Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Domyślam się dlatego zamówiłam sobie porządne drzwi do pokoju z zamkiem :laugh: zamknę na klucz i nikt nie wejdzie :P

Ja wiem, że wszyscy chcą dobrze ale przecież oczywiste jest że jestem pod stała opieką lekarza i nie zrobię nic co mogłoby zaszkodzić Maleństwu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi się podobało imię Łucja jeszcze przed ciążą,a że z nikim mi się nie kojarzy, podobnie Arkowi więc tak postanowiliśmy.
Mi się jeszcze podobało Kinga i ostatnio Pola ale już się przyzwyczaiłam do Łucji i tak mówię do brzucha więc raczej nie zmienię.

Zobaczysz Małą i wtedy wybierzesz imię które będzie do niej pasowało, ponoć to najlepszy sposób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
umnie to jeszcze bajka w domu bo mama tam spoko ale ja mam taka sasiadke co przyłazi do nas i mnie tylko wkurza a ona dopiero zacznie łazic jak sie mała urodzi i mi rady dawac itp. do mojej koleżanki co mieszka koło mnie to tak łaziła wogule to sama jej dziecko brała do kapieli bo ty młoda to ty nieumisz itp, do nas jak bedzie tak łazic to ja zwariuje ja za nerwowa jestem , na takie cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie pozwoliłam na odrobinę szaleństwa szczególnie że to pierwsze dziecko i nakupowałam ciuszków, choć słyszałam, że pewnie i tak połowy nie założę, albo że takie maleństwo to się nie w to czy tamto nie ubiera... ble ble ble a i tak kupiłam 🙂
Jakieś 3 tyg temu kupiłam łóżeczko i pościel to usłyszałam od mamy Arka że to za wcześnie, i po co się tak spieszymy 🤢
a przynajmniej jestem spokojna że mam taki wydatek z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...