Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej moje kochaniutkie 🙂Wpadłam na chwilkę przywitac sie z Wami 🙂Ja ciągle gdzieś w biegu z mężem ale wczoraj zrobiliśmy sobie rodzinną niedziele i pojechaliśmy na zawody strażackie 🙂 było super a najbardziej zadowolony był nasz Hubi 🙂 Dzisiaj mamy dużo urzędowych spraw na głowie ,więc szybka kawa i do boju na UM:P

Życzę Wam kochane udanego słonecznego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!! a ja rano byłam na jarmarku z męzem i tesciowa kupiłam trochę sadzonek kwiatków, i zaraz zabiore sie za sadzenie z moją mamą, która już sie piekli 😠 bo siadłam na moment do kopmutera 😠 Uciekam miłego dnia kochane Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam jestem mam 10 letnie patrycji a w krotce bede miała jeszce druga corcie sandre.spodziewamy sie jej około 17 wrzesnie.patrysia nie moze sie juz doczekac ,szaleje na zakupach dla siostry i mysle ze bedzie fantastyczna starsza siostra!!pozdrawiam wszystkie mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was cieplutko i słonecznie 🙂 🙂 Pogoda dzis piękna 🙂 🙂
Tylko ze mna dzis cos nie tak było rano, wstałam dzis o 7 rano, to moj rekord tak wczesnego wstawania, musiałam wstac bo szłam zrobic badania na obciążenie glukoza i morfologie. eee nawet nie była zła ta glukoza, troche zasłodka, ale da sei wypic. 🙂 Tylko troche póżniej nie było za wesoło, siedziałam ta godzine na poczekalni, taka duszność tam była, gorąco myslałam ze nie wysiedze i............ nie wysiedziałam do konca, nic nie pamietam obudziłam sie dopiero w pokoju lekarskim, nawet nie wiem jak to sie stało, wiem ze zemdlałam i jakis facet mnie poratował ale jak zobaczył ze jestem w ciąży to nie chciał mnie ruszac i zawołał pielegniarki. tyle wiem co mi powiedziały, a bardzo były miłe oj bardzo bardzo, dobrze ze dzis w szpitalu była moja mama( wg. grafika ma mic dzis wolne, ale zamieniła sie zeby miec nastepna niedziele wolna 🙂)
Mamusia mnie zawiozła do domku i siedzi sobie tu ze mna, nawet ordynator nie miał nic przecieko temu zeby moja mama wyszła z pracy o 13 a nie o 19.
ok nie bede wam tu juz marudzić 🙂
Widze ze nie ma nikogo, wpadne póżniej jak mamcia pojedzie do domku. Pożniej wam napisze jakiego mam przystojnego wujka po 45 🙂 🙂
nie zegnam sie bo wpadne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja tez wpadam przelotem.
Dziewczyny w Lidlu sa extra biutonosze do karmienia po 19,90- super bawełna- ja sobie kupiłam. Do tego rózowe skarpetki dla mojej pannicy i słodkości na Dzień Mamy:P
Pózniej pojechałam do innego markietu i galerii w której pracuje, przy okazji spotkałam mojego krakowskiego szefa 🤪 i sobie pogadałam z nim:P
obiad wcieliśmy u mojej mamusi, teraz ja się kładę na godzinke a pózniej jeszcze płyty beda wozic do szafy i ja jade na cmentarz i działkę- podlać.
Miłego popołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki gdzie wy jesteście?? 🙂 🙂 🙂
Ata idziemy w środe do błaszczaka???
tylko ostrezgam ja wychodze po 14 a on przyjmuje dopiero o 16:30, ide wcześniej zeby zajac kolejke, bo jak pojde o 16:20 to bedziemy siedziałay do północy, ja tak raz poszłam, to weszłam do niego o 23. Myslałam ze mnie cos trafi, nawet po 23 nie miałam autobusu do nas na osiedle, ale tesc po mnie przyjechał 🙂 🙂 chwała mu za to 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Hej ja tez wpadam przelotem.
Dziewczyny w Lidlu sa extra biutonosze do karmienia po 19,90- super bawełna- ja sobie kupiłam. Do tego rózowe skarpetki dla mojej pannicy i słodkości na Dzień Mamy:P
Pózniej pojechałam do innego markietu i galerii w której pracuje, przy okazji spotkałam mojego krakowskiego szefa 🤪 i sobie pogadałam z nim:P
obiad wcieliśmy u mojej mamusi, teraz ja się kładę na godzinke a pózniej jeszcze płyty beda wozic do szafy i ja jade na cmentarz i działkę- podlać.
Miłego popołudnia.




