Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Moni napisał:
noo 🙂 🙂 Ja pamiętam jeszcze to wyczekiwanie we wrześniu czy u którejś sie coś ruszyło 🙂

no Ty miałas najlepiej 🙂
a potem Nas przetrzymało na maxa 🙂ja w sumie 10dni po terminie 🙂


Powiem ci ze ja to pewnie też bym po terminie urodziła. Za szybko mi go wywołali jak się później okazało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moni napisał:
Kar_ola napisał:
Moni napisał:
noo 🙂 🙂 Ja pamiętam jeszcze to wyczekiwanie we wrześniu czy u którejś sie coś ruszyło 🙂

no Ty miałas najlepiej 🙂
a potem Nas przetrzymało na maxa 🙂ja w sumie 10dni po terminie 🙂


Powiem ci ze ja to pewnie też bym po terminie urodziła. Za szybko mi go wywołali jak się później okazało 😞


🤪 🤪 🤪
wazne, ze wszystko ok, i ze zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni napisał:
Kar_ola napisał:
a teraz: [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/zzz.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Super rodzeństwo 🙂 🙂 🙂


Ja jakoś nie umiem tych zdjęc dodawać 😞


Monia ja zawsze zmiejszam do 300 i wtedy wrzucam przy poscie dodaj plik img 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał:
Cześć dziewczyny...jestem tuż za wami 😉 bo z października 2009,chciałabym zapytać kiedy zaczęłyście wprowadzać jakieś nowe jedzonko swoim bąkom i od czego zaczęłyście?
Pozdrawiam serdecznie...


hej Moniaczku

ja zaczęłam jak Mała miała prawie 4 m-ce od deserków z bobovity przeznaczonych do jej wieku i daje jej codziennie ok 10 łyżeczek z tym, że niepełnych. na noc daje jej mleko z kaszką tez z bobovity.
a warzywka zamierzam wprowadzić od 5go m-ca
z tym, moja Łucja jest na sztucznym mleku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Moni napisał:
noo 🙂 🙂 Ja pamiętam jeszcze to wyczekiwanie we wrześniu czy u którejś sie coś ruszyło 🙂

no Ty miałas najlepiej 🙂
a potem Nas przetrzymało na maxa 🙂ja w sumie 10dni po terminie 🙂


to czekanie na poród było najgorsze, pamiętacie jak narzekałyśmy, kurde mi już tak ciężko było... 🤢
a urodziłam 1dzień po termie i to samo się ruszyło :laugh:
Trzeba przyznać gin dobrze wyliczył
Tylko jak Fuśka wylazła to wyglądała jakby m-c przenoszona była taaaka duuuża :laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogóle to CZEŚĆ 🙂

Moni na ciężką noc 😘

JA odkąd daje Łucjandzie w nocy butlę z kaszą to przesypia mi po niej tak od 5 do 6 godz co mnie niezmiernie cieszy 😉
Teraz mała "spaceruje" na balkonie :laugh: przez te śniegi nie ma jak wyjść na dwór, u nas znowu napadało. Już nie pamiętam kiedy taka zima była 😲

Zdążyłam poprasować a już kolejna partia się pierze 🤢
Później idę na siłownię odreagować :laugh:

No nic zmykam.
Miłego poniedziałku :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja z moja mała maruda na kolanach 😉 Karola83 zazdroszcze Ci siłowni, ja juz tu nie wyrabiam 😞 Tak mi brakuje kogos z kim moglabym pogadac 😞 😞 Drugi dzien juz jestem taka wymeczona, wczoraj zasnac nie mogłam 🤨 a dzisiaj kiepsko sie czuje 😞
Asiu dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciotki klotki

Karola83, może u A to taki okres przejściowy... Nagle musi przewartościować całe swoje myślenie bo został ojcem - może to ponad jego możliwości na tę chwilę 😉

Karola, czyli przepis na ten serniko-brownie odpada?
Ja zrobiłam keks biszkoptowy, dobry wyszedł tylko miałam za małą blaszkę i zanim się środek upiekł to wierzch bardzo wyschnął, tak urosło do góry ciasto...

Co do spotkania, super pomysł, nawet jeśli nie udałoby mi się na takie ogólne to 'cząstkowe' do Wrocławia jak najbardziej - z Opola to rzut beretem 😉 😆

Ja mam urlop w lipcu... M w razie czego mógłby ten ojcowski wybrać gdyby mu jego zabrakło... Ciężko będzie się w tyle osób zgrać... Ale jakby tak wynająć cały domek razem, mogłoby nawet niedrogo wyjść 🙂 W sumie aż tak dużo nas nie ma żeby się nie pomieścić przez parę dni 😉
chłopy by mieli swoje tematy, my swoje, szum morza w tle.. 🙂 Ale się rozmarzyłam...


