Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wreszcie dotarłam do końca, ufff... Każda strona z postami otwierała się chyba z 5 min. 😠

Mady, super, że postawiłąś na swoim. 😘 za odwagę 😉

U nas dzisiaj znowu gorąco i parno, ale gdzieś daleko słychać, że grzmi, więc może niebawem jakaś burza przyjdzie. Mam nadzieję, że się trochę ochłodzi.

Spanko mnie zaczyna brać, więc idę się zdrzemnąć. Wrócę wieczoekiem, mam nadzieję, że już bez problemów wejdę na stronkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytałam teraz wiadomosci z moich okolic i jakies 40 km od mnie w piatek było wesele i chcieli zrobic pannej młodej niespodzianke i miała leciec awionekta z której miały sie posypac kwiaty z nieba i do tego niedoszło bo awionekta zaczepiła o dach domu i neła na ziemie na oczach młodych i gosci weselnych i jeden facet zginoł a drugi walczy o życie, ja bym niechciała miec takiego wesela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,
ja dopiero teraz bo od rana tak sie złozyło że nie miałam czasu przysiąść 😞 . Dzisiajejsza suchoda mnie wykończyła, wyszłam właśnie spod zimnego prysznica i troche lepiej.
Młody dzisiaj jakiś spokojny, aż normalnie "nasłuchiwałam" kiedy sie ruszy.
Jutro ide rano na te wyniki i po południu będe juz wiedziała co i jak z nami. Szczerze to juz bym wolała żeby to sie w tym tyg rozwiazało, chociaz to wywoływanie średnio mi sie podoba. Poczekamy do jutra.

Asia, to para młoda zapamieta to swoje wesele na długo niestety z mało przyjemnej strony 😞 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska niezłe wieści..
Moni oby wszytsko było ok 🙂

..a ja mam znów skurcze, do tego te kucie...
dobrze, ze jutro wizyta...

Asiu ja tez poprasowałam ciuchy, jeszcze mam miske pościeli do maglowania, ale to jutro z rana.
Zamówiłam sobie na jutro rano moja sister, aby mi nózki ładnie zrobiła i paznokcie...co by do lekarza isc jakoś wygladajaca.
Dzis miałam iśc do fryzjera, aby sciać włosy, ale siostra mnie przekonała, ze mam poczekać, przed chrzcinami sobie zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola 83 to super ze autko juz macie ja jestem ciekawa czy muj kupi to bmw5 za 3 tyg,muj dwa lata temu kupił bmw318i władował przed samym weselem do niego gaz bo bezyna jest droga auto jest dobre , ateraz od nowa to samo musi zrobic jak kupi tą piątke ,ale tak to jest z chłopem on musi miec i koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...