Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Pamiętaj, że Hania czuje Twój nastrój 🙂
Masz się cieszyć każdą chwilą i być dobrej myśli. Pozytywne nastawienie, to podstawa wszystkiego 🙂 🙂 🙂


Pewnie Atus masz racje, ale ciezko mi tak na codzien zapominac o tym wszystkim i wiekszosc moich kontemplacji skupia sie kurcze na jednynym...to takie silniejsze ode mnie. takie zycie w niepewnosci jest straszne...wolalabym wiedziec co i jak.
a jeszcze na dodatek sluzba zdrowia mnie wykancza psychicznie, doslownie...juz nie mam sily sie tam klocic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doskonale Cię rozumiem... Ja nie potrafię nie myśleć, o tym co mnie spotkało... O rzeczach takich ważnych trzeba myśleć, ale pamiętaj, żeby się nie zamartwiać, jesteś pod stałą i dobrą opieką lekarzy... pilnujesz wszystkiego... będzie dobrze, zobaczysz 🙂
Ja nie miałam takiej możliwości, lekarze powiedzieli mi wprost, Marysi już nie pomożemy, teraz pani jest najważniejsza...
Ty masz dobrą opiekę, nadzieje, że będzie dobrze i tego się trzymaj, nie wolno myśleć o najgorszym, będzie wszystko dobrze, uwierz w to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz niec wiecej nie moge zrobic,lekarze poki co tez. Czas pokarze.

Ty tez Atun nie smutaj, z kazdym dniem bedzie duzo, duzo lepiej:* Jak i u mnie , tak i u Ciebie, trzeba sobie powtarzac- nic nie dzieje sie bez przyczyny...a jak to interpretowac? chyba zalezy od czlowieka.

Ja zmykam wykapac sie bo nie zdaze dojechac na 9:P

Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Witam serdecznie! Na stronę trafiłam dzięki koleżance, która ją bardzo zachwalała i miała rację 😆
Jestem w 22 tyg ciąży i jest ona moja pierwszą więc wile niewiadomych i trochę strachu ale przede wszystkim wielkie szczęście.


Cześć Karola 🙂
Witam wśród wrześniowych brzuszków 🙂
Napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś, ile masz lat, czy pracujesz, a jak tak, to gdzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Witam.
Ze śniadankiem i kawka przybywam 🙂


Witam szanownego śpiocha 🙂
Jak samopoczucie??
Ja też z kawką, drugą dzisiaj


Kochana dzis spiocha ze mnie nie było:P
od 6-tej na nogach, ale nie miałam czasu nawet laptopa włączyć...juz podłogi mam umyte i pranie rozwieszone...ale widze ze podłogi bede myła ze 100razy jeszcze po farbach...

Ogólnie dzis wyspana jak juz dawno nie...oprócz wielkiego samochodowego karambolu jaki mi sie snił...ale nia az tak jakbym miała sie bac bo wyspana na maxa jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
i widze, ze Monia zaraz dołaczy chyba do NAS 🙂
Atus jakie plany na dziś??


Dziś na 10:20 idę z dziećmi do lekarza, bo coś mi brzydko kaszlą, a idzie weekend i wole sprawdzić, czy wszystko w porządku.
Mnie gardło boli, Waldek też jest przeziębiony, więc wole nie ryzykować... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
To cieszę się Karolciu, że dobrze się czujesz, ale uważaj na siebie, proszę...

A jakie plany na dziś??


Atus uważam juz nie jestem taka gierojka, wole wolniej a dłuzej...albo wcale:P

Dziś chyba upieke chrusciki, bo za mna chodzą:P:P no i spacer moze mały...ale porzadki w papierach sobie robie też...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kolejną Karolinę 🙂

Atuś a dziękuje bardzo ,dzisiaj sie wyspałam i mam dobry humorek 🙂

Zjem śniadanie wypije kawe,posprzatam i zaczne sie pakowac do teściowej 🙂 nie wiem czy weekend u niej wytrzymam,ale może,może 😉a jak nie to wróce do domu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...