Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał:
Cześć Bąble 🙂

Napiszę Wam tylko, że z dzidzią wszystko dobrze 🙂 Ma 68mm od czubka głowy do pupki 🙂 Lekarz powiedział że bardzo ruchliwa jest i długo trwało USG bo nie mógł sprawdzić tego co chciał i jeszcze się do niego wypinała 😁 Wtedy mi tak w brzuch stukał żeby się inaczej ułożyła, ale i tak nie chciała. Już widzę jakiego łobuza będę miała...

Płytki krwi zaniepokoiły lekarza, kazał jeszcze raz zrobić badania i zadzwonić jakie są wyniki.

No a teraz poczytam jak tam u Was było 🙂

😘 😘 😘




Toja, to świetnie, że jest wszystko w porządku 🙂

Widze, że póki co układa sie nam wszystkim 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Karolcia,a właśnie masz zdjątko tej kochanej kruszynki?? 🙂


Aniu no mam, ale tam nic nie widac, mi sie wydaję ze tak jest głowa i nic wiecej, dlatego nie wstawiałam .
Zrobił mi dwa zdjecia -jedno oczywiscie -obcego/miesniaka/ a drugie małej Natalki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
ata38 napisał:
Ania, a jakie Ty masz plany na sobote?


nie wiem przez ten dziwny humor..Misza pewnie mi go poprawi jak skończy pracę..może gdzieś pójdziemy,na spacer..małe zakupy.. 🥴


Ja mam obiecaną sesje zdjęciową w zoo 🙂 Może akurat sie wybierzecie? Pogoda dopisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Ania i Misza napisał:
Karolcia,a właśnie masz zdjątko tej kochanej kruszynki?? 🙂


Aniu no mam, ale tam nic nie widac, mi sie wydaję ze tak jest głowa i nic wiecej, dlatego nie wstawiałam .
Zrobił mi dwa zdjecia -jedno oczywiscie -obcego/miesniaka/ a drugie małej Natalki 🙂


no trudno Karolcia,następny razem jak Ci zrobi USG to się pochwalisz Natalką 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ania i Misza napisał:
ata38 napisał:
Ania, a jakie Ty masz plany na sobote?


nie wiem przez ten dziwny humor..Misza pewnie mi go poprawi jak skończy pracę..może gdzieś pójdziemy,na spacer..małe zakupy.. 🥴


Ja mam obiecaną sesje zdjęciową w zoo 🙂 Może akurat sie wybierzecie? Pogoda dopisuje


Atuś wspaniałe plany. Oby sie udały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ania i Misza napisał:
ata38 napisał:
Ania, a jakie Ty masz plany na sobote?


nie wiem przez ten dziwny humor..Misza pewnie mi go poprawi jak skończy pracę..może gdzieś pójdziemy,na spacer..małe zakupy.. 🥴


Ja mam obiecaną sesje zdjęciową w zoo 🙂 Może akurat sie wybierzecie? Pogoda dopisuje


Dziś to za późno Misza kończy,ale jutro tak 🙂mamy jechać do ZOO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Karolina80 napisał:
Ania i Misza napisał:
Karolcia,a właśnie masz zdjątko tej kochanej kruszynki?? 🙂


Aniu no mam, ale tam nic nie widac, mi sie wydaję ze tak jest głowa i nic wiecej, dlatego nie wstawiałam .
Zrobił mi dwa zdjecia -jedno oczywiscie -obcego/miesniaka/ a drugie małej Natalki 🙂


no trudno Karolcia,następny razem jak Ci zrobi USG to się pochwalisz Natalką 🙂 🙂 🙂


4 maja dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
ata38 napisał:
Ania i Misza napisał:
ata38 napisał:
Ania, a jakie Ty masz plany na sobote?


nie wiem przez ten dziwny humor..Misza pewnie mi go poprawi jak skończy pracę..może gdzieś pójdziemy,na spacer..małe zakupy.. 🥴


Ja mam obiecaną sesje zdjęciową w zoo 🙂 Może akurat sie wybierzecie? Pogoda dopisuje


Atuś wspaniałe plany. Oby sie udały 🙂


Karolcia, ale to Ania miała iść do zoo, w mojej dziurze nie ma takich atrakcji... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karolina80 napisał:
Dziewczyny musimy sobie kiedys zrobic liste wyprawki i tu wrzucić, jak myslicie??


