Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór 😉

spodziewałam się dzidziusiów dwóch, a tu jednak maluchy wolą zostać w brzuszkach... 🙂

Mimi, Moni, będzie dobrze. Odwagi i cierpliwości 😘 😘

Weekend nam się udał - szczególnie pogaduchy z przyjaciółką, już nie pamiętam kiedy miałyśmy dla siebie dwa dni 🤪 🤪

No i wiecznie głodna chodzę... Jem i jem...
teraz się właśnie powstrzymuję bo zgaga będzie straszna jeśli coś wciągnę...
dobranoc brzuchate kobietki! do rana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Asiaczku 🙂
Ja weszłam zeby zobaczyc czy sa jakies wiadomosci od dziewczyn czy juz maja malenstwa przy sobie 🙂 a tu nic, w miejscu wszystko stoi 🙂 🙂

Ja chyba bede zmuszona isc dzis do szpitalabo mam takie silne skurcze ze jak cos robie i stoje i w tym momencie mnie złapie skurcz to az sie schylam do samych kolan i mnie moge utrzymac moczu heheheheh a skurcze sa regularne co gogdzine i trwaja około 5 min na 5min odczuwam od 6 do 8 skurczów, rozumiecie mnie? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Witaj Asiaczku 🙂
Ja weszłam zeby zobaczyc czy sa jakies wiadomosci od dziewczyn czy juz maja malenstwa przy sobie 🙂 a tu nic, w miejscu wszystko stoi 🙂 🙂

Ja chyba bede zmuszona isc dzis do szpitalabo mam takie silne skurcze ze jak cos robie i stoje i w tym momencie mnie złapie skurcz to az sie schylam do samych kolan i mnie moge utrzymac moczu heheheheh a skurcze sa regularne co gogdzine i trwaja około 5 min na 5min odczuwam od 6 do 8 skurczów, rozumiecie mnie? 🙂 🙂


Mady kochana to zgłoś sie do lekarza lub szpitala 🙂
Nasze dziewczyny tez czekają ...
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
dziewczyny kiedy jest najlepiej zgłoscic sie do szpitala???
czy jak odejda wody? czy jak poczujemy sie źle czyli ból brzucha silne skurcze?? cholera no nie wiem, boze jaka ja ciemna jestem 🙂 🙂 🙂


Mady sama musisz wiedzieć 🙂
wiadomo jak wody odejda to natychmiast 🙂
ale jesli chodzi o bóle to wiesz, ja mam naprzykład codziennie juz bóle ale nie skurcze, wiec wcale się nie stresuje...
a moze ty za duzo robisz i powinnaś tylko leżeć...
skurcze jak sa co 8-5minut to juz trzeba jechac na porodówkę,

zreszta jak czujesz sie zle zawsze mozesz przeciez podjechac do szpitala i powiedziec aby Cie zbadali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że mamunie coś spać nie mogą 🙂 Ja najchętniej wcale bym dziś nie wstawała, nóżki mnie bolą i do tego chyba zmarzłam w nocy i coś katarek mi się przypałętał 😠
Pościel maluszka już się pierze, a ja dopijam poranną miętkę.
Mady słuchaj Karoli, naszej doświadczonej mamusi, nie zaszkodzi podjechać do szpitala i sprawdzić co się dzieje, lepiej dmuchać na zimne... 😘 dla Ciebie.
Ata odezwij się 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!

Mady to pewnie skurcze przepowiadające - na szkole rodzenia nam mówili, że jak są co godzinę i przechodzą za jakiś czas to jeszcze nie to. Tak jak napisała Karola - jak są skurcze regularne i częste właśnie co kilka minut to już na pewno poród.
No a jeśli wody odejdą to od razu trzeba jechać 🙂

Dzisiaj mam kolejne zajęcia na szkole, dziewczyny, któraś z Was chodziła do takiej szkoły rodzenia? Jakoś mi chyba umknęło...

W środę zapowiadają się kolejni goście - brat ze swoją dziewczyną, zostaną do czwartku, ja już nie wyrabiam 🤪 . Ale z drugiej strony obiecałam że mogą przyjechać jeszcze na wakacjach... 🤪

A od Aty nie macie wieści?

Ciekawe jak tam nasze dziewczyny w szpitalach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

Mam nadzieje, że u Moni 3 próba już się uda.

A u Mimi to jednak wody,a to patałachy na niczym się nie znają! 😠

Ja wróciłam od lekarza i ogólnie jest super dobrze 🙂 ale nic się nie ruszyło 😞 Gin powiedział, że tydzień to spokojnie pochodzę jeszcze, a mogę dociągnąć nawet do 4-ch tyg!!! i wtedy to już będziemy się martwić i kombinować z kroplówkami i innymi cudami. Póki co zalecił korki do uszu dla sąsiadów i sex'ik dla nas :P 😉
Mała uciekała i KTG ciężko było zrobić, wiercipiętek jeden :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂
Mimi GRATULUJE!!!!!!!!!!!
No to jak juz jedna przetarła szlaki na porodówke to napewno zaraz tez pójdzie heheheehe to na kogo teraz kolej? która chce?? 🙂 🙂 🙂 🙂
ja wróciłam ze szpitala, jeszcze nie bede rodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...