Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A za nami kolejna próba jedzenia marchewki:laugh: :laugh: Znowu było krzywienie i wypluwanie, ale na pewno mały cos tam przełknął:laugh: :laugh:
Dzięki dziewczyny za te maści 😉 Jak mały będzie dalej taki marudny, to wyśle dzisiaj męża do apteki, żeby którąś z nich zakupił 😉
Karola ja tez nigdzie nie wychodze od 4 dni 😞 Czuje się jak w więzieniu 🥴 no ale u nas jest dużo śniegu i zimno i wózek już schowany, wiec nie mam jak..zresztą nawet nie mam z kim małego zostawić 😲
Karola83 powodzenia na szczepieniu 😉
Zmykam, bo mały marudzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka,
U nas też dzisiaj pierwsza próba z marchewką 🙂 . Ale tak jak u Szymusia, więcej lądowało na ślinaiaczku:laugh: . Herbatkę tez mu nową podałam z Hippa- jabłuszkową. Wypił prawie całą 🙂
Kochane , nie jesteście same. Ja też siedzę w domu 😞 . Byłam tylko raz po Ole do szkoły.
Ja jutro jadę na kontrole na bioderka z tym wapnieniem, a we wtorek mam szczepienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane wylecialam szybko na miasto...raptem 40minut, ale cudnie się czuje zaraz inaczej 🙂
kupilam młodemu teczke do przedszkola bo co róz wymyslaja inne 🙂
lumpik odwiedziłam i zakupiłam 2 bluzy dla T,i B fajny bezrekawnik.
narobiłam zapasów bo juz lodówka piszczała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola mam herbatki z Hippa: ułatwiająca trawienie i koperkową a teraz mam jabłkową z melisą. I powiem że jest bardzo smaczna , bo sama troche wypiłam.
Daje mu między karmieniami. Duzo nie pije w sumie, zdarza sie ze jedna butelke ma na cały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni napisał:
Karola mam herbatki z Hippa: ułatwiająca trawienie i koperkową a teraz mam jabłkową z melisą. I powiem że jest bardzo smaczna , bo sama troche wypiłam.
Daje mu między karmieniami. Duzo nie pije w sumie, zdarza sie ze jedna butelke ma na cały dzień.


DZieki za odpowiedz 🙂
Ja mam ta z Hippa na trawienie, ale nie wiem czy podawac jak jej nic nie dolega, bo potem zawsze kupy rzadkie waliła, ale wtedy nie miala miesiaca...
ja myslisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!
Ja dziś wskoczyłam na stepper 🤪 🤪 🤪 A wszystko przez to, że byłam dziś w pracy z podaniem o dodatkowy macierzyński i wychowawczy i jedna z koleżanek myślała, że jestem w ciąży, bo mi brzuszek odstaje ☺️

Karola83 też już zakupiłam kaszkę, ale bebilona, bo takie też daję mleczko. Dziś spróbuję mu dodać trochę do wieczornej flachy 🙂

Kubala też coś niespokojny w nocy, niby śpi, ale wierci się, rzuca, trze rączkami po buźce... Chyba zaczyna się jazda z dziąsełkami, długo to może trwać?

A tak wracając do teścioej, to nigdy na nią nie narzekałam, a znam ją już prawie 13 lat i dobrze się dogadywałyśmy, nawet jak już z nią mieszkałam. Ale odkąd jest Kuba, to się zrobiła po prostu złośliwa. Tak jakby celowo chciała mnie zranić. Na przykład dziś Kubuś grzecznie siedział w foteliku, jak my z M. jedliśmy śniadanie, a ona przyszła i mówi: "Chodź do babci, co Cię tak ta mama więzi?", a chwilę później jak zaczęłam coś do niego mówić: "Nie patrz na mamę, teraz jesteś u babci" 🤨 I co rusz podobne teksty... Wczoraj poryczałam się wieczorem, bo już za długo wszytsko dusiłam i M. obiecał, że do końca lata się wyprowadzimy, choćbyśmy mieli myć się w wiadrze :laugh: Tylko, że nie bardzo już mnie cieszy nawet nasz włąsny dom, bo teściową będę mieć za płotem i nic się nie zmieni... Po prostu mam ochotę spakować się i wynieść, nawet bez M. Jestem na skraju nerwowego załamania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka kochana rozumiem Cie doskonale, podobnie miałam jak urodziłam Bartka. Pelno gosci, wszyscy wiedzieli lepiej niz my. Mialam wówczas duze oparcie w mezu i moich rodzicach. Mieszkanie z dziadkami mnie dobijałao, kłuciłam sie o kazde gówno, nie dawalam rady...
Trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja daję Łucji herbatke jabłkowa z melisna z hippa i smakuje jej 🤪
oprócz tego mam koperkową, ułatwiająca trawienie i uspokajająca ale jak jej robie to daje kilka granulek żeby tylko smaczek był 😉

aaaa miałam Wam pisać - Łucyjka waży 6880g 🤪
i tak myślałam, że więcej
z kaszkami poczekam do 4 m-ca bo i tak nieźle wyglada 🤢

Teraz spi po kąpieli ijedzonku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam, że rodzina to powinna być stanowczo na swoim.
Ja mieszkam ze swoimi rodzicami i mam dość 😞
Moja mama wprowadza nerwową atmosferę, wszystkiego się czepia i głównie o byle co 😠
Ona należy do tych ludzi co im wszytsko wolno a Ty masz robic tak jak ona chce.

My z Arkiem i Łucją siedzimy praktycznie ciągle w jednym Naszym pokoju i normalnie strach wyjść 😞

Zmykam na filma

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ja też praktycznie siedzę sama z małym w naszym pokoiku. Czasem wyjdę do teściówki, w końcu to Kuby babcia 🙂
Ale mój M. dał jej dziś do myślenia. Powiedział, że zastanawiamy się czy domu nie sprzedać, a gdy zapytała czemu, to powiedział, że nie chcemy, żeby nam ktoś - w sensie ona - przez płot cały czas zaglądał i wszystko kontrolował 🤪 🤪 🤪 Zaskoczył mnie, bo wcale o tym nie myśleliśmy (ale już teraz myślimy 🙂 ), a poza tym to synuś mamusi i takie słowa... :laugh: :laugh: :laugh:

A Kubala po pierwszej dawce kaszki śpi jak mopsik 🙂 Wsypałam mu pół miarki na 120 ml mleczka i wypił wsio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam Wam wczoraj napisać: znalazłam w domu "kółko wzrostowe do 1 roku zycia" 🙂
kazdy miesiąc ma podane proporcje zywieniowe 🙂napisze wam je na 4 i 5 miesiac bo tak sa Nasze maluszki 🙂

4miesiąc:- karmienie naturalne-nie podajemy jeszcze nowych posiłków
-karmienie sztuczne-mleko modyf.poczatkowe 6 razy na dobe 150ml,tarte jabłko, soki owocowe jabłko/marchweka- zaczynamy od 5-10ml
5miesiac:-karmienie naturale-mozna wprowadzac soki owocowe, zupki warzywne, dowolnosc w karmieniu piersią nie nakazuje jeszcze dokarmiania, zalezy to od wielkości laktacji,
-karmienie sztuczne- mleko modyf.lub mieszanki mleczne 4razy na dobe 180ml, tarte jabłko, soki owocowe, zupa jarzynowa/marchew,ziemniak, pietruszka/150-180ml,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...