Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja bym arbuzy pałaszowała... Mmm...

Karola, to już nie przelewki, nie będę pisała i wymieniała co się może dziać od przedźwigania w ciąży. Uważaj na siebie ok? 😘

Just, zazdroszczę Ci tego jutrzejszego USG... 🙂 pochwal się jutro zdjęciem dzidziusia, ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe pewno jak wszystko ok, to dają pózniej usg...
ja się cieszę, ze miałam tak szybko gdyz nie wiadomo jakby sie to potoczyło wszystko...
koło mojego maleństwa rósł sobie miesniak...narazie nie ingerował w rozwój płodu, ale czym bedzie wieksza Kruszynka tym bardziej bedzie niebezpiecznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
hehe pewno jak wszystko ok, to dają pózniej usg...
ja się cieszę, ze miałam tak szybko gdyz nie wiadomo jakby sie to potoczyło wszystko...
koło mojego maleństwa rósł sobie miesniak...narazie nie ingerował w rozwój płodu, ale czym bedzie wieksza Kruszynka tym bardziej bedzie niebezpiecznie...



kurcze blade, nie wiedziałam... Może się wchłonie podczas ciąży, oby tak było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, uczę maluchy już drugi rok 🙂
teraz mam grupę 4 i 5 latków. Stęskniłam się za nimi już. Nie widziałam ich 3 tygodnie aż... Oni pewnie też już by mnie chcieli z powrotem, bo jak pani nie ma to są zastępstwa, dzielenie grupy itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to akurat do przedszkola 😉
najważniejsze żeby potrafił się sam załatwić, w miarę możliwości podetrzeć ( w niektórych przedszkolach nikt w tym dzieciom nie pomaga ze względu na możliwość oskarżenia o molestowanie 🤔 jeszcze na praktyce się z tym zetknęłam) ale większość przedszkoli w 3latkach ma nianię, która pomaga dzieciom w takich przyziemnych sprawach 😉


no i jeszcze ubieranie się, panie oczywiście pomagają, ale jeśli dziecko się stara i coś potrafi samo to jest to mile widziane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...