Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inka906 napisał:
ata38 napisał:
inka906 napisał:
Atuś, a gdzie masz dzieciaczki, w domu czy na wyjeździe?


wczoraj wróciły i są ze mną 🙂



To przynajmniej nie jesteś teraz sama...


to prawda, ale przez to co się dzieje wokół mnie jestem nerwowa ostatnio i nie jest ze mnie fajna mama... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja szybko niepujde spac troche mnie roztelepało to przez ojca jedna z nas opłakuje a ja bym chciała zeby umarł bo juz mam dosc tego alkocholika od dziecka pamietam to tylko pił i tak do teraz grosza nie da jeszcze przyjdzie i wylrzykuje ze nas wypier,... z domu bo to jego majątek itd najpierw muwił ze pujdzie na dół mieszkac teraz tak wykrzykuje wogule szkoda muwic pomieszkamy chwile a miedzy czasie cos bedziemy szukac bo niema innnego wyjscia , my tez chcemy życ spokojnie a nie zeby tak było ,,teraz to moge isc spac troche mi nerwy przeszły,,najgoresze jest to ze mała czuje to jak sie denerwuje i jeszcze ona przez to cierpi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!
Atuś 😘 za nocne dyżurowanie 🙂

Asiula nie przejmuj się, nie warto sobie nerwy szarpać i Twojej kruszynce 😉 Musicie tylko szybko jakieś rozwiązanie znaleźć...

A ja już trzy prania zrobiłam, ostatnie się pierze. Szybciutko przewieje i będę mogła za prasowanie się wziąć i układanie 🤪 🤪 🤪
Trochę się tego nazbierało, połowy pewnie nawet nie użyję 🙂

nie mówiąc o tym, że jak Kuba będzie taki duży jak lekarze przewidują, to cała szuflada ciuszków 56 się nie przyda :P Na szczęście akurat tych najmniejszych to najwięcej podostawałam...

Do napisania później 🙂

Pa,pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzucholki!

My to naprawdę jesteśmy uzależnione od tego prania :laugh: ja też właśnie pranie wstawiłam, tylko dla odmiany ze swoimi rzeczami, Małej jeszcze muszą poczekać, bo na dniach też planuje kupić komodę, ta którą mam teraz jest niepraktyczna na rzeczy Dzieciątka 🥴

Asia Inka ma rację, jak macie możliwości to uciekajcie stamtąd, bo jak urodzi się Maleństwo to będzie dla niego koszmar takie awantury. Tymczasem głowa do góry i staraj się zbytnio nie przejmować

Atula ja naprawdę nie wiem skąd Ty masz tyyyyle energii, podziwiam, dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry laseczki 🙂

...ja dzis juz po lataniu po mieście...na szmatkach byłam...kupiłam sobie sukienkę na teraz, Batiemu papucie na zime i bluzke z czaszkami, a małej bodziaki 🙂

dziś siedze w domu, bo nogi juz mam spuchniete jak baloniki...
noske miałam tragiczną...dośc że sasiedzi mieli balange do 3.40-dawalam im czas do 4-tej i chciałam policje wzywać...to spac nie mogłam...wciąż mi twardniał brzuszek....
dlatego zaraz sie kłade...

dziś na obiadek nalesniki z jagodami i bita smietana...ach te zachcianki:P
Miłego....

Asiu dla Ciebie 😘 na pocieszenie. Głowa do góry i jak macie mozliwość, to poszukajcie sobie czegoś samodzielnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś się ostatnio brzuszek pierdzieli 😠

Zapomniałam Wam napisać, że nad ranem złapał mnie taki okropny skurcz w łydce i oczywiście nie mogłam sobie sama z nim dać rady, to zaczęłam krzyczeć do Arka, że boli i żeby mi pomógł. Biedny zerwał się na równe nogi bo nie wiedział co się dzieje. Oczywiście pierwszą myślą było, że rodzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂

Ciuszki poprane, poprasowane i pięknie ułożone 🙂 Komoda wypchana po brzegi :P Dobrze, że zamówiliśmy jeszcze półkę do powieszenia nad komoda, to będzie miejsce na kosmetyki, chusteczki, pieluszki itp.
Teraz muszę tylko spakować torbę do szpitala i mogę jechać na porodówkę 😉

Zmykam troszkę odpocząć, bo do tej pory cały czas na nogach 😞

Atula ciesz się mężulkiem 😉

Asiu mam nadzieję, że u Ciebie już spokojnie, trzymaj się Słońce 😘

Karola pamiętaj: nóżki do góry 🙂

Karola83 próbowałaś Asmag? Ja brałam z tydzień jak miałam takie nocne skurcze, przestałam z 2 tyg. temu i już mnie nie łapie 🙂

Miłego wieczorka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z wieczorka 🙂
Kochane wylezałam się za wszystkie czasy 🙂i oczywiście niewytrzymałam i byłam na działce aż do 20-tej 🙂

Karola83 kup sobie ASMAG i zażywaj. Napewno skurcze Ci ustapią. Ja zażywam od kwietnia i nie mam takich skurczy łydek.

Aśka mam nadzieje, ze dzisiejszy dzień już bez nerwów. Trzymaj się.

Atula cieszę się, ze zadowolona jestes. Nie ma to jak pełna rodzinka w komplecie. 🙂

Inka fajnie, ze sobie wszystko porobiłaś.

MIŁEGO WIECZORU...jak co ja jestem przy kompie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...