Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć dziewczynki 😘

normalnie 22 strony napłodziłyście????
Jutro rano jadę do Żywca, wrócę w poniedziałek, jak ja nadrobię zaległości jak będziecie w takim tempie pisać??? 🤪

idę na 22 stronę, jakby co to jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MiP napisał:
A to obydwoje w tym samym roku ide do szkoly? Moze beda chcialy? 🙂 Ja tam bardzo sie cieszylam:P Nie lubialam wakacji, wolalam isc do szkoly :P Ja dziwna bylam hihihi Lubialam zeszyciki,tornistry, piornik:P szmery bajery mnie rajcowaly aaaa i pierwsza strone w zeszycie ozdabialam rysunkami jeszcze w wakacje 🤪 hihihi


jakbym o sobie czytała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy nie mówiłam Ci już że Ci zazdroszczę tego urządzania teraz w mieszkanku?

U nas wszystko będzie akurat wtedy kiedy dzidzia się urodzi, bo mieszkanie dostaniemy w październiku...
A poza tym to kurcze jeszcze nie mamy umowy z żadnym bankiem w związku z kredytem, cały czas czekamy na decyzję w dwóch, w jednym już się dowiedzieliśmy że za małą mamy zdolność kredytową, a tak było tam różowo na początku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie oglądam... na 1 jest Ptaszek na uwięzi z Melem Gibsonem 🙂
zresztą i tak patrzę piąte przez dziesiąte.
Zaraz idę się umyć bo potem nie będę miała siły...

No właśnie mnie ta krew nie martwi po Twoich i Marty (chyba) doświadczeniach 🙂
Tylko uciążliwe to jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja caly dzien dzis u rodzicow w zasadzie spedzilam.
Pani doktor zrobila mi rano zeba, tzn jakis fleczer narazie dala i znowu za tydzien ide:/ oj masakre mam z tymi zebami.
Najedzona jestem za wszystkie czasy:P mamuska zrobila pyszne sniadanko, obadek z 3 dan:P hihih miedzy innymi kluchy na parze z sosem truskawkowym, podwieczorak-chrusty i obdarowala slodyczami na droge 🙂
Niestety zaskoczyly mnie znicze pod ich blokiem(blok jest 25 pietrowy),ale stanelam i myslalam,ze pewnie ktos postawil. A tu okazalo sie, ze skromniutki chlopak 18letni popelnil samobojstwo...z 12 pietra...oj straszne
Pozniej dojechal do nas maz po pracy i wrocilismy juz do domku.
Teraz spotkalam sie z kolezanka,ale ublagala mnie aby ich zawiezc na jakas tam impreze za godzine wiec musze teraz czekac, az sie wyszykuja 😜.
Poczytalam sobie forum.
Karola- ja nie znosze remontow u siebie w domu,ale kocham efekt po nich:P hihihi ,wiec zazdroszcze Ci tej swiezosci po skonczonej pracy 🙂A sciany to faktycznie zawsze krzywe sa 😜
Toja- krew z nosa to norma w tym okresie ciazy, szczegolnie rano. Przejdzie. Ja tez juz mam spokoj...czasem mi sie jeszcze zdaza rano,ale naprawde minimalnie.
Witam nowe kolezanki,ktore tu na forum sie dzis pokazaly 🙂
Dobranoc

oj co chwile musze edytowac tekst bo robie takie literowki, ze nie umiem sama siebie doczytac hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pa Karolcia 😘

Martuś, normalnie straszna historia z tym chłopakiem, niedawno przeżyłam samobójstwo w mojej rodzinie i bardzo współczuję tym ludziom, wiem co czują...

Zmykam dziewczynki, nie wyrobię się chyba i pakowanie muszę skonczyć rano... żadna nowość...

Buziaki i do przeczytania w poniedziałek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech że to akurat musi być sobota i nikogo z rana nie ma...

Ja dzisiaj bez kawki rano bo może napiję się jej po drodze w Katowicach, w ulubionej kawiarni na PKP, pyszną tam robią... 🙂:P

śpiochy jedne, nie lubię do siebie pisać 🤪 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...