I wiecie co? Cieszę się niezmiernie że październikówki się tak późno do kupy zebrały, bo inaczej bym się u Was tak nie zadomowiła 😉 😘 😘
I też najbardziej mi żal, że u Aty się tak zadziało 😞 bo w sumie to ona przez dość długi czas była naszym 'spoiwem', trzymała ten wątek do qpy... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski musicie przemyslec zatem, czy spróbujemy sie spotkac razem, gdzieś nad morzem, czy gdzies w innym zakatku Polski??mówie ja jestem elastyczna w miare mozliwosci 🙂

Toju masz racje Ata była jak taka Nasza nić wiążąca wszystko.Przykro, ze tak się zycie potoczyło...los ma zawsze inny scenariusz nim my...dobrze, ze pomału dochodzi do siebie, ma prace i odbija się 🙂
ps. Ciebie pamietam, zawsze taką rozważna i z dobra radą 🙂Nasza Pani Pedagog 🙂
-co do ciasta, to tak niepolecam, wiem, ze napewno ja cos schrzaniłam, ale mimo wszystko nie polecam....

Asiu poprostu jak zadawnych czasów, znów klikałysmy 🙂

zmykam bo dzis sama z dziecmi jestem, a póki Bartek w przedszkolu to chce jak najwiecej zrobić...T dopiero pózno wieczorem wróci 😞

miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj zajadłam swoją chandrę wielka porcją frytek:P :P Mam nadziej, że małemu nic nie będzie jak naje się "frytkowego mleka" 🤢 :laugh: :laugh:
Fajnie było by spotkac się nad morzem, dawno w sumie nie byłam (ostatnio chyba w podstawówce :huh 🙂Mój T urlop w tym roku ma w sierpniu, ale myślę, ze może i w lipcu udałoby sie wygospodarować kilka dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane moje!!!

Ja tak przelotem bo zaraz dostaje gosci w sumie nie ja tylko Phillip 🙂

Ja za morzem jak najbardziej 🙂
Moj mezus ma urlop od 5.07 do 30.07 pewnie caly ten czas bedziemy w Polsce,wiec jestem do dyspozycji w tym czasie.
Co prawda jakby wam nie pasowalo w tym czasie do sie dostosuje,jak nie z mezem to z Phillipkiem 😉

Chociaz fajnie byloby gdyby i nasi mezowie mogli sobie razem piwko wypic 😉

jupi,jupi normalnie jestem tym podekscytowana 🤪 🤪

buziaki kochane,zajrze jeszcze pozniej teraz lece ogarnac nasza hiroshime 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem też jak najbardziej za morzem 🤪 🤪 🤪 Pasuje mi każdy termin, ja na wychowawczym zostaję, a M. prowadzi swoją firmę, więc może kiedy będzie trzeba 🙂 Ale też bardzo będę się cieszyć, jak te dziewuszki co mają blisko, albo będą w pobliżu Wrocławia, zajrzą do mnie :laugh: Zapraszam 🙂

Ja Kubusiowi zaczęłam dodawać kaszkę do mleka wieczornego tydzień przed ukończeniem 4 mies. Później stopniowo więcej kaszki, a teraz je już samą, gęstą, łyżeczką wieczorkiem. No i parę dni przed rozpocz. 5-tego mies. warzywka od jednej łyżeczki stopniowo zwiększałam, aż dziś zjadł pierwszy raz cały słoiczek marcheweczki z ziemniaczkami hippa 🤪 No i popija już soczek. Jak narazie pił jabłuszkowy i jabłko+winogrona.

Kubala po wczorajszej miseczce kaszki i flaszce mleka przed snem pospał od 21.20 do 3.50, a później do 7.30 🙂

Ja dołaczyłam do Was chyba w maju lub w czerwcu 🥴 Dokładnie nie pamiętam, ale wiem, że najpierw z dwa tyg. Was podczytywałam i coś nie potrafiłam się odważyć do Was dołączyć. Już wtedy widać było, że jesteście zżyte i obawiałam się, że mnie chłodno potraktujecie ☺️ Na szczęście odważyłam się w końcu i Bogu dzięki 🙂 bo co ja bym bez Was robiła teraz 😉 Zaraz po mnie dołączyła chyba Karola83 i Agusia 🥴 ale może się mylę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi 😘 na te smutasy, spokojnie zaraz wiosna mamulki wypełzną na dwór i będziesz miała pełno znajomek 😉

