Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie w poniedziałkowy poranek 🙂
Oj dawno nie zaglądałam i narazie nie próbuję nadrobić zaległości 😞 Może wieczoekirm uda mi się Was poczytać...
U moich teściów przez tą naszą przeprowadzkę do większego pokoju, to poważniejsze remonty się zaczęły, bo skoro i tak bałagan jest 😉 Więc tak od kilku dni malowanie, mycie, noszenie, układanie, uff... Mam nadzieję, że dzisiaj skończymy, jak tylko mój M. o jakiejś rozsądnej godz. do domu zawita, bo sama dzisiaj nie mam za co się zabierać. Tylko duuużo prania i prasowania na mnie czeka 😞
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku i wszystkie dobrze się czujecie i Wasze maleństwa też 😉
Zmykam, bo teściówka się kręci i będzie, że się lenię i tylko przy kompie siedzę... Jeszcze tylko wytrzymać ten roczek, może troszkę więcej... Mady 😘 dla Ciebie, za to, że Ty to samo musisz znosić 😉

Miłego dnia kochane brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki kochane 🙂

Wczoraj miałam taki paskudny nastrój,doła niemiłosiernego 😞chciałam wejsc do Was i pogadac ale po zalogowaniu się słowa napisac nie mogłam 😠 ciągle czekałam na otwarcie się stronki,a miała lepiej działac....Dzisiaj już trochę lepiej się czuje ,jutro mój mąż będzie...w końcu,aż się boję ,żeby znowu czegoś nie wymyślili z tym jego wyjazdem 😞

Idę kawkę sobie zrobic i pośmigam sobie po allegro,może znajdę coś ciekawego dla Dorusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Widzę, że Wy też narzekacie na sprawność działania tej stronki 😠 Miało być lepiej a nie jest.

U mnie dziś okno wymieniają (na szczęście już ostatnie tylko, że największe) więc też będzie trzeba remont zrobić dużego pokoju a później jak się uda to kuchnie szybko, żeby zdążyć zanim Mała pojawi się w domku 🙂
Dobrze, że pomieszkuje u rodziców to nie wszytko na mojej głowie 🙂
Miłego dnia Słodziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

Masakra,w końcu dostałam się na nasze forum 😠 myślałam ,że wyjdę z siebie i stanę obok z nerwów wczoraj 😠
Ogólnie mam doła,nie mam chęci na nic,ciągle chce mi się płakac 😞
Mojego męża dzisiaj nie będzie,znowu cos tam wyszło ,będzie za pare dni 😠 ja zwariuje,oszaleje albo nie wiem co 😞 Do tego wszystkiego mój syn się rozchorował,ma kaszel jak szczekający pies 😞 idę z nim do lekarza no i zapowiedziałam mu już ,że nie może już ze mną spac ,bo ja nie moge się od niego zarazic 😞
Ach...szkoda słów... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Moniu, bidulko kochana 😘 😘
Ja bym temu mężowi już nie pozwoliła jechać i kazała szukać pracy na miejscu... Z takim doświadczeniem powinien dostać dobrą pracę...
Dużo zdrówka dla Hubcia!

Ja też nie mogłam się tu do Was dostać, szczególnie z rana, kiedy jestem jeszcze w miarę na chodzie - wieczorami leżę i stękam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

Monia nie denerwuj się kochana i pamiętaj, że Dobrusia denerwuje się razem z Tobą 😉 Toja ma rację, niech mężuś postara się o pracę na miejscu, bo jak Ty sobie bidulko dasz radę z dwójką dzieciaczków sama? Wiem, że zuch z Ciebie dziewczyna i pewnie byś dała radę, ale tak można się szybko nerwowo wykończyć...
A co do beczenia, to ja męża mam na miejscu i też ostatnio ciągle ryczeć mi się chce 😞 Tak już bym chciała być na swoim, wszystko robić po swojemu i żeby nikt mi na ręce ciągle nie patrzył... I tulić już nasze maleństwo...