A może osobne forum, tylko dla września, tak jak robią inne laski?


no własnie
trezba o tym pomyslec...
juz niebawem Nasz półmetek i trzeba się zabrac za zakupy 🙂
przynajmniej ja juz od maja bede sobie gromadziła po mału...
czekam tylko jak maz wyremonyuje pokój, abym miała gdzie układac rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karolina80 napisał:
ata38 napisał:
Ania i Misza napisał:
ata38 napisał:
Ania, a jakie Ty masz plany na sobote?


nie wiem przez ten dziwny humor..Misza pewnie mi go poprawi jak skończy pracę..może gdzieś pójdziemy,na spacer..małe zakupy.. 🥴


Ja mam obiecaną sesje zdjęciową w zoo 🙂 Może akurat sie wybierzecie? Pogoda dopisuje


Atuś wspaniałe plany. Oby sie udały 🙂


Karolcia, ale to Ania miała iść do zoo, w mojej dziurze nie ma takich atrakcji... 😞


sorki...normalnie pogubic sie mozna...
pamiętam, ze Anka wspominała o zoo...
Aniu to idz z Misza humorek Ci sie poprawi...
a Ty Atus na łono natury i tez sesyjke poproszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Karolcia,a z tej tablicy chińskiej też Ci wyszło,że będziesz mieć dziewczynkę? 🙂

http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka


Tak, z wszystkiego wychodziło, ze dziewczynka.
tylko Ja sugerowałam się ze ciaza przebiega podobnie jak pierwsza...że nie tyję, że wymiotuje...i takie tam bzdety teraz wiem, ze kazda kobieta inaczej reaguje na ciaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy Atuś,a ja posprzatam troche pokój i idę kąpiu kąpiu 🙂
Wam też dziewczynki kochane udanego dnia,pełnego słoneczka i dobrego humorku 🙂 [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/21-b521b2c19596b339f03eaf330b155832.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Dziękujemy Atuś,a ja posprzatam troche pokój i idę kąpiu kąpiu 🙂
Wam też dziewczynki kochane udanego dnia,pełnego słoneczka i dobrego humorku 🙂 [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/21-b521b2c19596b339f03eaf330b155832.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


hehe znowu wszystkie na raz 🙂
ja tez uciekam 🙂
bede jak wróce raczej wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już poczytałam co tam sobie pisałyście Kobietki 🙂

Aniu, szkoda że Twoja lekarz był na zwolnieniu, ale czasem się zdarza... Na kiedy masz następną wizytę?

Atuś, rozgrzewaj sobie plecy termoforem, tylko nie bardzo gorącym, powinno trochę ulżyć :*

Karolciu, gratuluję dziewczynki 🙂 Mam nadzieję że następne badania tylko potwierdzą płeć dzidziusia i się nie rozczarujecie 🙂 Natalka - śliczne imię 🙂

My też myślimy że będziemy mieli dziewczynkę, z chińskiego horoskopu też wyszła dziewuszka, ale tym na pewno nie będę się sugerować, w 20 tygodniu idę na USG genetyczne i tam mam nadzieję dzidzia ustawi się tak że wszystko zobaczymy 🙂

Dobrego dnia Bąbelki kochane :*

aha i dziękuję za oklaski,
Karolciu dzisiaj Tobie i Twojej córeczce zaklaszczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje kochane wrzesniowe i październikowe brzuszki:P

Karolcia bardzo sie cieszę,a nawet Ci troszkę zazdroszcze ,że poznałas juz płec szkraba 🙂Niech Natalka rośnie zdrowo 🙂a mięśniak znika,paskuda niedobra jedna 😠

KOchane me mile 🙂 dziękuje za oklaski ☺️ jesteście sweet:P
Mój obiecany oklask leci teraz do Atuśki,aby plecki przestały bolec 🙂

Ani fajnie ,że nic nie przytyłaś 🙂 ciekawe jak tam ja ,ja to juz i tak grubasek jestem:P

Pozdrowionka kochane,zajrze tu jeszcze pózniej:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...