Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
normalnie nie nadążam za Wami 🙂 😉

właśnie przeglądałam zdjęcia z wesel i Zamościa, za niedługo wrzucę na nk, tylko je lekko obrobię 😉


Karola ja idę do gina w piątek i normalnie aż mnie skręca - jeszcze nigdy tak nie tęskniłam z wizytami u tego typu lekarza 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie wszystkie mamusie 🙂

Toja wyglądasz kwitnąco 🙂

Kar_ola miłego wypoczynku, a opalać się nikt nam nie zabroni 😉 Ja też jak dziś wrócę z obiadku u rodziców będę słoneczko łapać przy baseniku:P

Atula udanej wycieczki 😉

Asia ja kupiłam tommee tippie - smoczek przypomina kształt piersi i ma odpowietrznik antykolkowy, poza tym fajny kształt buteleczek, fajnie wyprofilowane na dłoń, ale jak będzie wyjdzie w praniu. Wychowując moją bratanicę używałam aventu i też polecam.

Zmykam szykować się do Kościółka i na obiadek 😘 Pa,pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam opowiedzieć Wam o moim dzisiejszym śnie 😉

Sniło mi się, że urodziłąm Kubusia - oczywiście szybko i bezboleśnie jak w każdym moim śnie o porodzie - wyszłam z sali porodowej i pojechałam do moich rodziców, żeby im się pochwalić. Tylko, że nie pamiętałam ile ważył, ani nawet nie widziałam jak wyglądał i głupio mi było więc zaczęłam zmyślać :P Później napisałam do Was, ale stronka mi się zawieszała i widziałam, że Wy jesteście i rozmawiacie, a ja nie miałam jak Wam wszystkiego opowiedzieć 😠 I wysyłałam wszystkim sms-y :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
wczoraj spędziłam aktywnie dzień na sprzataniu a potem pojechalismy z rodzinka nad wode.
Dzisiaj jedziemy na szybki obiad do teściów i tez zmykamy nad wode. Trzeba korzystać z pogody. Dzieciaki sie pluskaja a ja sobie chodze przy brzegu.

Asia, ja mam butelki Aventu, ale tylko dlatego że mam po tamtej ciaży laktator z tej firmy. Ale te z Tommee Tippee też sa super. Cena generalnie ta sama.

Ale macie sny laleczki 🙂 , mnie się nic nie śni co tyczy porodu. Zycze wam takisz szybkich porodów 🙂


Zmykam sie szykować.
MIŁEGO DNIA 🙂
Zajrze wieczrkiem jak bede miała siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

my dzisiaj też wybywamy, bynajmniej nie nad jeziorko ani na basen, ale do teściów 😉

Moni jak tam swędzenie? Buziak dla Ciebie na ustąpienie tych dolegliwości 😘

Asiu ja na razie nie kupuję, chcę wyciągnąć M. na targi Mother and Babyhttp://www.brzuszek.net/components/com_fireboard/template/caribbean/images/english/emoticons/kissing.png we Wrocławiu i liczę na jakieś gratisy 😉
Ale zdecydowałabym się raczej na Tommy Tippie 🙂 bo mi się podoba nazwa i same butelki też 😉No ale to zależy od tego jaki laktator nabędę... Jeśli nabędę. Do 6 miesiąca nie zamierzam dopajać i dokarmiać dziecka jeśli nie będzie problemów z karmieniem piersią.

I dziękuję dziewczynki za miłe komentarze na nk 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
niedawno wróciliśmy. Było fajnie , ale upał jednak dla mnie dawał sie we znaki. Pospałam troche na leżaczku w cieniu, pochodziłam w wodzie do kolanek i tyle. Dobrze że dzieciaki sie wybawiły, może pójdą szybciej spać.

Toja, dla ciebie 😘 . Swędzienie jakby się zmniejszyło, zobaczymy jak zrobie wyniki. Pójde dopiero we wtorek, bo jutro M idzie do pracy na rano i nie bede miała z kim dzieci zostawić, a ciągnąc mi się ich od rana nie chce.

Teraz zmykam bo zgłodniałam , ale postaram sie zajrzeć wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj pojechałam do rodzinki, spędziłam duuużo czasu na dworku, troszkę połaziłam i o 22 byłam już taka zmęczona że bez trudu zasnęłam 🙂

Dziś A wróciła z Woodstocku i pojechaliśmy ze znajomymi nad jeziorko, bo piękna pogoda. Nawet ja wlazłam do wody oczywiście tylko do kolan ale nie mogłam oprzeć się pokusie, żeby choć się schłodzić odrobinę. Teraz już odświeżona odpoczywam sobie w domku, bo A znowu na 2 część Woodstocku wybywa 🙂

A ja czekam na tatę aż wróci i mi komodę skręci, bo nie wytrzymam do jutra, już chce sobie wszystko poukładać itp. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, jak minął dzionek?
Ja dziś nie wyrabiałam, taki upał to nie dla mnie. Trochę zaczynam bać się tego wesela za tydzień, bo ma być tak samo, a wesele na powietrzu 😞 A do upału doszły jeszcze straszne bóle nóżek, na zmianę pogody stawy mi się odezwały... Na wieczór zapowiadają straszliwą burzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...