Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to dobrze , moja koleżanka jak była w ciązy miała isc do pracy ale bała sie że w badaniach jej to wyjdzie bo nikogo godnego sie nie pytała , ja wiem ze rtg niewolno robić w ciązy , tak wogule dostałam skierowanie na badania i na taxo img to jest chyba ta toksmoploza ale ja niemam z tycznosci z zwierzetami bo kotów ani psów nielubie 🙂 a i od tamtego miesiąca przytyłam 2.200 kg a od pocztąku 3.5 kg ale wszystko idzie na dzidzusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj Szymek napsocił mi przy rolecie od okna balkonowego i nakrzyczałam na niego, a dziś powtórka z rozrywki 🥴
Nie chciał mi w ogóle położyć się spać, dopiero teraz padł 🤢
Pozatym denerwował mnie, rozrzuca wszystkie swoje ubrania, ja prasuje a potem one wyglądają jak szmaty pomięte 😞 Ehh nie wiem już jak do tego dziecka przemówić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja to sama się umni zabawić i puki co to grzeczna ,,po mamusi to ma"" 😆 już 2 tygodnie jak ją nie karmie myślałam że dłużej mi zedjdzie z odłuczaniem że bedzie żle to znosić ale udało mi sie z dnia na dzień ją odłuczyć od piersi przez dwa dni płakała jak miała zasypiać ale sie przezwyczaiła i zasypia jak ja leże okło niej i cała noc wreszczie przesypia to już wieksza połowa sukcesu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...