Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał:
Kurde teraz to się przeraziłam ja od porodu to cały czas miałam wydzieline najpierw była taka na kremowo a od ok 2 tyg jest na zielono jezu niewiem mam nadzieję że to nic złego postaram się w następnym tyg iść prywatnie do gina


Asiu jak masz zielona wydzieline i ma brzydki zapach, to bardzo zle. Kolezanko prosze Cie idz jak najszybciej do gina!!!Moe wystarczy tylko podac antybiotyk dopochwowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Oj co ja bym dała Karolka, żeby mieć fale 😞 😞
A mam proste jak druty 😠 😠 Do tego takie rzadkie 🤨 Fryzjer by mi się przydał, tak jak Toi, w domku 🤔


Mimi a jak pianka zagnieciesz i suszarką wysuszysz to nie masz lekkich fal??
Ja mam włosów od zatrzęsienia, pełno, strasznie gęste po moim tacie.Fryzjer zawsze się smieje, ze ja i siostra to na specjalnych warunkach bo farby duzo i ciecia duzo:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciotki-klotki 🙂
Ale jestem zmęczona ta objazdówką. Młody chyba też bo już smacznie śpi. Jutro moja mama zabiera dziewczyny na 3 dni do siebie:laugh: :laugh: :laugh: . Zostajemy tylko z fifulcem 🙂 . Może troche odpocznę.

Asiu, ty kobietko pędź do lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ale Ci fajnie 🙂a ja sama od jutra z dzieciakami 🥴 juz widze, jaka bede nerwowa i pewno pójde spac z Nimi 😉 zaprosiłam kumpele do siebie na wieczór na plotki, jeszcze na 100%nie wiem, czy przyjedzie, fajnie by było, troszke bym sie odstresowała rozmową i żartami 😁
zmykam, bo mala nadal harcuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i gdzie te wieczorne pogaduchy???

:P

Ja dzisiaj przespałam z Anią całe popołudnie... Położyłyśmy się przed 16:00 trochę gadałyśmy, tuliłyśmy się, robiłyśmy samolocik i potem odpadłyśmy... Ja się obudziłam ok. 19:00 a Anna 20 minut później 🙂
Potem pozwoliłam jej się trochę pobawić na leżaczku żeby się zmęczyła, kąpiel, witaminki, cycuś i lulu 🙃

Moja Ania ma 62cm 🙂 a waży już ok. 7 kilo 🙂 Goni wrześniowe bąble 🙃

Jutro piekę to ciasto:
http://whiteplate.blogspot.com/2009/09/ciasto-krowkowe.html

Mam formę z kominem do wypróbowania przecież 🙂
orzeszki mam swoje, laskowe, zaraz je utoczę w karmelu, bo to chwilka, a jutro pieczenie :P
Gdybym nie miała orzeszków to piekłabym bez, nawet bez krówek, bo też nie mam, ale skoro mam i szkoda byłoby je zjeść tak na sucho, to wykorzystam 🙂

No i kupiłam sobie na Allegro ten ekstrakt waniliowy, akurat był sklep z Opola, to odebrałam osobiście i nie musiałam płacić za przesyłkę 🤪
Zdam relację czy to cudo warte takiej ceny (25zł z taką buteleczkę jak od syropu)
W razie czego dostałam w gratisie 4 laski wanilii to zrobię sobie taki ekstrakt sama (tylko to duuużo czasu zajmuje, dlatego kupiłam gotowy)
Przepis na ekstrakt, gdyby któraś była zainteresowana:
http://mojewypieki.blox.pl/2008/12/Ekstrakt-z-wanilii.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wrześniowe mamusie...
Jestem tu nowa...i powiem wam, że usiadłam pierwszy raz od niepamiętnych czasów na necie i szczerze mówiąc nawet nie wiem co pisac:P Ciesze się, że moge troszke odpocząc, tylko szkoda, że dopiero o tak późnej porze 🤨
Jak sobie radzicie z dzidziorkami?? Mój malutki ma 63cm i waży 6.5kg, a łobuz straszny:P ...teraz sobie smacznie spi, ale za pół godzinki wstanie na mleczko... Jutro idziemy na usg z bioderkami, zobaczymy co lekarz powie.
No nic, posiedze jeszcze troszke i chyba się zdrzemne... 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamulki!

Poczytałam wieczorkiem, ale młody wzywał więc już nie zdążyłam nic napisać 😞 Dzięki za info w sprawie blizny, myślałąm, że coś jest nie tak skoro tak boli, ale widać to normalne 🙂 Asiula Ty pędź do lekarza!!!

My wczoraj zaliczyliśmy objazdówkę po babciach, a dziś jeszcze raz pojedziemy do moich rodziców, w końcu dziadek też ma swoje święto 😉 Babcie też dostały zdjęcie Kubali w ramkach i dla dziadków też mamy przygotowane 🙂

Kurcze zmykam, bo Szkrabek chce pofikać, nudzi mu się w bujaczku 😉 Wrócę jak zaśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki prawie wekkend już ja od rana na nogach byłam rano robić badania na krew żelazo cukier i mocz przed wczoraj byłam u lekarza zeby dał mi skierowanie na badania muwie wam musiałam wyprosic zeby mi dał bo mieniał ochoty zbytnnio musiałam go po cyganic troche teraz niunie karmie muszę jeszcze umyc naczynie i będę robić szarlotke pisała do mnie moja koleżanka że leży na porodówce że woody jej odeszyly w nocy a jeszcze nie urodziła bo ma słabe skurcze a też już po terminie miała termin na 5 stycznia , miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Ale się wyyyspałam . Zasnełam już 22ej a wstaliśmy o 9:laugh:.Zaraz zmykam do pracy, bo dziewczyny dzwoniły żebym przyjechała jakieś papierki podpisać. I może sobie przez miasto przeje w ramach relaksu. Chociaż zimno jak cholerka, więc zobacze.

