Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
Ata koktajl pychota, mniam mniam, ale musiałam sie nacieszyc kropwlkami bo mi Seba sie dossał do niejgo 😞 😞


A to łasuch, żeby kobiecie w ciąży podbierać...


Jaki koktail, prosze mi tu jak na spowiedzi?? Przepisa podawać?!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehehe koktajl jak koktajl nic specjalnego, troche banana kiwi i mandarynki zmiksowac, i jogurt naturalny 🙂 🙂
ogólnie sie bardzo dobrze czuje tylko wczoraj mnie troche chciało przekrecic w autobusie hehehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karolcia, a u Was długo zejdzie jeszcze z tym remontem??

nic mi nie mów, do srody wytapetowane musi być i regały skręcone i pózniej mamy przerwe do 26 maja, bo Tomek wyjezdza na Mazury 🙂, jak wróci dopiero bedzie montować garderobę...wiec licze ze do końca maja skończą...
a od 2 czy 3 mam gości z Niemiec na 2 tygodnie, ale jeszcze nie mam pewnosci czy u Mnie bedą czy u mojej mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Karolcia, a u Was długo zejdzie jeszcze z tym remontem??

nic mi nie mów, do srody wytapetowane musi być i regały skręcone i pózniej mamy przerwe do 26 maja, bo Tomek wyjezdza na Mazury 🙂, jak wróci dopiero bedzie montować garderobę...wiec licze ze do końca maja skończą...
a od 2 czy 3 mam gości z Niemiec na 2 tygodnie, ale jeszcze nie mam pewnosci czy u Mnie bedą czy u mojej mamy.


Nie szalej za bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Karolcia, a u Was długo zejdzie jeszcze z tym remontem??

nic mi nie mów, do srody wytapetowane musi być i regały skręcone i pózniej mamy przerwe do 26 maja, bo Tomek wyjezdza na Mazury 🙂, jak wróci dopiero bedzie montować garderobę...wiec licze ze do końca maja skończą...
a od 2 czy 3 mam gości z Niemiec na 2 tygodnie, ale jeszcze nie mam pewnosci czy u Mnie bedą czy u mojej mamy.


Nie szalej za bardzo...


co Ty wszystko robi Tomek, ja tylko podłogi myję jak trzeba...wczoraj chciałam malować mała scianke to mnie z domu wygnał na spacer:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
co Ty wszystko robi Tomek, ja tylko podłogi myję jak trzeba...wczoraj chciałam malować mała scianke to mnie z domu wygnał na spacer:P


I bardzo dobrze zrobił, jeszcze powinien wybić Ci z głowy głupie pomysły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karolcia, a co z Twoim mięśniakiem??


Atus na ostatniej wizycie, to było akurat 4 tygodnie po szpitalnej przygodzie:P mierzył 48mm, wiec zmalał 🙂 a co za tym idzie jak tak dalej bedzie to może i naturalny poród sie szykuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Karolcia, a co z Twoim mięśniakiem??


Atus na ostatniej wizycie, to było akurat 4 tygodnie po szpitalnej przygodzie:P mierzył 48mm, wiec zmalał 🙂 a co za tym idzie jak tak dalej bedzie to może i naturalny poród sie szykuje 🙂


To się bardzo ciesze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my wszyscy kochana 🙂
ginekolog powiedział, że teraz to ani cesarka ani naturalny poród bo miesniak jest na takiej wysokosci jak tnie się powłoki brzuszne....
ale jeszcze 16tygodni wszystko sie moze zmienić...
najwazniejsze, ze nei styka sie wogóle z małą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...