Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no hej kobietki!!!Ja na chwilke wpadłam poczytać co tam u Was 😉Atuś miejmy nadzieje ze Twój tato dzielnie zniesie leczenie i że bedziecie mogli być z nim przez cały czas w tych cieżkich chwilach.Monia na pewno wszystko sie ułozy i czekamy na wiesci od Ciebie, dobrze ze Twój syneczek już ma odpowiednią wagę, to na prawde duzo daje 🙂
Karola trzymam kciuki za pomyślne wyniki 🙂 For you 😘 Toja super ze bedziesz miała siostre przez kilka dni, też najchętniej swoją bym ze sobą wzięła, byłoby super, ale u nas zniwa teraz 😞 i ktos musi być w domu zeby pomagać jak to na wsi.
Uciekam zajrze poźniej Miłego dnia kochane 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki.
Dziadek już lezy pod kroplówkami, i już go leczą...pewno z 2 tygodnie polezy.
Bati zawieziony z moja mama na działkę, a ja wróciłam pospac troszke i biore się za robotę.

Kochane nie spieszy mi się z porodem, jeszcze mam tyle do zrobienia z Tomkiem...okna chcemy pomalowac...umyć i firanki świeze pozawieszać...w kuchni poprzestawiac szafki...czyli licze że do nastepnej wizyty jeszcze nie, a potem to nawet z checiom...teście już wrócą z urlopu po 18-tym, to moga się zając Batim...bo moja mama chyba od 10-tego do pracy wraca.. 🙂
Tomek ma wolne dopiero od 1 wrzesnia...ale wrazie co opieke wezmie ....
moja mam dzis znów kupiła piekny biały pajacyk dla wnusi...oj te babcie 🙂
ide pospac...
miłego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie rozwiesiłam pierwszą pralkę ciuszków no i drugiej nie mam co wstawiać bo już miejsca na suszarce nie mam :laugh: :P Zresztą nie mam już sił, może to przez pogodę niby nie ma upałów ale taka duchota na dworze.
Kurde chyba faktycznie za dużo pokupowałam i połowy nie założę mojej Klusce, o połowie to nawet zapomniałam, że mam 🤪

Czyli jutro cd prania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez sie juz cieszę bo myślałam ze chwilami tam zwaruje!to chyba był mój ostatni pobyt w mieleckim szpitalu!!!!!! na poród pojade chyba do rzeszowa!
Mam dosc pielegniarek!!!! dziewczyno zebys ty wiedziała co sie tam dzieje to czarna rozpacz!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...