Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie wiem skad 🙂 chyba ta moja kruszyna daje mi siły...a po drugie meza nie ma, to tez mniej robótki mam innej wiec moge sobie i mieszkanko ładnie posprzatac i upichcic cosik dobrego...nie patrzac na nikogo...
na działce tylko popodcinałam tulipany, ale dostałam taka zgagę że pózniej to zabrałam się za pichcenie obiadu, a mama sama pieliła, więc w sumie wypczywałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał:
ja w sumie mam leszcza, mój tatuś też wędkuje, a mój brat to nawet prowadzi szkółkę dla małolatów 🙂

także rybek Ci u nas dostatek 😁


nic nie mów:P:P:P
mój Tomek na Mazurach tez ryby łowi, mówi, że mi mnóstwo przywiezie...a zamrażalnik pełny 🙂

Toja z/w ide synka wykompac bo zaraz mi zaśnie, a brudasek zniego że hoho:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki. dziekuje Wam za życzenia 😘 😘 😘 😘
Wpadłam do Was na chwilke a myslałam ze posiedze dłuzej i odpoczne przy komputerze, a tu nic bo następni gości sie dobijaja,a tym razem jestem ciekawa ich troche bo ja na oczy ich nigdy nie widziałam, kuzyn mojego taty z Niemiec przyjechał na ten weekend i mają do mnie pzyjechac a ja częse portkami bo u mnie z niemieckim licho, juz prawie nie pamietam od czasów szkoły.
a tak na marginesie patrze dziewczyny jak to jest mój tato pochodzi z bardzo dużej rodziny 3 siostry i 5 braci a ja znam tylko jego jedną siostre która zosała w rodzinnym domu taty. tyle lat nie mamy kontaktu, czy Was w rodzinach tez tak jest, ze z rodzenstewm waszych rodziców nie macie kontaktów?? jakby nie patrzył to bliska rodzina.
ok zmykam pa pa pa wieczorkiem wskocze do was na kolacje 🙂 🙂 🙂 Miłego popołudnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Mady.
W Naszej rodzinie własnie znamy każda ciotkę, wujka...nawet ja od strony teściów znam każdego kuzynka, ciotke i wujka...po któreś pokolenie.
Moim zdaniem jeste to super sprawa, gdyz znasz Swoje korzenie i kiedys możesz dzieciom opowiedzieć 🙂
Pozdrawiam.
Toja jestes jeszcze...ja teraz troszkę z doskoku bede bo sałatke kroje i smaze mięsko 🙂bo na kolacje musi byc gyros na 100%.
Mój Tom własnie dzwonił, ze juz leipiej się czuje...chociaż teraz może korzystac z urlopu, bo myslał, ze będzie musiał wrócic do domu, bo lezenie w jachcie z gorączką to bez sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mady 🙂
moi rodzice mają bardzo dużo rodzeństwa... Mama 8 a tata 6 🤪
Utrzymujemy wszyscy ze sobą kontakt. Nie jest on tak częsty jak by się chciało, ale bardzo serdeczny. Szczególnie z ciociami i wujkami od strony mamy. A o kuzynostwie już nie wspomnę 😁 😁 😁

A jeśli chodzi o język, to czym się przejmujesz, w końcu to oni przyjeżdżają do Polski a nie ty do nich 😉

Karola, ja zdążyłam rybkę opędzlować i pranie jeszcze na dwór wywiesić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, boli mnie pod prawym żebrem teraz już prawie codziennie... Wspominałam Wam kiedyś o wątrobie... Ale już nie jestem pewna... Nie boli tylko wtedy kiedy jestem głodna, czyli rano. A potem po każdym posiłku kuje tak że usiedzieć się nie da... Jak się wyprostuję to trochę przechodzi, ale ile można stać na baczność???

Zaczyna mnie to martwić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczny 😉 . Troszke mnie nie bylo i chcialam nadrobic zaleglosci, ale jednak spasuje:P troche duzo tego 🙂 hihihi
Malo co zagladam, bo ciagle rysuje:/ mam juz dosyc...byle do obrony. Poza tym wszystko po staremu. Hania rosnie,a nereczki coraz w gorszym stanie niestety 😞 zobaczymy...We wtorek ide na usg, moze jakis nowy plan dzialania wymysla.
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku. Trzymajcie się, buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Toja sałatka gotowa:P
Powinnas zapytac gina, ja nie mam takich dolegliwosci.
Martus powodzenia w rysowaniu, a Hanusi zdrówka, i oby cos wymyslili madrego na te jej nereczki 🙂 Badzmy dobrej mysli.


Na ostatniej wizycie wspominałam o tym ze dwa razy, ale nic nie powiedział 🤔 a teraz kurcze to już praktycznie miesiąc odkąd się to ciągnie... Chyba zadzwonię do niego jutro. Albo znów się do internisty zarejestruję.
I teraz się zastanawiam gdzie ja byłam przez cały ten miesiąc że nic z tym nie zrobiłam dalej??? 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo troszke długo takie bolesci masz...mi sie wydaje, ze moze dziecko tak jest ułozone i uciska na jakis narzad, a ten na inny...ale wiesz ja lekarzem nie jestem...a gin powinien Cie uspokoic i powiedzieć co i jak 🙂

ja jeszcze musze czekac do 2 czerwca na wizyte, a już doczekać sie nie moge mojej kluseczki kochanej, co tam u niej słychac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Toja napisał:
Kar_ola napisał:
Toja co myslisz o takiej grze dla 3 latka i 4 latka??
Dzieciaczki chcą ta gre na dzien dziecka.


eee jakiej??? 😉


http://www.allegro.pl/item633509909_skaczace_malpki_interkobo_reklama_tv_30_taniej.html


😁
u nas w przedszkolu jest bardzo popularna 😁 szczególnie same małpki kiedy gra się znudzi...

Cześć Atuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...