Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
To cieszę się, że z Batim lepiej, martwiłam się trochę, przez wzgląd na Ciebie i Natalkę, teraz to tylko testy pokarmowe pasuje mu zrobić...

też tak mysle, ale poczekam az Nasza ulubiona P.doktor wróci z urlopu, bo do tej dzisiejszej to nie mam ani 1% zaufania.
Zreszta Też bys nie miała:Pprawie 85lat, rece jak galareta, próchnica paznokci...łe...az pisac mi nie chce się....


To już nie było nikogo innego...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
i prasowanie mnie czeka... 😞


witaj w klubie:Pjuz znioslam sobie pranie ze strychu, a drugie zaraz wieszam na balkon....

troche nerwowa jestem, moja siostra dostała dziś telefon, ze ma zła cytologie i muszą jej pobrac wycinek z szyjki macicy....wiem jak to boli bo sama miałam pobierany, ale u mnie wszystko było ok, tylko profilaktycznie, a u niej...aż szkoda myslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
i prasowanie mnie czeka... 😞


witaj w klubie:Pjuz znioslam sobie pranie ze strychu, a drugie zaraz wieszam na balkon....

troche nerwowa jestem, moja siostra dostała dziś telefon, ze ma zła cytologie i muszą jej pobrac wycinek z szyjki macicy....wiem jak to boli bo sama miałam pobierany, ale u mnie wszystko było ok, tylko profilaktycznie, a u niej...aż szkoda myslec...


Skoro u Ciebie nic złego nie wyszło, to u niej też będzie wszystko w porządku, wkońcu jesteście siostrami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karolcia śliczne zdjecie na n/k 🙂
Uśmiechnieta jesteś, ale w oczkach jeszcze smutas 😉


Dziękuję 😉
Powiem Ci, że to zdjęcie było robione 5 września 08, ale teraz wyglądam zupełnie tak samo, nawet mam na sobie tą sukienkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Karolcia śliczne zdjecie na n/k 🙂
Uśmiechnieta jesteś, ale w oczkach jeszcze smutas 😉


Dziękuję 😉
Powiem Ci, że to zdjęcie było robione 5 września 08, ale teraz wyglądam zupełnie tak samo, nawet mam na sobie tą sukienkę 🙂 🙂 🙂


Atus bo na tym zdjeciu jakos szczuplutko wygladasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Karolcia śliczne zdjecie na n/k 🙂
Uśmiechnieta jesteś, ale w oczkach jeszcze smutas 😉


Dziękuję 😉
Powiem Ci, że to zdjęcie było robione 5 września 08, ale teraz wyglądam zupełnie tak samo, nawet mam na sobie tą sukienkę 🙂 🙂 🙂


Atus bo na tym zdjeciu jakos szczuplutko wygladasz 🙂


Powiem Ci, że ładnie schodzę z wagi 🙂
Jeszcze mi biodra szerokie zostały, ale jeszcze połowy połogu nawet nie mam za sobą, ale brzuch ni już prawie całkiem zniknął, jeszcze oponka na dole brzucha mi została, ale ćwiczyć jeszcze nie mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
a ja za papierosami nigdy nie przepadałam wtedy na palarni to było raczej dla szpanu hehehehehe

a nie wiesz o co my sie mozemy kłócić?
tylko o tesciowa i o psa, ale teraz doszedł komputer!!!!


Mady, kochana moja, nie przejmuj się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...