Toja, ale zazdroszcze spanka popołudniowego.
Hej Dominika-zaglądaj do nas częściej. Napisz coś o sobie i swoim łobuziaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc laseczki 🙂

ja od 7 na nogach dzieki mojemu dziecięciu 🤢

Ostatnio przeglądałam Łucji ciuszki i normalnie się przeraziłam, bo jak poodkładalam to stwierdziłam, że nei mam w co dziecko ubrać 😲
dopókinie nie zajrzałam do drugiej szafy, gdzie znajdują się większe ciuszki no i okazało się, że Łucjanda ma więcej ciuszchów niż my wszyscy razem wzięci !!!
Komoda znowu się zapełniła i jeszcze pełno ubranek czeka aż do nich dorośnie. Chyba z 12 par spodni ma na rozm. 80 i więcej
więc póki co nie kupuje dla niej, no chyba że trafi się fajna wyprzedaż :laugh:
teraz czekamy na letnie fatałaszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do wzrostu naszych pociech to moja Łucja w 3 m-cu miała 65cm!!! 🤪 i spokojnie z 7kg będzie miał klopsik
dziś ja sama zmierze bo az jestem ciekawa, pewnie ok 70 cm już będzie miała.

Dominika witaj w naszym gronie :laugh:
My też najwięcej czasu mamy wieczorami jak pociechy zasną na dobre 🙂

Zmykam bo sie Fuśka obudziła

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Dominika zapraszamy czesciej do Nas 🙂
My tez wyspani.Mnie wczoraj chyba przemroziło, bo nerki strasznie mnie bolały,a do tego brzuch...chyba znów mam dni w których wystapiłaby miesiaczka....takze wczesniej sie połozyłam i spalismy do 8-mej.
Z racji tego, ze dzis samotna jestem, to na kolacje sobie sałatke robię gyrosa i zapiekankę w wersji mini 🙂
u Was tez takie mrozy??

miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!!!!
A ja nie wyspana dzisiaj znowu jestem, pobudki w nocy co 3 godziny 😞 Te kryzys laktacyjny mnie przerasta już..ehh 😞

Moni super, że nocka przespana tak ladnie u Was 🙂 Dla Ciebie 😘
Karola83 no wysoka babeczka z Twojej Łucyjki, może w przyszłości zostanie modelką, albo jakimś sporotwcem (kosz lub siatkówka 🤔 )Kto wie:laugh: :laugh:
Asiu dobrze, że poszłaś zrobić sobie badania, teraz tylko jeszcze śmigaj do tego gina i to szbyko!!!
Dominiko witamy w naszym gronie i zapraszamy na wspólne pogaduchy :P :P :P
Inka super, ze wyprawa do babć udana 🙂
Zmykam 🙂
Do usłyszenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zasiadłam z druga kawą, Łucjandzie nareszcie się przysnęło a ja padam od noszenia jej, zmęczona była i straaaasznie marudziła, no ale mma nadzieję, że teraz pośpi z godz minimum :P

Karolka u mnie strasznie zimno, nawet Łucji już na balkon nie wystawiam (i już widać skutki, bo maruder straszny) a z tego co widzę ma być jeszcze zimniej.

Ja dziś zamiast na siłownię ide trochę po mieście połazić, choć zimno i w sumie to już nei wiem czy mi się chce. Zresztą A w pracy i póki co to i tak w domu muszę siedzieć.

Mi się chce już wiosny, zima nawet fajna ale ani na spacer nie ma zbytnio jak wyjśc bo za zimno, słońca brak.
Kurde już nie pamiętam kiedy taka zima była... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi na ten kryzys laktac 😘
oby szybko minął
swoja drogą ja zamin odstawiłam mała to w nocy przez parę dni co godzinę wstwałam 🤢

Arek już planuje na jaki sport Łucję zapisać :laugh:
bo sie boi że dzieci będą się z niej śmiać, że taka duża jest 😞 no i ja też 😞
może pójdzie w ślady taty i zostanie siatkarką, choć u nas to kosz damski jest a siatkówka należy do mężczyzn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to napewno zaszczepione geny Łucja ma, skoro tatus siatkarz 😆
Mimi for you za ciezką noc i kryzys 😘 dasz rade, ja tez pekałam i juz myslałam, ze koniec ale dałam rade.... 🙂 Sama nie wierze, ze nadal karmie 😉

Dziś moja Natula dostała paczke z Bebilonu, w srodku próbki kaszki, mleka nastepnego, ksiazeczka i klips do smoczka.Urocze te upominki 🙂

Dziewczyny Wasze maluchy tez juz coraz żadziej śpią w dzień??moja jak wstała o 8.30 to zasneła o 13-tej...a jeszcze z tydzień temu to by juz padła o 10-tej...moze też dlatego ze spacerków nie ma...

Karola u mnie -15, a jutro ma byc -25 🤪 Ja tez nie pamietam, takiej srogiej zimy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...