Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Normalnie pasuje brać sie za śsprzątanie, a tak bardzo mi sie nie chce, że masakra 😞
Maż sobie jeszcze smacznie śpi , ale wczoraj do póżna siedziel, więc niech korzysta 🙂Ja sobie skończe moją wode pić i witaminki połkne i pójde nastawie pranie i zaczne sprzątać od łazienki, to mu nie będzie pzeszkadzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część Dziewuszki 🙂
Rozmawiałam z naszą Karolcią 🙂
Prawdopodobnie jutro wyjdzie do domu, choć biedactwo miało ciężką noc.
Karolcia, normalnie podziwiam Cię, że sietak dzielnie trzymasz 🙂 Jesteś dla mnie wzorem 🙂 Dam Ci oklaska koło południa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra,moje kochane leniuszki 🙂
Wracam do mojego sprzątania. Łazienka jest już zrobiona, pranie mi sie powoli kończy. Teraz nastawie sonie kompocik z jabłek i agrestu z obrobiną malin i mięty 🙂 🙂 🙂 (uwielbiam taki), potem powiesze pranie na balkoniei wywale tam pościel i biore sie za odkurzanie i pastowanie tych cholernych podług 😞 Nie lubie tego robić, bo te pasty tak specyficznie śmierdzą 😞 chyba wrobie w to męża, jak tylko wróci mi ze sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hje dziewczynki! 🙂
Ciesze się,że Karolcia wychodzi jutro ze szpitala 🙂
Ata kiedyś jak czytałam forum to pisałyście coś o łazankach,dziękuje za odpowiedź 🙂..ja nigdy nie jadłam takich kłusek,ciekawe jak smakują..
Ata to Ty się dziś nie przemęcz za bardzo,tyle sprzątania masz,że mąż mam nadzieje Ci pomoże.Pastowanie to ciężka praca,powinnaś sobie to odpuścić..

Ja dziś lenia mam i nic nie robie 🙂ostatnio posprzatałam i już nie muszę.A teraz wcinam ananasa,zjadłam pół i rozpoczęłam druga połowe:P [img size=220]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/krajobrazy_wyspy_1600_1456__320x200_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Aniu 🙂

Też się ciesze, że mąż mnie wyręczy z podłogami. Nawet za mnie odkurzał dzisiaj. Ja się wtedy położyłam u dzieci w pokoju i nie mogłam się potem podnieść, bo moje biodro się odezwało, to powiedział, że może lepiej, żebym się położyła 🙂 🙂 🙂 Kochany mój 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ide wreszcie do tego slkepu, bo jakoś mi tak zeszło i jeszcze sie nie wybrałam 😞 Leń jestem okropny, a spać mi się tak strasznie chce, że po obiedzie i po zmianie wody w akwarium pewnie się położe 🙂
A nie, bo musze jeszcze iść po buty z Gabrysią. Nie położe sie dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam ci mi lekarz powiedział 🙂 ale kazał mi się nie nastawiac za bardzo ...powiedział,że jak na jego oko na chłopaka nie mam co czekac ,ze to raczej dziewczynka 🙂 ale więcej mi powie na kolejnej wizycie 30 kwietnia 🙂 ale ja 27 już będę pewna bo jade do drugiego lekarza na 4D 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...