Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HHmmm powiem szczerze,ze nawet pogody nie sprawdzałam,ale jak patrze za okno to niebo bezchmurne jest...A jestem jakaś rozbita,może to przez męża bo ma dośc tam siedzenia ,tęskni za nami,za moim brzuszkiem i wogóle chce do domu,za długo tam siedzi,zawsze miał dłuższe przerwy a teraz był tylko na świętach 😞

Aniu oklask dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A moja wymioty sie niestety nie skonczyly:/ ale mam nowa teorie dlaczego tak jest.Ja zamiast tyc tez chudne-juz 1.5 kg. Jest tak bo mniej jem. A malo jem bo nie odczuwam glodu. Dlaczego? Bo dzidzia jest nisko i mi obkurcza zoladek. Myslicie ze to ma sens? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
A moja wymioty sie niestety nie skonczyly:/ ale mam nowa teorie dlaczego tak jest.Ja zamiast tyc tez chudne-juz 1.5 kg. Jest tak bo mniej jem. A malo jem bo nie odczuwam glodu. Dlaczego? Bo dzidzia jest nisko i mi obkurcza zoladek. Myslicie ze to ma sens? 🙂


Martus a przyjmujesz jakies leki: luteine lub duhospan??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
M i P napisał:
A moja wymioty sie niestety nie skonczyly:/ ale mam nowa teorie dlaczego tak jest.Ja zamiast tyc tez chudne-juz 1.5 kg. Jest tak bo mniej jem. A malo jem bo nie odczuwam glodu. Dlaczego? Bo dzidzia jest nisko i mi obkurcza zoladek. Myslicie ze to ma sens? 🙂


Martus a przyjmujesz jakies leki: luteine lub duhospan??


Nie- duphaston bralam an poczatku ciazy,ale pozniej lekarz powiedzial zeby juz odstawic. Wtedy bylo to samo- chudlam i wymiotowalam. Teraz wspomniala cos aby na noc moze wziasc czopek,ale ja mysle ze to nic nie daloby. Bo ja po prostu zjadam cos np bulke rano i w poloweie jedzenie juz ja cala zwymiotuje, a pozniej moge spokojnie dokonczyc sniadanko 🙂 Mam po prostu taki odruch wymiuotny na pierwszy posilek:/ ale ja Wam tu rzeczy pisze apetyczne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
a ja właśnie czytałam ,że w 21 tygodniu dzidzia waży ok 360 gram i mierzy 17-18cm a moja Dobrusia waży prawie 500 g i ma 21 cm długości 🤪


Wooo duza 😉 Ja sie dowiem we wtorek:p o wszystko wypytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Martus ja z Batim wymiotowałm chyba do końca 6 miesiaca
wiec moze poprostu twoje hormony tak dzialają 🤨


Oby Ci jak naszybciej przeszło 🙂


Oj to w jakis sposob mnie pocieszylas 🙂 ze moze faktycznie nie jestem jedyna 😉

Jejjjjjjjjjjjjjju ale zapomnialam Wam jeszcze cos powiedizec- strasnzego!: ) o jeeeeeeeeeeeeejku wczoraj bylam u fryzjera!!!!!!!!!111 tregedia !dobrze ze maz byl w domu jak wrocilam, bo ryczaaaaaaaaaaaaalam juz w salonie, a i z godizne po powrocie. Chcialam ladny naturalny blond na cala glowe , bo jzu mi sie znudizle te moje pasemka i co? i wyszlo mi jakies jajko rozlane na czubku glowy! Wszytskie fryzjerki zaczely panikowac i mi nad glowa cos robic,aby bylo lepiej. Ja plakalam jak wariatka tam 🙂 teraz moze byc:/ ale nic pieknego:/ mialam miec obciecie ale podziekowalam, bo jzu nie mialam sil juz tam. To zaufany fryzjer, zawsze tam chodze. Powiedizlay mi, ze to wsyztko przez hormony w ciazy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus współczuje,miejmy nadzieje,ze to sie niedługo uspokoi i spokojnie będziesz zjadała sniadanko 🙂
Ja za to ptzez trzy tygodnie przytyłam 1,5kg,więc się zaczyna,bede teraz przybierac,matko a ja i tak gruba jestem 😞 kręgosłup to mi chyba peknie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulalala 😲 masakra Martaaaa,faktycznie nie do smiechu Ci było,ja bym tez ryczała 🤢 Ale podobno tak może się zdarzyc,to sprawka hormonów,ja np obciełam włosny niby tak jak zawsze ale inaczej rosna i inaczej sie układaja,gęstośc też inna i wyszło tez tragiczniei żałowałam ,że obciełam,teraz nic nie robie z włosami ,wszystko po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Martus one nie moga się sugerowac ciaza bo jej nie ukryłas. Przyszłas i chcialas ładny efekt, powinny cos zrobic abys była usatysfakcjonowana 🙂


Karolka a ja wyszlam z placzem, chociazjuz nie bylo az tak zle, ale ta cala sytauacja w trakcie mnei tak zdenerwowala ze nie umialam sie opanowac 🙂 nie jest zle;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Pati!
Nie martw sie na zapas, dzidza smacznie sobie spi. Jak bylam w szpitalu to lekarz powiedizal mi tez , ze kobiety czesto nie czuja ruchy w momencie kiedy pojawia sie nagle duza ilosc plynow owodniowych. Bedzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...