Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny

po wczorajszej wizycie w nocy zaczęłam plamić, taka brązowa krew w śluzie, rano też się to pojawiło...
Możliwe że to naruszona nadżerka, ale muszę jechać do szpitala i mnie tam zostawią na obserwację...

😞 😞 😞

oby to nie było nic poważnego...
Mam nr do Aty, w razie czego dam znać jakby się coś działo.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tojuś jedz kochana, niech zbadaja co jest przyczyną plamień, ale wydaje mi się ze wczorajsze badanie / ja tez tak miałam kilka razy/.
Kochana czekamy na wieści i tzrymamy kciuki, oby wszytsko było super i aby Cię nie zatrzymali 🙂
😘 for you 😘
nie deneerwuj się za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiadomosc z Norwegii:
Monia wyjezdza dziś popołudniu...bardzo teskni za Hubim i boi sie o Dobrusię, wtedy jechała z mezem, a teraz sama...da znac jak bedzie w kraju 🙂

Moni dasz rade kochana 🙂Trzymam kciuki za szczęsliwa podróż 🙂
Inka udanej zabawy...i czekamy na fotki z wesela 🙂

Miłego weekendu brzuszki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj wyśmiałam się na kabarecie i choć przez chwilę nie myślałam o ciąży.

Ostatnio mój A ciągle mi jęczy, że jakaś smutna się zrobiłam i zamyślona 😠
a jaka mam być skoro nie wiem co mnie czeka a "to wszystko" zbliża się wielkimi krokami ☺️
I chyba też na więcej zrozumienia i wsparcia liczyłam z jego str ale jak zwykle się przeliczyłam... ☺️

W dodatku coraz mocniej puchnie mi prawa noga (lewa tylko odrobinę) i nie wiem dlaczego tylko jedna, to normalne? Fakt, że po nocy schodzi 🥴 a dłonie to mam non stop jak paróweczki oczywiście wieczorem są bardziej spuchnięte ale z rana też i w dodatku bolą. Też Wam dłonie puchną ?

No nic to ja sobie ponarzekałam z rana, musicie mi wybaczyć ale musiałam to z siebie wyrzucić. To chyba depresja przedporodowa 🤢

Ja później wybieram się nad jeziorko, bo najpierw A musi zaliczyć siłownię

Udanego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!! Toja najwazniejsze, ze bedziesz w szpitalu pod dobrą opieką, a na pewno wszystko bedzie dobrze, nie martw sie kochana 🙂 Dla Ciebie 😘 Inka, zyczę Ci spokojnej podróży no i fajnego wesela. Ata duzo sił Ci życze na dzisiejszy dzień i oby z tata było coraz lepiej. Karola nie martw sie ja tez jestem przygnebiona porodem i przeprowadzka 2 w 1 🤨 i nawet mnie nie za bardzo cieszy fakt ze wczoraj moj maz przyjechał...Powiem Ci ze ja na razie nie puchne, może paluszki u rąk czasami, ale pewnie jutro po tej 4 godzinnej jeździe samochodem spuchne znając zycie 🤢
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...