Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny karola zleci jeszcze chwile i sie sierpien skonczy ,karola ja sie niedziwie ze ty taka smutna bo jechałas z tym nastawieniem ze to juz,a tu teraz takie rozczarowanie,, ja tak miałam w piatym miesiacu jak jechałam z wizyta do lekarza bo chciałam widzeic płeć dziecka ale ze sie akurat pozasłoniało to niewidziałm i potem muj maz do mnie dzwonił odniusł zrazenie ze taka smutna byłam i wogule to mnie troche zrypał ,ale tak to jest jak czekasz na cos bardzo ważnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Babeczki! 🙂

Wczoraj nie miałam jak Was choćby poczytać a dziś do nadrobienia znowu miałam 20 str 🙂

Dzieje się u Was, choć mogłoby być trochę więcej dobrych wieści 🤨

Atuś mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy, w sensie musi tak być. Trzymam mocno kciuki

Karolka Ty to masz przeboje, ja tu liczyłam, że na dniach będzie pierwsza wrześnióweczka :laugh: oby wszytsko było dobrze a te ostatnie dni da się jeszcze wytrzymać, w końcu wrzesień tuż tuż 🤪

Moni wygląda na to, że jednak Ty pierwsza będziesz się chwalić zdjęciami Malucha :laugh:

już nie mogę się doczekać kiedy my zaczniemy ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam coraz częściej skurcze, w nocy to już normalka ale zaczęły się też w dzień, może to dlatego, że ostatnie dni miałam dość intensywne i mało odpoczywałam. Jeszcze takie dziwne jakby "prądy" czuje w szyjce mac. ale to chyba Mała gdzieś musi rączkami machać.w poniedziałek idę do gin'a to zobaczymy

W dodatku mam nerwówkę, bo remont miał już się skończyć a zapewne potrwa jeszcze z 2-3 dni i jeszcze trzeba posprzątać, na dokładkę A pod koniec miesiąca ma więcej wyjazdów i pracy więc go całe dnie nie ma. A z nim czułabym się bezpieczniej.
Ale pewnie niepotrzebnie panikuje, bo coraz bliżej porodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola przykro mi... Ale jestem wierzę, że wyjdzie z tego bez żadnego uszczerbku...

Ja wczoraj w ogóle nie mogłam się do Was dostać. A może to i lepiej, bo byłam do niczego, dziś z resztą też 😞 Już jestem coraz bardziej umęczona 🥴 Ale komu ja to mówię, wszystkie jestesmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ja mam dziś dzień ryczka...chociaż niepowinnam sie denerwować...mojego taty siostr miała wylew 😞 taka wspaniała siostra...i strasznie to przezywam...


przykro mi, ale wiadomo jak zawsze mamy nadzieje, że wszystko będzie dobrze 🙂
Karolka a Ty musisz trochę spokojnie przyjmować takie wiadomości, choć to trudne ale trzeba myśleć o maleństwie.

Zacznijmy się już rozpakowywać to w końcu będą jakieś dobre nowiny!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi już wszyscy w koło powtarzają żebym w końcu urodziła, co jest irytujące bo kto by nie chciał, tym bardziej, że to mi jest ciężko i też mam już serdecznie dość czekania 😞
Ale muszę dociągnąć przynajmniej do poniedziałku, bo wskoczy mi 37 tc :laugh:

Jeszcze tylko trochę... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj dostałam od kolegi (bo wrócił z Anglii) kilka ciuszków dla Małej, a jakie śliczne :laugh: aż byłam zdumiona, że chłopak potrafi wybrać takie fajne ciuszki i to dla dziewczynki. Najfajniejsze jest futerko, takie milusie i śliczne :laugh:
Musiałam się Wam pochwalić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Hello Babeczki! 🙂

Wczoraj nie miałam jak Was choćby poczytać a dziś do nadrobienia znowu miałam 20 str 🙂

...

Moni wygląda na to, że jednak Ty pierwsza będziesz się chwalić zdjęciami Malucha :laugh:

już nie mogę się doczekać kiedy my zaczniemy ... 🤪



Wiem że marudze , ale wolałbym urodzić ostatnia ale żeby sie zaczeło naturalnie niz mieć znowu wywoływany poród 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Karola83 napisał:
Hello Babeczki! 🙂

Wczoraj nie miałam jak Was choćby poczytać a dziś do nadrobienia znowu miałam 20 str 🙂

...

Moni wygląda na to, że jednak Ty pierwsza będziesz się chwalić zdjęciami Malucha :laugh:

już nie mogę się doczekać kiedy my zaczniemy ... 🤪



Wiem że marudze , ale wolałbym urodzić ostatnia ale żeby sie zaczeło naturalnie niz mieć znowu wywoływany poród 😞


A to jakieś straszne jest jak wywołują, czy bardziej chodzi ci o bezpieczeństwo Małego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
No ja też i tylko słyszę jaka to ja biedna bo mi tak ciężko. Chociaż czasem się litują :laugh:
Ale namówiłam kolegę (bo jest kucharzem) żeby mi knedle zrobił ze śliwkami, no i zrobił, pyszne były bo dodał cynamonu do środka na co ja bym nie wpadła :laugh:



Buu ale mi tu smaka robisz, a ja teraz nie moge i pewnie juz nie skosztuje 😞 . Pocieszam sie wczorajsza galaretką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Karola83 napisał:
No ja też i tylko słyszę jaka to ja biedna bo mi tak ciężko. Chociaż czasem się litują :laugh:
Ale namówiłam kolegę (bo jest kucharzem) żeby mi knedle zrobił ze śliwkami, no i zrobił, pyszne były bo dodał cynamonu do środka na co ja bym nie wpadła :laugh:



Buu ale mi tu smaka robisz, a ja teraz nie moge i pewnie juz nie skosztuje 😞 . Pocieszam sie wczorajsza galaretką 🙂


Oj wybacz ☺️ ale jeszcze chwila jak znów będziesz mogła wszystko jeść, tym bardziej jak kojarzę, to pisałaś, że z drugą córą szybko zaczęłaś wszystko jeść, to przy trzecim jeszcze szybciej pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

A to jakieś straszne jest jak wywołują, czy bardziej chodzi ci o bezpieczeństwo Małego


Niby poród jak poród, tylko częściej może konczyć sie cesarka. Tamten ostatni wywoływali mi przez 2 dni 😞 . Najgorsze jest to że cały czas muszą monitorowac tętno dziecka więc jesteś przykuta do łóżka. A lepiej sobie pochodzić w czasie skurczu, przynajmniej mnie było dobrze.


A zobaczymy juz nie ma odwrotu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wybacz ☺️ ale jeszcze chwila jak znów będziesz mogła wszystko jeść, tym bardziej jak kojarzę, to pisałaś, że z drugą córą szybko zaczęłaś wszystko jeść, to przy trzecim jeszcze szybciej pójdzie 🙂


No niby tak , ale teraz będe musiała sobie wątrobe podleczyć 😉
Mama ma śliweczki pomrożone , to napewno sobie później dogodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...