Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No czytałam że uciekłyście na Brzydule 😉
A ja to nawet nie wiem co będziemy robić dzisiaj. Obiad mam zrobiony. Ola dzisiaj zastrajkowała i nie chce iśc do przedszkola. Wiec chyba na plac zabaw pójdziemy. Dzisiaj sama siedze cały dzień , bo mąz w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
M i P napisał:
ooo dziewcyznki lece po tego pomidorka bo jzu nei wytrzymuje 😉 Odezwe sie pozniej,moze po sniadanku. Buziolki


Pa leć , leć 🙂 Ja mam świeżą dostawe, wczoraj kuzyn Mariusza przywiózł pomidorów i ogórków szkalrniowych swoich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki ja dopiero wstałam ide robic sniadanie i potem kąpiel, widziałam ze pisaliscie o terminach mi tez ruznie doktorka obliczyła z miesiaczki na 26 wrzesnia a dwa miesiace temu z usg ze na 23 wrzesnia bo to tak jakby chodził o wielkość dzieciatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Ja tak z doskoku. Moni dziekuje za oklas. Dziewcyznki wlasnie dowiedizlam sie, ze wczoraj moja kolezanka urodizla dziewcyznki w 26 tyg. z waga 639 i 470g. Nic wiecej nie wiem.Lezala w szpitalu od jakeigos juz czasu. Tu tak strasznie sie ciesze a tu przezywam , ze tak wczesnie. Wierze, ze z czasem wszystko bedzie dobrze z dziewcyznkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
Czesc. Ja tak z doskoku. Moni dziekuje za oklas. Dziewcyznki wlasnie dowiedizlam sie, ze wczoraj moja kolezanka urodizla dziewcyznki w 26 tyg. z waga 639 i 470g. Nic wiecej nie wiem.Lezala w szpitalu od jakeigos juz czasu. Tu tak strasznie sie ciesze a tu przezywam , ze tak wczesnie. Wierze, ze z czasem wszystko bedzie dobrze z dziewcyznkami 🙂


O kurczaki, To teraz tylko trzymać kciuki żeby wszystko było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
Musi 🙂

Olu a teraz zobacyzlam na twoje suwaczki- mas zjuz 2 dziewcyznki? 🙂 Znasz juz plec? Jakies przeczucia? 🙂 Moze bedzie chlopczyk 🙂


No na ostatniej wizycie lekarz powiedział że będzie chłopak, Jutro ide i jestem ciekawa czy potwierdzi 🙂 Ja jakoś od początku mam przeczucie na dziewczynke ale zobaczymy.Chciaż ta ciąża zupełnie inna od 2 poprzednich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W 26 tygodniu? Szok 😲 całe szczęście,że wszystko ok,i aby dalej wszystko dobrze i szczęśliwie się układało 🙂
A u mnie małe zmiany na 1 maja 🙂 będę u przyjaciółki,jej mąż pracuje,mojego nie ma więc sobie posiedzimy,a póżniej do mamy a na końcu do teściowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...