Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak dzis na działeczce byłam, tato mój mi hamak zawiesił i sie wygrzewałam na słoneczku, a Natalka tak mnie kopała, ze aż tato i mama widzieli jak brzuszek mi faluje 🙂

a przed chwilka dostał mój brzusz porcję masażu bo strasznie skora mnie swedzi od kilku dni na brzuszku i takie popekane krostki suche mam... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór laseczki,
wpadłam życzyc spokojnej nocki. Ide do łóżeczka bo dzisiaj jestem naprawde padnieta. Na kolacje zamówiliśmy sobie ogromną pizze i obżarałam sie jak nie wiem.
Nogi tak mnie bolą przez to chodzenie, normalnie czuje jak mi pulsuja jak leże 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny Aniu, takich ludzi to bym najchętniej wymazała gumką myszką z otoczenia na jakiś czas... żeby ich ani widać ani słychać nie było... mam taką koleżankę w pracy, która mi cały czas moje krosty na twarzy wypomina i przypomina o ich istnieniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
tylko moja kuzynka mnie troche wkurzała ostatnio,bo wie że chcemy bardzo dziewczynkę,a gadała ciągle,że napewno będzie chłopiec..


hehe ja jakos tez mam przeczucie, ze bedzie u Was chłopak...ale sie nie gniewaj na mnie...

jutro sie przekonamy ze sie mylę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
jak dzis na działeczce byłam, tato mój mi hamak zawiesił i sie wygrzewałam na słoneczku, a Natalka tak mnie kopała, ze aż tato i mama widzieli jak brzuszek mi faluje 🙂

a przed chwilka dostał mój brzusz porcję masażu bo strasznie skora mnie swedzi od kilku dni na brzuszku i takie popekane krostki suche mam... 🤨


teraz skóra nam się szybciej rozciąga dlatego tak swędzi,ja też dziś musiałam nasmarować szybko,bo swędziało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Ania i Misza napisał:
tylko moja kuzynka mnie troche wkurzała ostatnio,bo wie że chcemy bardzo dziewczynkę,a gadała ciągle,że napewno będzie chłopiec..


hehe ja jakos tez mam przeczucie, ze bedzie u Was chłopak...ale sie nie gniewaj na mnie...

jutro sie przekonamy ze sie mylę:P


Karolcia nie gniewam się,bo Ty tego nie piszesz złośliwie,a ona tak..Nie będe zła,przecież to będzie nasze upragnione dziecko,czy to chłopczyk czy dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu to oklaska na dobranoc 🙂

ja się codziennie smaruję oliwką bambino po prysznicu na wilgotną skórę no i jeszcze rano balsamem na razie tylko mnie na plecach skóra piecze kiedy kucam zawiązać sznurówkę któremuś gagatkowi, albo się schylam nad ich pracami przy stoliku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Aniu ...ja tez myslę ,że chłopak,już dawno tak sobie rozmyslałm 🙂 bardzo ładnie wyglądasz i brzuszek masz tak do przodu 🙂moja babcia wywróżyła mi córkę właśnie z kształtu brzuszka 🙂 No nie wiem,ale mam takie przeczucia ,że Michałek będzie 🙂


POPIERAM W 100% :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki kochane ja też już znikam,idę spać,chce żeby ta noc szybko zleciała,jutro mam USG 🙂 🙂 🙂

Dobrej nocy Wam wszystkim brzuszki kochane życzę 🙂 😘 [img size=179]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2-289c230f20dc4ad36ea1f95e7caaaef0.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli chodzi o wróżenie płci dziecka z wyglądu mamusi to ja bardzo sceptycznie podchodzę do tego...
czasem się sprawdza, ale dużo się słyszy o wyjątkach, tak jak u Oli więc nie ma reguły...

My myślimy że będzie dziewczynka bo fiku miku było 7 dni przed owulacją, tak długo przetrwać mogą tylko 'żeńskie' plemniki... (a wiem kiedy owulacja bo od kilku lat regularnie mierzę temperaturę 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
pa Karolciu :*

dzięki Olu 🙂 :*

my jutro jedziemy na pogrzeb kuzynki a potem pod Kraków do szwagra i tam spędzimy długi weekend...

Małżowi się nie podoba że chcę jechać na ten pogrzeb i jest na mnie zły 😞


Ja tam nie wiem ,ale podobno ciężarnym nie wolno chodzic na pogrzeby,ja wiem ,że to zabobon ale jak zmarł dziadek mojego męża to teściowa ,moja mama i wogóle mozna by rzec wszyscy zabronili mi uczestniczyc w pogrzebie...pamiętam....no i nie poszłam,siedziałam w domu i czekałam na Wojtka modląc się za dziadka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...