Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Martuś buziak dla Ciebie 😘 bo dawno Cię nie widziałam 😉

Kurcze, skończyłam dzisiaj czytać książkę P. Coelho 'Zwycięzca jest sam' zawsze mam schizy po jego książkach, ale po tej to już maksymalne...

Zaraz sfotografuję wczorajsze zakupy i się Wam pochwalę, ale wrzucę linki, bo normalnie to nie wiem jak wkleić tutaj zdjęcia żeby wyglądały ładnie - Ata jak ty to robisz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linki z moimi zakupami 🙂
http://farm4.static.flickr.com/3570/3638541756_966ec0afd6.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3552/3638543970_a8220e7461.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3590/3637722127_44f5770243.jpg

i mój brzuszek 🙂
http://farm4.static.flickr.com/3614/3637735663_32232d6a42.jpg

w dalszym ciągu malutki... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Toja!

No czekam na zdjecia,az jestem ciekawa co tam ciekawszego zakupilas 🙂
Ja juz mam prawie wszystko dla malego,zostaly mi tylko kosmetyki i pieluszki,musze przyznac,ze skladanie wyprawki nie jest wcale proste,tyle tego,ze zwariowac idzie.
pozdrowionka brzucholki kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naprawde Toja ma malusi brzuszek,napewno wygodniejszy od naszych 😉 dla mnie ubranie skarpetek to juz nie zly wyczyn 🙂

A jak u was z rozstepami? u mnie na brzuszku ani sladu,ale pupa i uda dostaly za swoje 🥴 [img size=326]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/i-2f7a756deed83c7889dcb317d690da53.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozstepy hmmmm...na brzuszku zero, sladów nie ma, pewno dlatego ze mialam zawsze lekki brzuszek i tylko sie rozciagnał bardziej:P
Jednak na nogach i udach mam, ale miałam juz po pierwszej ciazy 😉 takie uroki naszego ciała 🥴

Aleksandra super, prosimy o foteczkę 🙂super, ze jestes zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...