Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
19 tydzień
Dziecko ma już 16 cm długości i waży 200 gramów. Na palcach rączek malucha pojawiają się wgłębienia i bruzdy, które tworzą niepowtarzalny i indywidualny układ linii papilarnych. Dziecko rozpoczyna ćwiczenia ruchów ssących warg, uwypuklając wargi do przodu. Dzięki temu już wkrótce maluszek odkryje uroki ssania palca... Ciało dziecka pokrywa maź płodowa, biała serowata substancja chroniąca delikatną skórę przed skutkami długotrwałego kontaktu z wodami płodowymi. Wcześniaki po urodzeniu pokryte są grubą warstwą mazi płodowej, podczas gdy u dzieci przenoszonych nie ma jej prawie wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedze sobie teraz na komputerze, pisze sama do siebie i popijam kawe 🙂 Zaraz musze budzić męża, a zaraz potem dzieciaczki moje. Jestem już po śniadaniu. Musze Wam powiedzieć, że ostatnio nic tylko wciąż bym jadła. Masakra 🤪
23 mam wizyte i aż się boje jak ja stane na wage...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Bąbelki!
życzę Wam miłego dnia, dużo słońca i radości i mnóstwa słodkich kopniaków od Waszych dzidziusiów!

do popołudnia
z nadzieją że dzisiaj głowa nie rozboli tak jak wczoraj, przespałam całe popołudnie i wieczór, aż do 23:00 kiedy zbudził mnie mąż wracający z pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Karolina80 napisał:
http://www.allegro.pl/item610447495_wozek_dziecinny_jedyny_w_swoim_rodzaju.html

czekam na opinie...moze warto kupic:P


Karolcia po prostu zakochać się idzie w tym wózku 🤪 jest prześliczny,ale jak ktoś ma sporo kasy 🙃 bo na zime to odpada i spacerówki się z niego nie zrobi..poza tym to licytacja,a nie kup teraz 🤢
Ale powiem szczerze,że gdybym miała dużo kasy to bym go kupiła na Twoim miejscu 🙂


Aniu tez to powiedziałam, gdyzbym mialam dom z odrodem to taki wózek jak znalazł na lato ...jednak nie mam...i kasy na dodatkowy wózek tez nie mam wiec tylko wam pokazałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje brzuszki kochane.
Wstałam juz tak ranko, gdyz wczoraj od 20-tej juz sniłam.
Chyba przecholowałam wczoraj ze spacerkiem, bo w nocy znów bóle mialam. Jednak musze sobie uswiadomić, ze to tak się nie da szarzowac jak w 1ciazy.

Toja miłego dnia. Oklask dla Ciebie na lepszy dzień z dzieciaczkami. 🙂
Atuś i jak smakuje poranna kawka::????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany ,chyba zaczne wierzyc temu mojemu lekarzowi(on przeważnie myli sie co do płci dziecka)że to będzie dziewczynka 🙂 dzisiaj wstałam i mało nie dostałam zawału 😲 hahah 🙂 mam straszną cere,masakra jakaś,w niektórych miejscach przesuszona,jakieś wypryski ,plamy,normalnie szok,zmiana kremu tez nic nie pomaga 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Rany ,chyba zaczne wierzyc temu mojemu lekarzowi(on przeważnie myli sie co do płci dziecka)że to będzie dziewczynka 🙂 dzisiaj wstałam i mało nie dostałam zawału 😲 hahah 🙂 mam straszną cere,masakra jakaś,w niektórych miejscach przesuszona,jakieś wypryski ,plamy,normalnie szok,zmiana kremu tez nic nie pomaga 🤢





Moniko to tak jak bys o mojej cerze pisała...masakra..normalnie...i jeszcze teraz jaies plamy na słoncu wychodza... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Karola i masz jakiś sposób albo pomysł jak temu zaradzic albo chociaz troszke poprawic ten nasz wygląd? 🥴
U Ciebie lekarz potwierdził płec 🙂 Natka może zabiera Ci urode 🙂 a mi Dobrusia jak lekarz się nie myli 🙂 hahaha







Monia no co nawilżam...i delikatnie pudrem maskuje brazujacym:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Ahaaa...to dla tego nic na Twoich zdjęciach nie widac 🙂tak ładnie wychodzisz 🙂 ja tam sobie zdjęcia z daleka karze robic:P





skoro tak sadzisz:P:P
nie ale naprawde skóra sama w sobie to pogorszyła mi sie maksymalnie...strasznie wysuszona jest...a ja nigdy nie musiałam uzywac balsamów do nawilzania bo mialam ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...