Buziaki kochane Brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,dziękuje za dobre słowa 😘 😘 😘
Już mi lepiej,cały dzień po za domem mi jakoś szybko zleciał.
Huberta na razie leczę domowymi sposobami,nie chcę podawac mu antybiotyku(a nasi lekarze podają go nawet na katar 😞),przez dzień nie kasłał,zobaczę jak będzie wieczorem ,w nocy i nad ranem

Co do mojego męża to właśnie postanowiłam z nim porozmawiac jak przyjedzie,mam dośc takiego życia na odległośc,bo jak można w taki sposób stworzyc rodzinę????Pieniądze to nie wszystko i tak zawsze będzie ich mało i mało bo apetyt rośnie w miarę jedzenia 🥴

Idę coś zjeśc,poleżec i nastawic się psychicznie na jutrzejszą wizytę u dentysty 😞

Miłego wieczorku Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooj, jakie pustki 😞 Chyba wszystkie mamusie korzystają z ładnej pogody 😎
Ja już dzisiaj z rana byłam na badaniach i zapowiada się upał... Nic tylko w domku siedzieć, albo w jeziorku nóżki moczyć jak nasza Kar_ola 😘
Toja my też na wesele się wybieramy, ale dopiero 8 sierpnia, mam nadzieję, że nie będzie tak gorąco, bo przyjęcie ma być w plenerze w namiocie 😉
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i miłego dzionka życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny no w koncu udało mi sie wejsc na to forum od miesiaca probuwałam wejsc cały czas mi pokazywało niepoprwane chasło lub nazwa użutkownika a normalnie szlak mnie traffiał ten sam problem co miała mady ale teraz zmieniłam adres poczty i zarejstrowałam sie jako nowy użytkownik, ciezko tu wejsc na to forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje 🙂 Toja dziękuje 🙂 dla Ciebie kochana 😘

Dzisiaj od rana miałam biegania,rano zakupy,wizyta u siostry,obiadek u mamusi,dentysta(jestem z siebie dumna bo nie zemdlałam 😉)i dzionek jakoś zleciał 🙂
Teraz opycham się bułeczkami z serem i makrela w sosie pomidorowym:P pychotka 🙃 a na deserek czereśnie:P
Miłego wieczorku brzuszki najsłodsze 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki!
Ja dziś cały dzień przesiedziałam, a nawet przeleżałam w domu, taka duchota, że nie dało się nic robić nawet leżeć ciężko było, w dodatku Mała znowu mi się jakoś tak ułożyła, że mnie pachwina boli i ciągnie się aż do uda lewego, a na dodatek forum ciągle szwankuje 😠 - musiałam sobie ponarzekać 🥴
Ale za to wiczorkiem zrobiło się chłodniej i w dodatku wiaterek powiał to wybrałam się z moim Arkiem na krótki spacerek 🙂 a zaraz będę się objadać arbuzem bo cos ostatnio mam smaka.

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!
😞 Myślałam,że uda mi się kogoś spotkać i pogadać, ostatnio ciężko trafić na którąś z Was 😞 U nas też duchota była straszliwa, ale za to wieczorkiem przyszła burza, polało się trochę z nieba i od razu jest czym oddychać 🤪 Cały dzionek przesiedziałam w domu z mężulkiem, teraz za to jestem sama, bo znowu mi uciekł ganiać za piłką 😞 Wróci pewnie dopiero koło 24-tej, a ja do tej pory się zanudzę...

Zrobiłam sobie listę potrzebnych rzeczy do szpitala i tego czego brakuje nam jeszcze dla syneczka. Powoli zaczynam kompletować torbę, nigdy nie wiadomo kiedy może być potrzebna. Zresztą wolę to zrobić póki jeszcze mam siły, boję się, że jeśli całe lato będzie tak upalne jak ostatnie dni, to później będzie już coraz ciężej po sklepach śmigać 😉

Śpijcie słodko kochane brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam się pochwalić moimi wynikami dzisiejszych badań. Hemoglobina 12! Tego bałam się najbardziej, bo ostatnio miałam trochę obniżoną i myślałam, że jeszcze bardziej poleci w dół 🤪
No i żelazo, które zawsze miała niskie, teraz wyszło 168 ( norma 37-145 ) i z jednej strony ucieszyłam się, że wreszcie mam wysoki poziom, a z drugiej nie wiem czy to nie jest źle, że tyle ponad normę 🥴 Jutro idę do lekarz, to się wywiem 😉
To tyle, pa, pa mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki!
Pewnie jeszcze śpicie albo już od rana gdzieś ganiacie 🙂 Mnie moje Dzieciątko od jakiegoś czasu budzi ok 9, tak się rozpycha w brzuchu, a jak tylko wstanę to się uspokaja i zasypia a ja już nie mogę :P
U mnie znowu dziś duchota a ja muszę trochę połazić, trzeba zacząć rozglądać się za łóżeczkiem i fotelikiem, i jeszcze muszę pojeździć po komisach za nowym autem bo zdecydowaliśmy się sprzedać moje małe i kupić coś większego skoro rodzina się powiększy 🙂
chociaż mam jakieś zajęcie bo z nudów to czasem świra idzie dostać.
Miłego dnia mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...