Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
A u Mady wszystko niby dobrze, ale na szpitalnym jedzeniu dostała anemii i jeszcze chcą ją podkurować 🙂


bidulka, nie zazdroszcze lezenia w szpitalu...i powiem wam, ze teraz wpierniczam wszystko aby tylko we wtorek na usg mała przekroczyła 2500g i oby u mnie anemii nie wykrylii- to grozi szpital do końca........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
A u Mady wszystko niby dobrze, ale na szpitalnym jedzeniu dostała anemii i jeszcze chcą ją podkurować 🙂


bidulka, nie zazdroszcze lezenia w szpitalu...i powiem wam, ze teraz wpierniczam wszystko aby tylko we wtorek na usg mała przekroczyła 2500g i oby u mnie anemii nie wykrylii- to grozi szpital do końca........


będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
witajcie chwile mnie nie było byłam kolacje jesc teraz podjadam sobie batobiki milkiwaybo babcia dostała ale co tam mi pare dała ja to bym musiała zjesc z pół tony zeby sie zaspokoic,,, 🥴 🥴


ja miałam smaka na milky way'e przed ciążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
witajcie chwile mnie nie było byłam kolacje jesc teraz podjadam sobie batobiki milkiwaybo babcia dostała ale co tam mi pare dała ja to bym musiała zjesc z pół tony zeby sie zaspokoic,,, 🥴 🥴


a u mnie po całym dniu ssanie żołądka się włączyło i pije kawę i jem morele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a mój T robi kolacyjkę...jajeczka w majonezie ze szczypiorkiem, paróweczki w cieście francuskim ...i ma byd dodatek jakis fajny film 🙂
ciekawe 😉


to chyba rekompensata za to, że cię zezłościł wczoraj :laugh: albo sie wkupia żeby jechać na Woodstock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Kar_ola napisał:
a mój T robi kolacyjkę...jajeczka w majonezie ze szczypiorkiem, paróweczki w cieście francuskim ...i ma byd dodatek jakis fajny film 🙂
ciekawe 😉


to chyba rekompensata za to, że cię zezłościł wczoraj :laugh: albo sie wkupia żeby jechać na Woodstock



ale miałabym ubaw, gdyby to o woodstok chodziło:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ata38 napisał:

a u mnie po całym dniu ssanie żołądka się włączyło i pije kawę i jem morele 🙂[/quote

o tej godzinie kawę 😮 to o której zamierzasz iść spać?!


nie zamierzam, bo muszę na męża czekać, a jemy trochę jeszcze zejdzie, zresztą, na mnie kawa nie działa, piję dla smaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...