Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
Karolka a powiedz, Ty masz już łóżeczko rozstawione?


jeszcze nie
chce tak w piatek rozstawic niech postoi 2 dni, a potem je juz ubiore dla Natalki i przykryje przescieradłem


Bo ja właśnie też chciałąm już rozstawić ale każdy krzyczy że trochę za wcześnie. Fakt, że ja am termina na 15-go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
Karolka a powiedz, Ty masz już łóżeczko rozstawione?


jeszcze nie
chce tak w piatek rozstawic niech postoi 2 dni, a potem je juz ubiore dla Natalki i przykryje przescieradłem


Bo ja właśnie też chciałąm już rozstawić ale każdy krzyczy że trochę za wcześnie. Fakt, że ja am termina na 15-go


Karola wstrzymaj sie, niech A rozstawi jak Ty bedziesz w szpitalu. Przygotuj mu wszytsko, a mama mu pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, drugi raz piszę, bo mnie coś wyrzuca 😞

Mimi, bidulko taka nasza służba zdrowia niestety 😞

Ja łóżeczko tylko powyciągałam z pudeł, żeby drewienko trochę się wywietrzyło, a mój M. skręci je jak już będę z naszym maluszkiem w szpitalu. I ma przykaz po skręceniu jeszcze dokładnie je przemyć i ładnie pościelić :P Pościel mam zamiar wyprać jutro, a materacyk już od tygodnia też się wietrzy, bo taki nowy strasznie jakąś chemią śmierdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia Ty to niezniszczalna jesteś 😉 Wstajesz skoro świt, cały dzień zajęcie sobie wynajdujesz i spać Ci się jeszcze nie chce :P Ja dziś wstałam późno, nie robiłam nic, popołudniu drzemałam i już ledwo na oczy patrzę :P A 😘 ode mnie był na Twoją dzisiejszą samotność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
asia85a napisał:
kurcze zawsze sie jakies dziadostwo przeczepi 😠

miejmy nadzieje ze sam sie wchłonie po porodzie...


Na pewno Karolciu, będzie dobrze 🙂

Ja jutro wypiorę pościel do łóżeczka i prześcieradełka i może okienko umyję, bo ma nie być upału, to skorzystam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no 🤔 hmm ja jutro miałam isc na badania krew mocz ale niemam pojemnika na mocz i pujde we wtorek jutro pomyje sobie szkło i maja mi wreszcie przywiesc meble kuchenne ,,no bo mieli w piatek juz byc ani chamy jedne niezadzonili ze nieprzywiozą ani nic a w sobote ja sobie zadzoniłam do sklepu i opierniczyłam faceta a on sie tłumaczył ze na dwa miasta maja 2 kierowców i akurat jeden na urop poszedł itd, a co mnie to obchodzi , oj brzydko sie reklamuja zeby choc zadzwonili ze nieprzyjada bo tak wypadło a tu nic wielki negatyw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...