Karolka ja jak najbardziej jestem za morzem

Toju mój A kryzys przechodził zaraz po narodzinach Łucji, bo kompletnie nic nie robił i tylko w głowie mu byli koledzy gdyby nie moja mama to ja bym padła z głodu.
Generalnie on jest strasznym egoistom (oczywiście dzieki swoim rodzicom, generalnie wychowywał się sam, bo mieli go gdzieś a matka od 18 roku życia wyganiała go już z domu, nigdy nic od nich nie dostał, naprawdę kompletnie nic, gdzie jego 17-letni brat ma wszystko, kiedys już pisałam, że dostał laptopa, kom itp.)
zobaczymy jak to się ułoży, ma ostatnia szansę ale coś mi się wydaje, że ją zmarnuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jakoś w maju dołączyłam, bo mi koleżanka poleciła forum 🤪
tez się wstydziąłm i bałam cos napisać jak poczytałam Wasze rozmowy, bo już takie zżyte byłyście no ale co tam raz kozie śmierć i się odważyłam :laugh:
zawsze mogłyście mnie pogonić :P ale przyjęłyście mnie bardzo ciepło więc zostałam 😉

dzisiaj troche poczytałam Nasze początki i dużo było dziewczyn szkoda że tak sie powykruszały 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙃 mimi frytki małemu napewno nie zaszkodza ja jem wszystko po trochę kiedyś się skusilam na krokiety z kapusta i grzybami i nic małej niebylo ja ost zauważyłam choć pije cherbate z mlekiem zauważyłam że aż tak niemam jak dawniej pokarmu tak że aż mnie kręciło jak się pokarm gromadził chyba coś w tym jest że do 4 miesiąc się ma a potem mały kryzys ost też zauważyłam jak zjem jogurt naturalny przed spaniem to w nocy dostaje pokarmu że aż koszulkę mam mokrą puki co cały czas mam niekie piersi ale pokarmu mam tyle ile ta mała potrzebuje i jej nie brakuje dziś kupilam sobie sok z buraka dużo ludzi mi mvwilo to że dobre to jest na blada cere i na krew . Jutro rano jak mi się będzie chciało to pujde do lekarza zeby mi dał skierowanie na badanie krwi muszę iść bo mi za dużo ludzi uwagę zwraca że blada jestem ale to prawda niedbam o siebie czas by zaczosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do Was dolączyłam chyba w maju (o ile dobrze pamiętam 🙂) I też na początku, bałam się ze mnie nie przyjmiecie do swojego grona, bo znacie sie już o wiele dłużej 🙂
Ale potem wszystko potoczyło się super:P :P Jestem taka szczęsliwa, ze Was mam 😆
My nie dawno wróciliśmy z zakupów, we trójeczkę byliśmy 🙂 Mały się dotlenił, humor od razu lepszy:P :P I mi równiez się poprawił:laugh: :laugh:
a teraz siedzi u taty na kolanach i rozrabia strasznie 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E tam przyjąć nie przyjąć - forum jest dla wszystkich 😉

Ja jestem najlepszym przykładem, bom przecież październikówka :P a zadomowiłam się tutaj jak rasowa wrześniówka :laugh: :laugh:

dziewczyny pogadałabym z Wami chętnie dzisiaj, ale góra prasowania znów czeka i już nie mam tetry, więc czas się zabrać...

Asiu, mleko krowie obojętnie pod jaką postacią nie wpływa na to ile kobieta ma mleka. Raczej to ile wypije w ciągu dnia płynów - żeby mleko się produkowało jak należy trzeba dużo pić i wspomagać się ewentualnie ziołami 🙂 Ja piję raz lub dwa razy dziennie taką herbatkę:
http://www.doz.pl/apteka/p12842-Herbatka_dla_kobiety_karmiacej_fix_H.Kr._2_g_20_szt
Ja tez mam już miękkie piersi i mleczka Ani wystarcza 🙂
No i też blada jestem i oczy mam podkrążone 🤨
Buziak dla Was!

W ogóle dziewczyny polecam tę aptekę doz.pl 🙂 zamawia się leki w internecie a odbiera w aptece i często jest trochę taniej 🙂
Ja tam zamawiałam szczepionki i ogólnie jak czegoś potrzebuję z apteki to tam zamawiam i punkciki zbieram 🙂

Zmykam do żelazka!
Aj law ju!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...