Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, ja wreszcie mogę popisać, a Wy uciekacie 😞 Weszłam na brzuchola już jakiś czas temu, ale moja kruszynka domagała się obecności mamusi przy zasypianiu 🙂 Męczył się i wiercił, w końcu zaczął kwękać, to mu dałam butlę, choć godzinkę temu zjadł kaszkę, no i wypił teraz jeszcze 150 mleczka 🤪 Głodny był bidaczek ☺️

A pomysł spotkania baaardzo mi się podoba. Nad morze w tym roku pojedziemy chyba 2 razy. Wiosną i w sierpniu z moimi rodzicami 🙂 Chyba, że zakończymy wreszcie wykańczanie domku i zaczniemy się wprowadzać jeszcze latem, jak narazie plany są na koniec września, ale nie zdziwię się, gdy zrobi się z tego koniec roku 🥴

Chyba nie doczytałąm jakichś postów, bo nie wiem co się Batiemu stało ☺️ ale buziam mimo to 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma Was to zmykam 😞 Kurcze mam dziś samotny wieczór, bo M. jak co niedziela na koszu i myślałam, że z Wami pogawędzę 😞

Karolka83, Twój A. nie wie co traci, takie dwa żywe Skarby ma obok siebie i nie docenia 🤨 Ale jeśli ma się nie zmienić, to szkoda żebyś się męczyła i Łucyjka też...
P.S. Jak będziesz we Wrocku, daj znać koniecznie 🙂

Kolorowych snów babeczki i spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze no i pouciekaly a ja tu poluje dzis prawie caly dzien 😞 😠

Inus,Bati oparzyl sobie raczke o szybe od kominka 😞 😞
No prosze,ale Kubun ma apetyt 🤪 🤪 🤪 wkoncu maly meszczyzna 😉

Toju-staram sie nie bujac itd... ale czasem nie idzie inaczej,serce mi peka jak slysze ten zalosny placz 😞 ale od dzis twardo,co kilka minut ide ja albo C zeby go uglaskac i pospiewac,ale on uspakaja sie tylko na kilka min. 🤢 😞

Mimi bardzo mozliwe,ze na Szymciu odbija sie efekt szczepienia.

Karola83 co racja to racja.A ma do stracenia tak wiele,ze,az mi zal jego glupoty (sorry).A ty kochanie masz cudowny skarb 🙂
Zycze wam jak najlepiej,oby sie poukladalo. 🙂

Oj juz normalnie wysiadam,Phillip uparcie walczy ze snem 😞
Zal mi go,ale jak mu popuszcze to bede go targac Bog wie ile lat 🤢 🤨 ide poglaskac,popiewac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi Łucja urządziła wieczorny koncert, a tak przeraźliwie płakała w dodatku na zmianę kręcił sie A i moja mama, wygoniłam wszytskich uspokoiłam szkraba i teraz śpi smacznie w swoimm łóżeczku

a tak na marginesie wasze pociechy tez czasem chrapią?!
Bo mi czasem Łucyjka tak pochrapuje ale może to przez to że ma trochę za duży język (przynajmniej tak było jak miała miesiąc, może teraz się wyrównały proporcje w buzi) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj gnucio tez czasami chrapie,zalezy w jakej pozycji spi.

A moj maz jest cudotworca,wszedl do sypialni,przylozyl pieluszke do polika i odrazu misio zamknal oczy 🤪 🤪 🤪

oczywiscie pieluszke juz wczesniej dostal,ale nie chcial spac i odrzucal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny...jestem tuż za wami 😉 bo z października 2009,chciałabym zapytać kiedy zaczęłyście wprowadzać jakieś nowe jedzonko swoim bąkom i od czego zaczęłyście?
Pozdrawiam serdecznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!
Moniczek, ja zaczęłam wprowadzać marcheweczkę z jabłuszkiem jak mój brzdąc miał dokładnie 4m-ce i 1 tydzień 😉I na razie podaje mu 4 łyżeczki, a reszta to moja pierś:P
ACSB brawa dla męża za piękne uspienie synusia 😉
No rzeczywiście trochę się wczoraj rozminęłysmy wszystkie 😞
ja nie wyspana jestem, niestety 😞 Dwa razy wstawanie w nocy 1 i 6 i potem 8 zaraz 🤢 I już zmykam, bo mały domaga się znowu cyculca 😲
miłego !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Połamana i niewyspana jestem jak nie wiem 😞 , najpierw młody nie chciał zasnąć, potem ok 2 przyszła Jagoda do łózka a jak M wszyszedł o 5 do pracy to przydreptała też Ola i spałam z całą trójką.

Karola83 😘 . Powiem Ci że u mnie po u rodzeniu Oli też nie było wesoło między nami. Nie mógł zrozumieć ten mój chłopina po czym ja taka zmęczona jestem jak cały dzień tylko w domu z dzieckiem siedze 😠 . Ma szczęście że sobie w pore w tej główce poprzestawiał priorytety.

Zmykam ogarnąć mieszkanko , póki śpi. Dzisiaj z całą trójcą w domu , bo wyjść się nie da-cały czas śnieg sypie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał:
Cześć dziewczyny...jestem tuż za wami 😉 bo z października 2009,chciałabym zapytać kiedy zaczęłyście wprowadzać jakieś nowe jedzonko swoim bąkom i od czego zaczęłyście?
Pozdrawiam serdecznie...


Moniczek ja zaczęla, tak z 7 dni przed 4miesiacami córeczki 🙂najpierw sama wyciskałam sok z marchewki i po 1łyz. dawałam a po 2 dniacg marchewke na słodko z BOBOVITY po 2/3 łyzeczki 🙂
moja córka jest nadal na piersi, wiec nic nie daje wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...