Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady for you 😘
a jak Twoje samopoczucie??




a dziekuje kochana, samopoczucie raz lepiej raz gorzej, wczoraj dostałam takich silnych skurczy ze az mi łzy popłyneły same. w pierwszej chwili nie wiedziałam co robic, ale pomału pomału mi przeszło, a dzis nawet dobe=rze sie czuje, ale ruchów od samego rana nie czuje. a Ty jak sie czujesz?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie pisałam Wam ale jak lezałam w szpitalu to lekarz sie mnie pytał czy chce miec juz zrobione cesarskie ciecie, bo płuca dziecka juz w pełnie rowiniete, i malenstwo moze przyjsc juz na świat ale ja spanikowałam i powiedziałam ze poczekam sobie jeszcze, ale bede miała ciecia tylko naturalny poród. zdziwiło mnie to bo ja lezałam zeby powstrzymac naturalny poród a on sie mnei pyta czy chce zeby mi zrobili ciecie.
Karola a dostajesz lekkich plamień??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochaniutkie 🙂

Karola 😘 Niezła jesteś agentka :laugh: :laugh: :laugh:

Ja przed chwilą odprawiłam już moją bratanicę i po prostu całkiem opadłam z sił. Nóżki jak balony, a ja cały dzień na nogach w tym upale. Do tego trochę naużerałam się z dziewczynami (bo oprócz mojej bratanicy wzięłam dziś pod skrzydełka siostrzenicę mojego M.), bo dzisiaj coś się nie mogły w niczym zgodzić... ehhh... Podziwiam Monię, bo na co dzień ma swoje dwie księżniczki i pewnie też czasem już nie ma siły...

Marzę o zimnym prysznicu i łóżeczku... Zmykam. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Dzień dobry mamunie 🙂 ale z Was ranne ptaszki. Atuś 😘 na miły początek dnia.

Karola to super, że coś się zaczyna dziać, ciekawe ile z nas będzie sierpnióweczkami?

Ja dochodzę do siebie po weselu 🙂 Oj troszkę ciężko było, a le się opłaciło, bo wesele naprawdę udane. Nawet troszkę udało mi się potańczyć... Nóżki od samego rana, od siedzenia u fryzjera tak mi spuchły, że już myślałam, że nie pojedziemy. Zaczęłąm panikować, że nie wytrzymam podróży, prawie 3 godz., a później jeszcze całego dnia na nogach, ale w końcu pojechaliśmy. A nóżki ciągle jeszcze mam spuchnięte 😞 Ale tak to już chyba teraz będzie do końca 😞 Zdjątka wrzucę później, bo muszę się wziąć za rozpakowywanie i pranie, a za godz. ma przyjechać moja bratanica do nas na basenik, więc muszę się wyrobić.




Inka, cieszę się bardzo, że dobrze się bawiłaś 🙂 🙂 🙂

Miłego dzionka kochane 😉

Ciekawe jak tam Monia się trzyma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Meldujemy się z Dobrusią całe i zdrowe 🙂 Tak udało się pojechałam jako 2w1 i wróciłam jako 2w1 🙂
Teraz jestem u mamy 🙂 nie ma jak to u mamy 🙂Mamusia i wnusia stęskniły się:P
Chciałam Was podczytac troszeczkę ale dziś już nie dam rady,oczka mi się zamykają....Podróż męcząca była,w sobote o 16:30 wyjechałam spod hotelu męża tak w niedzielę o 15 byłam w Szczecinie.Mały odpoczynek,prysznic i do szpitala na kontrol czy z małą wszystko ok,mała dzielna kobitka jest i twarda 🙂 po mamusi 🙂 A jutro rano wizyta u mojego gina,miałam miec w czwartek no ale nie było mnie,nawet mu sie nie przyznam gdzie byłam bo mnie zjedzie na maksa ☺️
Dziękuje Wam dziewczynki,że trzymałyście za nas kciuki 🙂 😘 dziękuje kochane 😘 😘 😘
Idę się kąpac i spac,musze to wszystko odespac 🙂

Dobranoc 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe
dziewczyny dzieki...
napisze Wam tylko tak...
nogdy nie przejmowałam sie samochodem...
jak była rysa...
no to ba...była..
ale jak mój T kupił obecny samochód...
i zamówił sobie felgi po 400zł za sztuke plus jakies zabezpieczenia...
to teraz pierwsze co jak podchodze do auta i sparwdzam fegi..
dlatego tak zareagowałam na tego faceta:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...