Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Dominiko witaj 🙂

Mimi, ten kryzys to już kwestia czasu 😉

U nas też mróz... I też tęsknię do wiosny, bo będę mogła spokojnie z domu wyjść... Teraz takie zaspy są na osiedlu że ciężko się gdziekolwiek wózkiem przebić... Jak nie muszę to nie wychodzimy, bo wracam zawsze wkurzona 🤢

Tak sobie pomyślałam że nas te paczki chyba ominą... Ja jeszcze do tej pory nic nie dostałam i dziwiłam się dlaczego, a przecież podałam stary adres. M dzisiaj tam był i jakieś awizo było już drugie... Przesyłka wróciła... I nie wiem, może to była właśnie taka paczka? 🤔

Ania zasnęła to biorę się za odkurzacz a potem za ciacho 🙂
buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 ,
Brrr... ale zimno na dworze. Byłam w tej pracy i wróciłam, nie chciało mi sie po tym zimnie po mieście chodzić.
Fiful mój tez już mało śpi. Ma jedna taką dłuższą drzemkę w ciągu dnia(ok 3 godz) i ze 1-2 takie krótsze(max-1 godz).
Paczuszki -fajna sprawa. Można wypróbować i przetestować to i owo. Do nas już 3 dotarły z Hippa, Nestle i Bebilonu.

Zmykam po kawkę i rureczki z kremem(wczorajszy dar teściowej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski!!! Napewno mnie nie pamietacie ale ja z Wami raz rozmawialam 🙂 Mam na imie Marta i mieszkam w Nowym Jorku. Mialam termin na 12 wrzesnia a urodzilam 30 sierpnia 🙃. Moj synek ma na imie Marcinek 🙂 Chetnie bym z Wami porozmawiala o Waszych dzieciaczkach bo szczerze mowiac jestem tu bardzo samotna 😞 Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona 🙂 Pozdrawiam Marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo, na prawde 🤔 widzisz nawet nie wiedziałam:laugh: :laugh: No w sumie mnie nie było na forum w tym czasie:laugh: :laugh:
Tak strasznie ten czas leci, już niedługo 5 miesięcy mój bąbel skończy 😆 😲 Teraz właśnie zasnął, a już tak marudził biedaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez dostaliśmy paczkę z bebilonu 🙂

Monia Twój Maksio to śpioch normalnie!!! 3 godz, moja Łucja to na spacerach tyle spała jedynie.
a teraz to masakra jeszcze jak jej na balkon nie wystawiam to co 2 godz ucina sobie jedynie drzemke 30-40 minut.
Dziś to praktycznie nic nie spała i jak wróciłam z miasta to juz strasznie marudziła, na szczęscie udało mi się ją uspić bo położyłam się obok niej to śpi do teraz już prawie 2 godz :laugh:
a zaraz pora kąpieli 🤢

Martynko zaglądaj do nas częściej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Stworek powoli się budzi idę przyszykować potrzebne akcesoria do kąpieli


moja juz wykapana i spi od 19-tej 🙂
z Bartisem zrobilismy sobie kolorową kolacje sałatkową, teraz ćwiczylismy ...pewno niebawem też usnie...
a ja czekam na moją zapiekankę...
potem" Na dobre..." i spanie o przyzwoitej porze 🙂

DOBREJ NOCY!!!

ps.Toja, Acsb na jakiej formie robiłyscie ta polska szarlotkę, wymiary jakie??wyszła wam dosc wysoka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...