Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady napisał:
Ata łatwo Ci mówic nie przejmuj sie, głupio sie czuje bo nie jestem u siebie w domu,


Mady ale to jest Twój dom. Mieszkasz tam z mezem...więc nie mozesz siedziec jak kura pod ogonem skulona:P[/quot




Ja juz sama nie wiem co mam robic, juz nie moge sie doczekac sierpnia w koncu bedziemy na swoim, fakt ze wynajmowane ale na własnym,
Karolcia własnie ze tesciowa mnie tak traktuje jakbym była dla niej obca osobą, i tak ja sie czuje w tym domu 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady ja cie rozumiem doskonale. Klótni to ja z teściowa nie miałam i nie mam. Jednak mieszkamy na twkim wielki mieszkaniu 140m, gdzie sa dwa mieszkania jedno zajmujemy my, drugie mama tesciowej, czyli babcia mojego Tomka...wiec sama rozumiesz sa niekiedy takie dni, ze wysiadam...jednak juz 10lat mija i jakos nauczyłam sie milczec w niektórych przypadkach...bo ogólnie to mam pysk i juz nie raz szłam do mamy mieszkac jak bylismy jeszcze bez Bartka...jednak mój Tom zawsze staje za mną...

ale musze przyznac ze teraz babka tez wie co ja potrafie i nieraz cicho siedzi...bo ja teraz dzwonie od razu do tesciowej jak jakas akcja jest:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
No Ata mowiłam Ci o tym mieszkanku jak szłysmy na lumpka na hale. To mieszkanie od Sławinskiej na spółdzielczej


to świetnie 🙂 🙂 🙂 Szkoda tylko, że tak długo musicie czekać... nie dało się wcześniej, czy nie chcecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady ja cie rozumiem doskonale. Klótni to ja z teściowa nie miałam i nie mam. Jednak mieszkamy na twkim wielki mieszkaniu 140m, gdzie sa dwa mieszkania jedno zajmujemy my, drugie mama tesciowej, czyli babcia mojego Tomka...wiec sama rozumiesz sa niekiedy takie dni, ze wysiadam...jednak juz 10lat mija i jakos nauczyłam sie milczec w niektórych przypadkach...bo ogólnie to mam pysk i juz nie raz szłam do mamy mieszkac jak bylismy jeszcze bez Bartka...jednak mój Tom zawsze staje za mną...

ale musze przyznac ze teraz babka tez wie co ja potrafie i nieraz cicho siedzi...bo ja teraz dzwonie od razu do tesciowej jak jakas akcja jest:P


I bardzo dobrze robisz 🙂 🙂 🙂 Ja po ślubie mieszkałam i z teściami i z rodzicami, ale nigdy więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, może jutro na szmatki na hale sobie pójdziemy??





Oj Ata jutro odpada nie dam rady sie ruszyć, jutro mnie czeka robienie pierogów z jagódkami i serem 🙂


Smaka mi robisz pierogami...
To może teraz pójdziemy na szmatki na borek??
Z burzy chyba nici 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
No Ata mowiłam Ci o tym mieszkanku jak szłysmy na lumpka na hale. To mieszkanie od Sławinskiej na spółdzielczej


to świetnie 🙂 🙂 🙂 Szkoda tylko, że tak długo musicie czekać... nie dało się wcześniej, czy nie chcecie...





Chcemy wcześniej ale my nic nie mamy oprócz lelewizora i stolika Rtv, myslałam ze do sierpnia sobie kupimy jakies łóżko meble itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...