Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola30 napisał:
Helo, helo
Usiadłam w końcu 🙂 Dzisiaj miałam troche chodzenia i załatwiania sprawek urzędowo-bankowych 😞 .
Matko, czytałam ten watek o czekoladkach. Jestem w szoku że o taką "głupotke" wyszła taka burza 🤪 .

Martus , ja troche nie w temacie? Czemu idziesz do szpitala, cos sie dzieje? Sorki że pytam.
buziolki. Wpadne wieczorkiem , bo widze że tu i tak pustki.
😘


Oj u Nas nieciekawie. Trudno to opisac, chociaz postaram sie jakos prosto to ujac. Zatem czasami u dzieci( w 95% chlopcow) zdaza sie, ze cewka moczowa skleja sie przez co dziecko nie moze sie wysiusiac.Pecherz moczowy rosnie i rosnie, ale sie nie oproznia. To moze zdazyc sie w kazdym tygodniu ciazy- u nas wykryto w 14 tyg. Zalozono shunt do pecherza dziecka-rurka miedzy laczaca pecherz z plynami owodniowymi- przez co pecherz sie odbarcza, ale niestety robia sie zastoje moczu w nerkach- powstaje wodonercze. Shunty czesto wypadaja,ale puki co u nas jest.Najprawdopodobniej bedzie trzeba tez taka rurke do nerki wprowadzic. Zobaczymy. Jezeli dzidzia przejdzie ciaze to wtedy "naklowa sie" cewke moczowa, aby normalnie sikalo. Wszytsko zalezy w jakim stanie beda nerki.
Dlatego w pon, musimy jechać do Łodzi do szpitala. Nie wiem jak dlugo bede musiala zostać. Moze akurat bede mogla wrocic jeszcze w ten sam dzień, albo przelezec kolo 2 tyg, jak ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny pomóżcie 🙂 🙂
juz od pół godziny sie wkurzam, chce sobie wkleic link na forum z imieniem mojego syna, ale jak wklajam to nie mam tego napisu 😞 😞 😞

MiP np taki jaki Ty masz " Hania"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
Mady a zrobilas juz napis? Jezeli tak to musisz wkleic ostatni bodajze link z 3 czy 4 jakie tam sa podane po prawej stronie.




oki juz MiP poprostu zły link wklejałam heheheheheh
troche techniki i człowiek ginie heheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
dziewczyny ale mnie korci aby wziąśc udział w tej licytacji

http://www.allegro.pl/item629745960_wizytowa_z_bolerkiem_roz_62_nowa.html





ojeju ale śliczności!!!!!!!!!!!!!!! Moni do boju 🙂 🙂 🙂 działaj 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Jak ładnie Mady 🙂 Śliczne imionko wybrałaś dla synia ,moich znajomych synek ma tak na imie,cudne dziecko z niego,taki słodziak,mówie Ci 🙂




Ach dziekuje, aż sie zarumieniłam, dziekuje 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...