Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam brzuszki!

Wy pewnie smacznie spicie,a ja dopiero wrocilam do domku,
nie spieszylo mi sie bo moj mezus i tak na kolejnym meskim wypadzie 😞
Bylam na zakupach i wiecie co?!
nie moglam sie powstrzymac kupilam malemu lozeczko i kilka drobiazgow (zwariowalam) 🤪 ,ale jak tu zachowac zdrowy rozsadek?

Dobranoc! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobietki 🙂Wiatm nowa brzuszkowiczke 😉
Ja juz na nogach,ale strasznie zle sie czuje:/ Krew z nosa, bol glowy i ten posmak w ustach po zatruciu tego zeba wczoraj to juz za duzo.
Tak swoja droga, to zastanawialam sie czy faktycznie takie trucie zeba nie ma wplywu na ciaze?Nie mialam znieczulenia,ale skoro ta trutke powiedzmy i ja czuje to i pewnie dziecko? hmmm no nie wiem
Monia wozki sa przepiekne z tego ostatniego linku- do ulubionych stron dodalam 🙂Widze, ze Wy juz szalejecie z zakupkami 😁 i remontami...i bardzo dobrze 🙂
Zaraz ide kupic goracy chlebek i kanapeczki porobic,ale jak tylko troszeczke lepiej bede sie czula.
Admin zostawil kolejna wiadomosc na oklaskach
Do zobaczonka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki ,ja tez sie dziwnie czuje mam taki dziwny smak w ustach jak bym miała z gardle włosy ,, a wogóle jeszcze wczoraj to mnie nagle zaczoł bolec ząb ze myslałam ze z siebie wyjde naszczescie jest juz ok,, mip fanie ze znalezli tą osobe, a ten admin to tam podał ze to jakaś a... jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:
Karolka a jakie Ty plany na dzis masz?


Kochana na 13 jade na grilla urodzinowego do cioci na działeczkę 🙂 A na 16-ta na urodzinki chrzesniaka z synkiem- kinder bal!!!
Dzień pełen wrazeń:
...a do tego poakowanie jak zwykle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85 napisał:
czesc dziewczynki ,ja tez sie dziwnie czuje mam taki dziwny smak w ustach jak bym miała z gardle włosy ,, a wogóle jeszcze wczoraj to mnie nagle zaczoł bolec ząb ze myslałam ze z siebie wyjde naszczescie jest juz ok,, mip fanie ze znalezli tą osobe, a ten admin to tam podał ze to jakaś a... jest?


No wlasnie teraz to zauwazylam.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu u mnie słoneczka swieci teraz ,ale nie wiem czy ciepło będzie czy zimno,pogody nie ogladałam 😞

Kurcze nie mam planów na dzis,nie wiem co robic będę..MOge tylko Karolinie pozazdrościc tak hucznej soboty:P Karolcia baw sie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ja tez jestem w szoku Monisia...przy numerch IP komutera nie da sie za bardzo pomylic...troche sie na tym tez znam:/Ale staram sie to zrozumiec...po prostu musialy nerwy czy zlosc zadzialac strasznie i to napewno nie wzgledem nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...