Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia to znow czeka Cie szał sklepowy:p hehe ja oczywiscie nei jestem dobrym doradzca prezentowym:P musialoby mi sie cos rzucic w oczy 🙂 pewnie cos do zabawy... 🙂

Toja - tak,mozna wiecej w ciagu dnia tylko chyba 15 min przerwy po 1 sciagnieciu i nastepny mozna. Ja tak robie i idzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chłopcy lubią coś do majsterkowania
albo jakieś autka z wyrzutniami

zazwyczaj po takie zabawki sięgają w przedszkolu no i przynoszą do przedszkola 🙂

no i klocki są nie do pobicia, ale klocki pewnie już macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Brzuszki.
Co do sprawy Anki- napewno nie robiła tego z dwulicowosci tylko aby utrzec nosa pewnym "x" z innych watków 🙂))
Mozecie Mnie również juz nie lubić, ale ja wiedziałam o wszystkim od samego poczatku. Z reka na sercu chociaż Anke znam tylko wirtualnie daje słowo, ze Nam nie zabrała ani jednego oklaska, a nawet dawała inkognito.
Szkoda,tylko że tak to się skończyło dla Niej.
Uważam temat za skończony.
Dobrej Nocki.
Wpadne rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Dobry wieczór Brzuszki.
Co do sprawy Anki- napewno nie robiła tego z dwulicowosci tylko aby utrzec nosa pewnym "x" z innych watków 🙂))
Mozecie Mnie również juz nie lubić, ale ja wiedziałam o wszystkim od samego poczatku. Z reka na sercu chociaż Anke znam tylko wirtualnie daje słowo, ze Nam nie zabrała ani jednego oklaska, a nawet dawała inkognito.
Szkoda,tylko że tak to się skończyło dla Niej.
Uważam temat za skończony.
Dobrej Nocki.
Wpadne rano 🙂


już o wszystkim wiemy i wcale Was nie nie-lubimy, możesz być pewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ale my o tym wiemy 🙂 Rozmawialysmy z Ania.
Ania dostala bana nie za oklaski a za zaloenie fikcyjnych kont:/ Dletego to nie bylo dobre rozwiazanie...szkoda, ze my tez nie wiedzialysmy od pocztku,moze mozna byloby tego jakos uniknac. Te oklaski bylyby jawne i nie byloby problemu. A to, ze ten temat nie dotyczyl nas - tzn ,mowie o zabieraniu nam oklaskow, to tez pisalysmy od poczatku...nie wierzylysmy w to takze.
Ja tak mysle,ze moze gdyby Ania napisala z innego kompa do admina i powiedzila o co chodzilo, to moze odblokowalby ja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi Ania mówiła, że nie chce już tu wracać i jest zła na admina że te które zabierały oklaski bezkarnie nie poniosły żadnych konsekwencji...

Moim zdaniem w ogóle wystarczyło przeczekać, dać im pozabierać tyle oklasków ile chciały i już.
Przecież jakie ma znaczenie ta liczba z prawej strony w każdym poście? Żadne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
mi Ania mówiła, że nie chce już tu wracać i jest zła na admina że te które zabierały oklaski bezkarnie nie poniosły żadnych konsekwencji...

Moim zdaniem w ogóle wystarczyło przeczekać, dać im pozabierać tyle oklasków ile chciały i już.
Przecież jakie ma znaczenie ta liczba z prawej strony w każdym poście? Żadne...


Toja bo ten ban jest za zalozenie kont fikcyjnych a nie za oklaski. Admin napisal,ze oklaski nie moga byc jawne..hmm moze on sam nie wie kto komu dajce, kto komu odbiera(ze to nie jest rejestrowane).Jestem pewna , ze napewno mogl posprawdzac IP komuterow i tak zrobil...i z tego wyszlo mu do kogo nicki naleza. Dlatego ukaral tylko Anie...co nie zalatwilo sprawy. Bo to w dalszym ciagu chodzi o to , ze te oklaski nie byly jawne od poczatku. Nie byloby niepotrzebnych emocji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie najlepsze jest to, ze "konto Anki" którymi odbierała oklaski tym "x" znalazł Admin od razu, a osoby ktore maja konta od kilku miesiecy i wchodza tylko na kilka chwil by nagle zabrac o "Tobie "oklask tego nie umie zauwazyć...

i tu nie chodzi o liczbe oklasków...bo nikomu na tym nie zależy...przynajmniej ja tak uwazam i Anka, ale o fakt postepowania administratora...bo moim zdaniem jeżeli już maja być oklaski, to niech są udostepnione dla osób które maja jakis status na brzuszek.net lub są od bardzo dawna...a nie każdy swiezuch się loguje nawet nastolatek i bach wku....innych...

teraz juz naprawde ide spać...
buzka...papa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
ja się wzięłam za tą siedmioczęściową wersję bo napisali że jest sprawdzona...

ech...

zaraz spróbuję jeszcze raz...

Papa Moniu 🙂


Toju jaka siedmioczesciowa? 🙂 Ja takiej nie widizialam, a robilam tak jak mi napisalas- kopiowalam te linki z rami a jest ich tam 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...