hej Karolek byłam w lidlu ale do nas nie przyszły te biustonosze tez go chciałam i tez chciałam kupic ten komplet kołderka i poduszka w cenie 59zł, jak to zobaczyłam i dotknęłam tego to masakra, szkoda ze to kosztuje 59zł ja bym nie dała za to nawet 1zł. okropne to było grubości koca, no masakra! hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze korzystanie w pełni z pięknego dnia 🙂 🙂
MAcie racje szkoda czasu na siedzenie w domu, skoro za oknem taka świetna pogoda jest. 🙂 🙂 Ja niestety sama siedze w domu i sie nudze 😞. Ale poczekam moze coś sie zmieni 🙂 🙂 Moze juz zaniedługo szanowny pan Seba wróci, i mu troszkę podokuczam, nie wiem czemu ale lubie jak sie wkurza bo ma taki śmieszny wyraz twarzy hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ale zazdroszcze Ci tej działeczki........ 😞 😞 😞 😞 😞
Moi teście tez mieli działke ale oddali za free takiej babce.
No głupota! mogła sobie byc taka zaniedbana ale przynajmniej by była a teraz nawet niemamy gdzie grilla rozpalic, ja bym sie zajeła ta działeczką oj bardzo chętnie 🙂 🙂
oj tak to juz z co niektórymi babskami którym rece przyrosły do tyłka,mam na mysli moja teściową,oddała działke bo jej sie nie chciało jeżdzic na nia i pielegnowac, a teraz jak jej sie chce kiełbaski z grilla to pakuje tyłek do auta i jedzie do mojej mamy na gotowe!!!!! ahhhhhhhhh!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mady 🙂
widzę że Cię nieźle nosi 😁

Ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy po krótkim L4 a tu kurka 23 dzieci!!! 🤪 szok, taka zgraja się zebrała że przegadać ich to masakra...

Byliśmy też na spotkaniu z developerem, ustalić wszystko w związku z gniazdkami i oświetleniem. Za dodatkowe punkty oświetleniowe wołają sobie po 140 zł na każdy, zdziercy. Mój luby na budowie za każdy punkt bierze po 80zł!!! Sam by zrobił, ale będzie musiał kuć w ścianie a oni pod tynkiem wszystko kładą i się nie narobią... Porażka.

Z wątrobą nic nie zrobiłam dzisiaj 🤨 w sumie nie boli.
Ale jutro przyjmuje moja internistka to po pracy pójdę pogadać z nią i od razu pokażę jej wyniki.

Aha no i jadłam przed chwilą arbuza, la la la la 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Karola ale zazdroszcze Ci tej działeczki........ 😞 😞 😞 😞 😞
Moi teście tez mieli działke ale oddali za free takiej babce.
No głupota! mogła sobie byc taka zaniedbana ale przynajmniej by była a teraz nawet niemamy gdzie grilla rozpalic, ja bym sie zajeła ta działeczką oj bardzo chętnie 🙂 🙂
oj tak to juz z co niektórymi babskami którym rece przyrosły do tyłka,mam na mysli moja teściową,oddała działke bo jej sie nie chciało jeżdzic na nia i pielegnowac, a teraz jak jej sie chce kiełbaski z grilla to pakuje tyłek do auta i jedzie do mojej mamy na gotowe!!!!! ahhhhhhhhh!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


no no głupota naprawde:P
u nas obok jest tez działka do sprzedania i chyba my ja kupimy i zrobimy jedna wielka z dwoma domkami...w lato to czysta rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
O cześć Karola 🙂

ja miałam iść do Lidla ale zapomniałam...
Mnie najbardziej ta poducha do karmienia interesuje, ciekawe czy będzie jeszcze...


Toja poduche sobie odpusc!!!
na allegro były od 30zł- nowe, a ta była bardzo miekka, bo sama ogladałam, to tak jakbys na zwykłej poduszce dziecko miała- porazka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Hej Toja- ja cie pogonie do tego lekarza.
- co do gniazdek - wiedza na czym zarobic, a to przeciez kilka groszy kosztuje...


Karolcia ręce opadają, gniazdka będziemy sobie musieli i tak robić sami - płaci się za kabelek wystający ze ściany...

a jeśli chodzi o poduchę to właśnie miałam zobaczyć co to takiego będzie, ale jak mówisz że miękkie to odpada... Za to może na stanik się skuszę, tylko kurna, ja bez przymierzania nie bardzo lubię takie rzeczy kupować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...