Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Babeczki
U mnie bez zmian, boli i boli, już chyba tak zostanie... 😞

Atuś
u mnie z tym sprzątaniem masakra, tylko we dwoje jesteśmy a bałaganimy za pięcioro... Teraz M. ma nocki to rano nic nie robię żeby go nie budzić... przejście z pokoju do kuchni mamy takie szerokie że wszystko słychać bardzo...

Karola 😘 😘 wszystko będzie dobrze : 😘

Martuś, rzeczywiście ostatnio tu cicho - ja teraz prze dwa dni tylko podczytywałam, bo wenę mam nijaką, ale też niewiele do czytania...
Cieszę się że u Hani takie wieści - problemy z moczowodem to nie tak poważna sprawa jak niedoczynność nerki 🙂

Monia, skoro mdlejesz to bierz kogoś ze sobą na badania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej dziewczynki co porabiacie?? Kurde belek kazda z Was jest zajeta? Co wy takiego robicie? mi to sie nudzi cały dzien i chodze z kąta w kąt. hehehehe


Wiecie co ja to juz sama siebie mie rozumiem..........!!!
Wczoraj z Seba pojechaliśmy do mojej mamusi i zostaliśmy na noc, było ok. a dzis rano wstaliśmy i w pewnym momencie sie dziwnie poczułam, poczułam sie tak jakbyśmy przeszkadzali mojej mamie, poprostu poczułam sie jak u kogos obcego.i po godzinie przyjechalismy do domu, i jak tylko przekroczyłam próg mieszkania zobaczyłam psa i teściowa, to nagle zaczęłam żałować ze wróciliśmy, ze moglismy jednak zostac u mamusi. i odrazu tesciowa mnie zaczeła wkurzac głupimi tekstami w moją stronę. Kurde ja to dopiero jestem dziwna, sama nie wiem czego chce, jak jestem tutaj to ciągnie mnie aby pojechac do mamy, a znowu jak tam jestem to mnie ciągnie do domu. Nierozumiem tego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalnie nie mogłam dzisiaj w ogóle tej strony otworzyć, a miało już być dobrze... Sam Admin pisał...

😠 😠 😠

Ata - zawsze bądź konsekwentna jeśli już ukarzesz, bo dzieciaki przestaną Cię traktować poważnie 😉 Albo wymyślaj im takie kary, które nie będą kolidować z tym co chcesz robić 😉 🙂 taka pedagogiczna rada 😉 😘

Mady - współczuję Ci mieszkania z teściową, pisałaś coś o mieszkanku, że szukacie, i co? Booooziam Cię mocno, powodzenia!

Ola udanych wakacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia pisała 🙂
Jest już dalej nad jeziorkiem i będzie w domciu w czwartek 🙂 Dostała jak to napisała dietę cud i ma mierzyć cukier, co dwie godziny 🙂
Więc miejmy nadzieję, że się na tym skończy 🙂
Karolciu, czekamy na Ciebie 😉 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexandra83 napisał:
witam i pozdrawiam mamusie wrzesniowe tak myslałam ze mało kto tu teraz zaglada no coz wakacje 🙂 my tez wyjezdzamy na 2 tygodnie odpoczac przed remontem 🙂 zycze wam milego wypoczynku 🙂 🙂


Ola, wypoczywajcie i korzystajcie z pogody, oby Wam dopisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 🙂 🙂

Mady dziękuje ☺️ i dla Ciebie 😘 Współczuje mieszkania z teściową,podziwiam Cię 🙂

Karola wiem,że teraz musisz uważac na to co jesz i kontrolowac sobie cukier,moja koleżanka też ma cukrzyce ciążową i nie wszystko wolno jej jeśc 🥴 kuje się biedaczka i zapisuje sobie wszystkie pomiary.

Zjem śniadanko i nie wiem co tu robic dziś 🥴 nic mi się nie chce,jeszcze wkurza mnie fakt,że mój mąż powinien dzisiaj byc już w domu a będzie dopiero we wtorek,ciągle przekładają te terminy,zwariowac można 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...