Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
juz wczescniej pisałam do Was ale widocznie musiałam trfaic na pustkę na forum 🙂 🙂 kolo południa czytałam 2-3 strony wstecz i widze ze znowu cos sie podziało czy mogłybyscie wtajemniczyc troszkę, z góry wielkie dzieki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
idę sobie zrobić to:
http://kuchareczka.blox.pl/2008/06/Smoothie-bananowy-z-kiwi.html

trochę zmodyfikuję bo nie chcę lodu, no i kefirku użyję ale też będzie dobre 🙂:P




toja ale narobiłas smaka 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc KOBITKI!!! Wróciłam, w końcu wyscili mnie ze szpitala: miałam bóle podbrzusza oraz "grzybek" sie przyplatał - za dużo jezdze autkiem i siedz przy biurku, wiec do konca ciazy dosałam zwolnienie z dopiskiem oszczedny tryb ...

Widze ze na forum mam spore zaległości .... no w końcu moja niunia ujawniła się i nie dziewczyna Amelka, a będzie Cyprian .... troszkę smutno mi z tego powodu, choć ciesze sie ze z synusiem wszystko oki .... cóż będzie synuś mamusi, jak mówi z humorem mój Adi - będziesz kochać jak swoje .... hihihi taki zarcik ... A co u Was kobitki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może miedzy tym sciąganiem fimików doradzicie cos swojej koleżańce Monice 🙂Słuchajcie,26 maja mój syn ma urodziny kończy 6 lat,nie wiem co mam mu kupic na urodziny,no głowie mam pustke ale to nie wszystko 26 maja roczek ma tez mojego męża siostry synek (nawet nie chciejcie wiedziec dlaczego ta sama data urodzi,choc termin miała na ktoregos tam czerwca,taki dziwoląg kobieta 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...