Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karola tylko pinezkami moge was zabrac na soline my i tak to bylismy tylko na solinie a tam kawałek dalej jest solina jawor taka wyspa podrubka plaży, polanczyk tam to jest pieknie ,i tam juz gory widac,chcielismy isc na statek zeby popływać tam po jeziorze ale kolejki na maxa i stac nam sie niechciało i czekac az sie cos zwolni,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, trzymam kciuki za Was 🙂
Jak coś, to wal do mnie 😘



Dzieki kochana 🙂 zawsze jak tylko bede w mielcu to wpadne do ciebie na plotki i kawe 🙂 🙂

a tesciowa mojego synka nie zobaczy bo ona nie przyjezdza do moich rodziców a ja na jej zyczenie nie ede jechała do mielca 🙂


i bardzo dobrze 🙂 🙂 🙂


tylko z kim ja na szmatki będę chodzić... 😞 😞 😞



a ze mna nadal bede Ci meczyc zebys szła ze mna do Gucciego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, trzymam kciuki za Was 🙂
Jak coś, to wal do mnie 😘



Dzieki kochana 🙂 zawsze jak tylko bede w mielcu to wpadne do ciebie na plotki i kawe 🙂 🙂

a tesciowa mojego synka nie zobaczy bo ona nie przyjezdza do moich rodziców a ja na jej zyczenie nie ede jechała do mielca 🙂


i bardzo dobrze 🙂 🙂 🙂


tylko z kim ja na szmatki będę chodzić... 😞 😞 😞


z prawdziwą przyjemnością 🙂
nowy lumpek jest koło ak, tam gdzie były lampy, całkiem fajny 🙂


a ze mna nadal bede Ci meczyc zebys szła ze mna do Gucciego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, trzymam kciuki za Was 🙂
Jak coś, to wal do mnie 😘



Dzieki kochana 🙂 zawsze jak tylko bede w mielcu to wpadne do ciebie na plotki i kawe 🙂 🙂

a tesciowa mojego synka nie zobaczy bo ona nie przyjezdza do moich rodziców a ja na jej zyczenie nie ede jechała do mielca 🙂


i bardzo dobrze 🙂 🙂 🙂


tylko z kim ja na szmatki będę chodzić... 😞 😞 😞


z prawdziwą przyjemnością 🙂
nowy lumpek jest koło ak, tam gdzie były lampy, całkiem fajny 🙂


a ze mna nadal bede Ci meczyc zebys szła ze mna do Gucciego 🙂 🙂




Wiem wiem ale jeszcze tam nie byłam 🙂
maja cos ciekawego????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola ty to masz z tym synusiem, a ja to faktycznie niemam takiego duzego brzusia ja jem duzo wcinam a najwiecej owoców i słdkiego to jem jak mi sie tylko zachce i ja niewiem moja waga stoi jakos w miejscu i niewiem co jest nie tak, dwa tyg,temu byłam u gina to wazyłam sie to było 61.600 , dzis wazyłam sie to waze 63 kg to wcale tak duzo nieprzytyłam ja tego nierozumie, mama mi cały czas muwi zeby sie niemartwic bo czasem inne osoby maja duze brzuchy bo maja duzo wód płodowych i zato brzuszki wygladaja duze ,ale jak patrze nawas to wy macie duze bo wasze dzieciotka ważą po 3 kg ,a moje to z usg wazyło ost,1800, mamnadzieje ze sie jakies drobne nieurodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
karola ty to masz z tym synusiem, a ja to faktycznie niemam takiego duzego brzusia ja jem duzo wcinam a najwiecej owoców i słdkiego to jem jak mi sie tylko zachce i ja niewiem moja waga stoi jakos w miejscu i niewiem co jest nie tak, dwa tyg,temu byłam u gina to wazyłam sie to było 61.600 , dzis wazyłam sie to waze 63 kg to wcale tak duzo nieprzytyłam ja tego nierozumie, mama mi cały czas muwi zeby sie niemartwic bo czasem inne osoby maja duze brzuchy bo maja duzo wód płodowych i zato brzuszki wygladaja duze ,ale jak patrze nawas to wy macie duze bo wasze dzieciotka ważą po 3 kg ,a moje to z usg wazyło ost,1800, mamnadzieje ze sie jakies drobne nieurodzi 😞


Asiu jak masz mały brzus to nie oznacza od razu ze małe dziecko bedzie. Podobno pierwsze co to dziecko zabiera tobie wszytsko, wiec masz duzo witamin w sobie i zapasu i nie potzrebujesz tyle jeść.
jesli chodzi o wage to mój gin cały czas kontroluje dziecko bo podobno w 36tc powinno miec ok2500g wiec moje miało 2600g a jutro sie dowiem ile przybrało przez kolekne 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...