Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widzę u nas cisza, a swoja ddrogą zajrzałam ostatnio na wrzesniówki 2010 i one naprodukowału ponad 10tyś stron! ja nie wiem kiedy one piszą 😮

Mimi a jak mąż? wszystko juz ok po tym wypadku?
a co do Szymka to dzieci tak czasem maja i już, moja Łucja dziewczynka i tez łobuzuje, mówisz nei wolno to ona jeszcze intensywniej robi to co zakazane. swoje fochy tez ma czasem potrafi położyć się na chodniku 🤢 kiedys ją podnosiłam ale że coraz cięższa jest to sobie darowałam, polezy chwilę i wstaje. Maluchy mają jakieś swoje emocje, których nie potafia pokazac albo poradzzić sobie z nimi dlatego tak się zachowują. A jak się drze w niebohgłosy to ja i tak robię swoje i mam gdzieś co ludzie sobie pomyślą krzywdy jej nie robię. także Mimi, u mnie sposób na okiełznanie potworka jest jeden i prosty, jak ja już nei wytrzymuje i widzę ze mała tez jest neispokojna i ja wszytsko drażni to mówię żeby się przytuliła, daje jej wtedy buziaka i wycisza się 😆

my co 2gi dzien chodzimy do niani i juz zostawiam Łucje póki co na chwilke, dziś była niecałe 30 minut i nawet nie zdążyła o mnie pomyśleć chyba 🤪 także następnym razem zostanie dłużej. najgozej jest jak przychodzimy to potrzebuje z 15-20 minut żeby sie oswoic a póxniej to dziecka już nei ma przy mamie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki! U nas praca wre na "budowie", pakuję już rzeczy i powoli sobie przenoszę, M. od wczoraj równa ogród, posiejemy trawkę i wreszcie nie będzie to wyglądać na plac budowy 🙂 Ale Święta jeszcze chyba u teściów spędzimy 😞 Siadło nam ogrzewanie, ekipa serwisowa ma przyjechać znad morz w przyszłym tyg., ale czy przyjadą i od razu naprawią 🥴 I zimno u nas w domku, Kubala bawi się ubrany prawie jak na dwór, ale nie siedzimy tam długo, bo się nie da, co dopiero mieszkać...

Powiem Wam, że ja z Kubą nie mam żadnych problemów, w ogóle nie kaprysi, czasem jest marudny, z nudów, na przykład jak jest zimno i siedzimy w domu, ale wtedy staram się poświęcać mu jak najwiecej czasu, wariujemy i jakoś czas leci. A jak zabieram go z podwórka, a on nie chce, to czasem zrobi podkówkę do płaczu, ale zaczynem mu opowiadać co będziemy robić i nakręcam go, tak że do domu wchodzi już radosny. Tak samo z porządkami, jak tylko mówię, że zaraz pójdzie spać, to zrywa się zbierać zabawki i biegnie wyciągnąć mleko z szafeczki 😁 Także nie ma znaczenia czy chłopak czy dziewczynka, po prostu każde dziecko jest inne, jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne 🙂 Tak więc Mimi nie zrażaj się, drugie może być zupełnie inne, Szymek też z czasem będzie dojrzewał i rozumiał coraz więcej... A spróbuj z prac domowych robić zabawę, angażować go, zaczęcać, żeby Ci pomagał i chwalić za wszystko. Może przecież zTobą składać rzeczy. Ja tak robię ze wszystkim, pozwalam Kubie rozwalać np. skarpetki z prania, ale pokazuję mu później jak się składa i że chowa się do szuflady. Tak samo z gotowaniem, pozwalam mu robić proste bezpieczne czynności i ma taką radochę, że hej i nie myśli o psoceniu 😉

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane.
U nas wszystko dobrze,miałam mega problemy z Natalką, gorączkowała nam cały tydzień 39-40 stopni, a oprócz tego zero innych dolegliwośći 😞 codziennie u lekarza siedzieliśmy.
Teraz już wszystko wróciło do normy, a małej pozostało marudzenie tylko.

My już malutku nacieszamy się swoim, jest inaczej...jest cudnie, spokojnie, rodzinnie, no git 🙂
Pozdrawiamy przedświątecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Kar_ola nieźle się martwiłaś pewnie, no i Natka bidulka musiała się męczyć... Ale dobrze, że już jest ok. U Kubali niedawno tez przez parę dni był stan podgorączkowy, tak 37,5-37,8 i nic więcej się nie działo, a po paru dniach zobaczyłam w jego buźce kawalątek dolnej piąteczki 🤪 Pojawiła się całkowicie bezproblemowo, żeby z resztą tak gładko poszło 🤨 Więc może Kar_ola sprawdź Młodej stan uzębienia 😁
Pogoda piękna, więc i kobiykom nie chce się przy kompach siedzieć 😉 My całe dni spędzamy na dworze, a wszystkie przygotowania przedświąteczne i porządki zostaną na ostatnią chwilę...

Buziam gorąco 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello dziewczynki!

u nas tez pieknie i słonecznie, korzystamy ile sie da i przesiadujemy na dworze 😁
do południa chodzimy do niani, dziś dziecko będzie po raz drugi tam odbywało poobiednią drzemke ale tym razem już bez udziały mamy 🤢 mam stresa i czas wolny i za nic w swiecie nie wiem co mam ze sobą zrobić 🤪 😁
chyba juz zapomniałam jak to jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola ja słyszałam o takiej chorobie 3 dniówka czy jakoś tak co jest sama gorączka ehh zrobiłam wczoraj badanie do pracy za tydzień jeszcze do lekarza medycyny pracy po zaswiadczenie faktycznie na tych wynikach nic niepisze ze w ciąży lub badanie na ciąze my remont mamy i bałagan prez swieta bo nieda sie położyc płytek na mokrej wylewce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...