle przesuwają im termin powrotu do domu 😞

Idę po dokładkę obiadku 🙂 taki pyszny dziś zrobiłam 🙃

Miłego popołudnia kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy Atuś 🙂wzajemnie 😘

Ja dopiero teraz kawkę sobie zrobiłam 🙂Wypije i pójdę po wiśnie.Dzisiaj obiecałam mojemu syniowi gofry na kolacje,on uwielbia z czekoladą i ja też:P jagody mamy to jeszcze tylko wisienek przyniosę ,do czekolady pasują jak ulał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewcyznki.
Atuś
Wlasnie weszlam sobie do domu, bo zawiozlam meza do pracy i zaraz jade znowu do dentysty...tak, tak- dalej ten sam zab:P O 15 jade po meza i do moich rodzicow na obaidek i na msze za mojego zmarłego wujka rok temu. Jutro w sumie tez do rodzicow po poludniu, bo tescie tez przyjada i bedzie oblewansko dyplomu:P Dziekuje za ciepłe mysli.
Wczoraj bylismy w szpitalu, bo znowu boli dostalam, ale zanim dojechalismy to przeszlo:/ , ale ktg wyszlo oki, badanie ginowe tez, wiec zas mnie wypuscili. Dzis umowie sie na probe dopełnienia wod płodowych jakoś tak na czwartek mam zamiar, ale zobaczymy. Mala tylko miała czkawke (ale ta czkawke to Ona ma z 4 razy dziennie:/ , bo to czuje, ale wreszcie zorientowałam sie po czym- zawsze jak wypije wode gazowana (co prawda pije ta delikatnie gazowana z naleczowianki i to z sokiem)to nawet 1 minuty nie musze czekac i czkawka. Zatem odstawiłam juz wodę. Dziwne to- nie potrafie sobie tego wyobrazic, jak do niej ta woda dochodzi tak szybko 🙂skoro napewno to nie składnik wod płodowych, bo ich jest minimalna ilosc.
Ciesze, sie okres Ci sie tak ladnie unormowal. Powiem Ci, ze szybko.
Karola
Bedzie wszystko dobrze, pamietaj, ze jedziesz do dobrego szpitala. My bedziemy z Toba myslami, wiec tak jka Ata powiedziala- Ty juz sie nie zamartwiaj.
Inka
Super, ze Twoja dzidzia taka juz wielka 🙂 elegancko.
Monisia
U mnie gofrownica lezy od 2 lat w szafce , zatem dobrze , ze mi przypomnialas 🤪 Dzis po dentyscie porobie.
Dziewczyny
Tak sie zastanawiam, ze ostatnio mało nas. Było tyle dziewczyn i tak sie zastanawiam co z nimi, bo naprawde daaaawno nie pisały.
Piekna pogoda sie zapowiada, przynajmniej u nas, zatem korzystajcie z niej i nie forsować sie tam 🙂 Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola dla Ciebie 😘 kochana 🙂 na odwagę,będzie wszystko dobrze 😘

Atuś musisz koniecznie zrobic te gofry,są pyszne ,no i dzieciaki je uwielbiają,mój Hubi mógłby jeśc codziennie 🙃

Martuś dobrze ,że te bóle Ci przeszły i w badaniu wszystko oki 🙂 wytrwałości u dentysty życzę 😉 Ja będę na fotelu walczyc 15,17 i 25 lipca,nie lubię takich wizyt,boje się i mdleje ☺️ aż wstyd mówię Wam ☺️

Ok lecę śniadano sobie zrobic 🙂
Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...