Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też kochane uciekam poleżeć,bo coś mi brzuszek dziwnie się zachowuje 🙂Do napisania 🙂 😘 [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/21-3f1b1bbdb766f613a1b08b224b05cfc7.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja mam takie pytanie do was czy kiedyś sprzedawałyscie cos na allegro? jak to działa ja mam kilka rzeczy co bym chciała to sprzedać ale niewiem oco tam chodzi z tymi przysyłkami bo jak nap. wysyłam komus za pobraniem czyli płatne przy odbiorze i jesli ta osoba zapłaci to jakim sposobem do mnie dojdą te pieniążki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂
Asia jesli chcesz cos sprzedac przez allegro, to szczerze Ci radzę nie ustawiaj sobie ocji za pobraniem lepiej jest na wpłate kasy na konto, ty pierwsza dostajesz kase a póżneij wysyłasz paczke, i jest tansza opłata niz za pobraniem 🙂
Ja kiedys wysłałam paczke takiemu kolesiowi za pobraniem, paczka poszła a kasy do dziś nie widze 😞 😞, tak działa własnei nasz polska poczta, jesli wysyłasz za pobraniem to kase przynosi Ci listonosz ale musisz baaaaaaaaaaaardzo długo czekac,
Lepiej jest za opcja wpłata na konto, jest bardzo szybko w ciagu 2 dni, ja tak robie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu Twoje konto które masz założone w banku, jesli nie masz swojego konta w banku to możesz podac taty, mamy itp, konto jest Ci potzrebne tylko do tego aby allergowicz po zakonczeniu i wygranej aukcji mógl zapłacic za przedmiot, swój nr. konta podajesz po zakonczeniu aukcji, wysyłasz maila do tej osoby z danymi swoimi i nr konta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mady ale to ludzie potrafia być chamscy ja tego nierozumie jak to tak niemozna zapłacic za przesyłke ja cały czas jak cos kupuje za pobraniem ale zawsze płace i nawet listonosz to sąsiad ale ja to bym niemiała odwagi tak zrobić,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki ponownie 😆 Ja dopiero niedawno wstałam, normalnie cale popołudnie przespałam 🤢 tak ta pogoda na mnie wpływa 🙃 teraz ide zrobić ugotowac sobie budyń:P bo taką mam ochotę, że szok 🤪 nie wiem czy moge już dać oklaska jesli tak to dla Ciebie Mady moj oklask wędruje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...