Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi kochana ja uciekam,bo zaraz "Brzydula",a to serial,który zawsze ogladam 🙂Jak nie zasne to później jeszcze wejdę,udanego wieczorku 🙂 😘 [img size=259]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kwiatfioletowyzdiddlem5xj-6435f4190e40e9123b544f5a8a30f104.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja dzisiaj z wielkim bólem głowy znów... to chyba przez ten wiatr...

Miałam umyć głowę, ale nie dam rady... Jutro będę musiała wcześniej wstać... Rano zawsze czuję się lepiej.

Jeśli chodzi o termin z USG to jest on dokładniejszy, bo bazuje na tym jak rozwija się dzidziuś. No i z miesiączki i fiku miku nie da się tak dokładnie, bo nawet jeśli fiku miku było danego dnia, to owulacja mogła być dwa dni później i wtedy doszło do zapłodnienia.
🙂

dobranoc
zmykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane brzuszki 🙂

Jesli o terminach pisałyscie, to ja wam napisze, ze z miesiaczki mam na 9 wrzesnia, ale z usg na 7 i tym sie sugeruję. W pierwszej ciazy miałam z usg na 24.02 i w tym dniu urodziłam. Tak jak pisze Toja, usg jest wiarygodniejsze, gdyz uwzglednia rozwój dzieciatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. zgadza sie. tym bardziej , ze nie kazdy ma jednakowe cykle 28 dniowe i tym samym owulacje. Gdyby mi mieli liczyc wg. cyklu to mialambym urodzin 15 sierpnia:P a rodze wg. wielkosci naszej Hani tj. 20 wrzesnia 🙂 Chociaz powiem Wam , ze bardzo roznie wyglada wyznaczenie terminu wg. wielkosci dziecka. Ja mam usg 2 razy w tygodniu robione, lprzez 3 niezaleznych lekrzy- i kazdy inaczej mowi mi ta date, ale sa to okolice 20 wrzesnia zawsze. Jeden mowi- ze to 15 wrzesien, a ostatni ze 29:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziekuje za oklask Anulce,bo wczoraj nie zdazylam. A ja zgodnie z obietnia ide dalej z klask klask i dzis daje Moni.

A z tym podbieraniem tych oklaskow to sie jeszcze nie spotkalam:p ale faktycznie smieszne to jest 😁 mogliby w sumie ujawniac osoby ktore daja i odbieraja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
wczoraj dzionek tak szybko mi zleciał , że nawet do Was nie zajrzałam 😞 .
Co do terminu porodu to u mnie zbytni nie ma za duzych odchyleń. Z miesiączki mam na 6 września a z USG na 7. Ale tak jak Karola licze że może uda sie w sierpniu. Ola idzie do 1 klasy i te terminy nam sie zbiegły. Tym bardziej że nie mam na kogo liczyć za bardzo. Mama chodzi do pracy , a mąz nie dostanie urlopu. Aaa zobaczymy będe sie martwić w sierpniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po Brzydulce...ja juz chce aby ona metamorfoze przeszla calkowita 😜 Oluniu dziekuje za oklask- omoj za 5h wedruje takze do Ciebie 🙂 A ja chyba id ekupic sobie miesistego pomidorka bo mnie naszlo:Pi gorocy chlebek z maselkiem 🙂 Tez myslalam , aby dzis do tego fryzjera isc,bo wygladam jak trol bagienny. Musze tez balagan w domu sprzatnac:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...