Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja ciągle czekam na mebelki 😞
Wybyczyłam się dziś za wszystkie czasy, tylko jeszcze najchętniej to bym się zdrzemnęła, a nie mogę przez te meble... Sama jestem w domciu i mogę nie słyszeć jak przywiozą. Ale za chwilę M. wróci, to będzie pilnował, a ja zjem obiadek i pójdę lulu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
u mojego taty to rak trzustki( pieron ma 4 cm) z przerzutami do wątroby, kręgosłupa i węzłów chłonnych i jutro jeszcze gastroskopia i biopsja...


Atula nie wiem co Ci napisać, z jednej strony w końcu znaleźli to paskudztwo, chcą robić jakiś dodatkowe badania więc trzeba wierzyć, że nie wszystko stracone!
Musisz być dzielna, wiem, że już ci potwornie ciężko ale dla Taty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się dziś troszkę poleniłam, zrobiłam obiadek i wafelka, jakoś nie potrafię oprzeć się słodyczom ☺️

Trochę Was pooglądałam na n/k i pozazdrościłam zdjęć z brzuniami, więc zapowiedziałam A, że trzeba kilka jakiś fajnych fotek zrobić żeby mieć pamiątkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja weszłam, bo wole nie siedzieć sama, a dzieciaczki pod blokiem siedzą i nie mam co robić...
zaraz do sklepu będę szła, po filety, to zrobię sobie kotletów na kilka dni, żeby móc przy tacie siedzieć, akurat mój W wraca, to zacznę dyżurować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas za to jak na złość w tygodniu upały a na weekend chłodno 😠
A w ten weekend jest Woodstock (a to blisko mnie, jakieś 40 min drogi) to pozwoliłam swojemu A jechać co by się na dobre wyszumiał i pożegnał z życiem kawalera bez zobowiązań a zaczął przygotowywać się do roli ojca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...