Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lezec, niestety lezec juz do samego konca.powiem ze dzis jak wchodziłam na 3 pietro to mnie takie silne skurcze dostałam ze myslałam ze wróce spowrotem do szpitala. nawet jak sie przejde z kuchni do pokoju czy do łazienki to czuje ze mnie ciagnie dołem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mady napisał:
lezec, niestety lezec juz do samego konca.powiem ze dzis jak wchodziłam na 3 pietro to mnie takie silne skurcze dostałam ze myslałam ze wróce spowrotem do szpitala. nawet jak sie przejde z kuchni do pokoju czy do łazienki to czuje ze mnie ciagnie dołem.


to na szmatki nie połazimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
a jaki duży jest już Kornel, wszystko z nim w porządku, płuca w szczególności...



tak z kornelem w porzadku dostałam zastrzyki ze sterydami na płuca jego, i tez dostawałam ampicyline a to juz nie wiem po co brałam. a wiesz czym mnie faszerowali.... dawali mi 3 razy dziennie Relanium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 😉
Ja już po kosmetyczce, odświeżona i zrelaksowana, tylko mój synuś się buntował i dał mi trochę popalić, ale co się dziwić, w końcu facet, a tu go mamusia do salonu piękności zabiera :P
Mężuś wczoraj dobrze się spisał, bo zapowiedział kolegom od piłki, że do narodzin dzidziusia już grać nie będzie, bo musi się o żonkę zatroszczyć 🤪 🤪 🤪
Lecę szybko poczytać co naskrobałyście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, to dobre, słuchajcie!!!
Jeszcze nie skończyłam Was czytać, atu wchodzi mój M. i pyta czy kupiłam już pieluchy tetrowe, zdziwiłam się co mu się tak nagle przypomniało, przecież byliśmy ostatnio razem na zakupach i to była jedna z rzeczy których nie pozwolił mi kupić, bo jeszcze jest czas. A wiecie do czego mu te pieluchy? Nalewkę malinową zachciało mu się robić i nie ma przez co malin przesączyć :laugh: :laugh: :laugh: Jakby sie mnie słuchał to miałby pieluch pod dostatkiem, a tak niech się martwi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!mady super ze już w domku jesteś i że z Kornelem wszystko oki, dużo odpoczywaj i dbaj o siebie 😉
Inka to super ze Twój męzuś postanowił w tych ostatnich tyg byc z toba jak najwiecej, to bardzo wazne, akurat teraz kiedy rozwiązanie juz blisko i każda z nas potrzebuje meskiego ramienia 🙂 Ja sie nudze, a moj Szymek dzis cały dzien sie wygłupia i szaleje, bo dzis duzo chłodniej na dworze i pewnie to mu bardziej odpowiada niż te upały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
A, to dobre, słuchajcie!!!
Jeszcze nie skończyłam Was czytać, atu wchodzi mój M. i pyta czy kupiłam już pieluchy tetrowe, zdziwiłam się co mu się tak nagle przypomniało, przecież byliśmy ostatnio razem na zakupach i to była jedna z rzeczy których nie pozwolił mi kupić, bo jeszcze jest czas. A wiecie do czego mu te pieluchy? Nalewkę malinową zachciało mu się robić i nie ma przez co malin przesączyć :laugh: :laugh: :laugh: Jakby sie mnie słuchał to miałby pieluch pod dostatkiem, a tak niech się martwi :P


a to dobre... może następnym razem posłucha żony 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...